Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO-2017: Як правильно купувати посилання і чи варто їх взагалі купувати?

  1. Чи варто купувати SEO-посилання в 2017 році?
  2. Для тих, хто хоче зрозуміти чому SEO-посилання все ще можна (потрібно) купувати:
  3. Посилання варто купити, якщо сайт-донор розвивається
  4. Посилання варто купити, якщо сайт-донор не лежить під фільтром
  5. Посилання варто купувати, якщо у сайту-донора хороші показники
  6. Посилання варто купувати, якщо сайт-донор не посилається на говно-сайти
  7. Купуючи посилання, намагайтеся зробити її природною
  8. Знайте міру в покупці SEO-посилань

У далекому 2009 році, коли я благополучно спав на черговий лекції з цивільного права (зараз мені за це соромно, адже викладач був реально крутий

У далекому 2009 році, коли я благополучно спав на черговий лекції з цивільного права (зараз мені за це соромно, адже викладач був реально крутий ...), в мережі велися мляві війни за місце в пошуковій видачі. Що просувалося? Порнуха, новинні канали і не сказати, щоб користувалися особливою популярністю інтернет-магазини. Напевно якби в той момент я зрозумів, що мені потрібно від життя і пішов би з головою в пошукову оптимізацію сайтів, то зловив би крутий профіт, але мова зараз зовсім не про це ....

Війни були смутними з тієї причини, що конкуренція в інтернеті була в десятки разів слабкіше, а хороші місця в пошуковій видачі можна було забезпечити собі тупорилої і невпинної покупкою посилань за принципом "чим більше, тим краще". І адже працювало ... Зараз часи зовсім інші.

Чи варто купувати SEO-посилання в 2017 році?

Відповідь для тих, хто хоче отримати максимально короткий і ємний відповідь - ТАК

Для тих, хто хоче зрозуміти чому SEO-посилання все ще можна (потрібно) купувати:

SEO-шники все ще купують посилання. Багато впарюють про контент-маркетинг, але посилання все ще купують. Звичайно ж жахливі Яндекс і Google регулярно згадують, що будь-які спроби зумисного маніпулювання видачею через "не зовсім чесні" дії караються вічними муками і безапеляційним животінням сайту на задвірках органічної видачі, але по факту це трохи не так. Нас лякали жахливими гіпер-розумними алгоритмами, ручними санкціями адміністраторів за використання "нелегальних" SEO-маніпуляція, ось тільки за свій вік заняття пошуковою оптимізацією я чув про, як мінімум, 3 алгоритму, але посилання як купували, так і продовжують купувати.

Насправді в Росії сайти регулярно влітають під фільтри пошукових систем. Навіть у мене був сайт, який потрапив під фільтр Яндекс і Google, який я швидко і благополучно з-під них вивів. Моя стаття по темі, яку варто почитати: на сайті вірус! що робити?

Причин багато і недолуга покупка SEO-посилань - одна з них.

Купувати посилання можна і потрібно, але з розумом

Правило 1. Купуйте статейні посилання. Відмовтеся від покупок незрозумілих посилань з незрозумілих ресурсів. Посилання має містити хоча б околотематіческій текст навколо себе. В ідеалі - купувати потрібно саме статтю з вмістом в ній посилання.

Правило 2. Шукайте нормальні майданчики для розміщення посилань. Біржі покупок-продажів посилань все ще живі, але 95% сайтів на них - відвертий треш і сміття. Ретельно відбирайте саму біржу для пошуку, ще більш ретельно вивчайте саму площадку. Не дивіться на показники типу ТИЦ, Alexa Rank і ін. - це другорядне. У мене є сайт з ТІЦ 150, а у цього сайту ТИЦ 10 (на момент написання статті), і тут середня відвідуваність більше майже в 10 разів.

Правило 3. Місце розміщення посилання - важливий показник. Купа сайтів на які посилаються біржах рунета бере з вас бабло (іноді зовсім немаленьке !!!) і ставить посилання в спеціальний розділ "для того, щоб взяти гроші за куплену посилання і відзвітувати", який індексується пошуковими системами, але ніхто ніколи туди не заходить. Посилання має працювати - по ній повинні йти переходи. Для цього потрібно не тільки розмістити її в потрібному місці, але і спровокувати потенційного відвідувача на перехід, а це вже ціла наука ...

Як правильно купувати seo-посилання

Як уже говорив, перш за все дивитися на майданчик, де посилання розміщується.

У мене є кілька "базових принципів" покупки посилань для сайтів:

Посилання варто купити, якщо сайт-донор розвивається

Багато "лотів" дають з відверто забутих сайтів, які колись може і працювали. Зморив на дату останньої активності адмінів сайту, її частоту і копірайт в підвалі сайту (багато туди пишуть поточний рік).

Посилання варто купити, якщо сайт-донор не лежить під фільтром

Як перевірити це? Профі тож знають, а новачкові пояснити всі тонкощі - заняття марне і невдячна, просто прийміть дане твердження як факт.

Посилання варто купувати, якщо у сайту-донора хороші показники

Це не головне, але факт теж важливий. Якщо у сайту-донора хороші показники ТІЦ або Alexa, то це сприятливо позначиться на показниках вашого сайту, пошукові системи цінують хороший контрольний профіль, а такі технічні показники дають хоч якесь уявлення про те, що сайт повинен чогось вартувати.

Посилання варто купувати, якщо сайт-донор не посилається на говно-сайти

Якщо сайт-донор продає посилання на будь-яку шалупонь, то велика ймовірність того, що рано чи пізно він потрапить під санкції пошукових систем. Якщо це станеться, то шкоди торкнеться і вашого довідкового профілю, тому перевірте кількість посилань гігієну донора хоча б візуально.

Купуючи посилання, намагайтеся зробити її природною

Легко сказати - складніше зробити. Чи не спамьте ключами, розбавляйте анкор, використовуйте безанкорние посилання, готуйте цікавий матеріал.

Знайте міру в покупці SEO-посилань

Не забувайте, що часи говно-просування давно пройшли, а якість зараз часто вирішує набагато більше, ніж кількість. Втім, сотня посилань з крутих ресурсів типу лента.ру ніколи не завадять, але і коштувати будуть вельми хвацько ....

Ну і кілька практичних порад щодо аналізу донора для покупки посилань

Ну звичайно ж потрібно почитати ще й матеріал як правильно зібрати семантичне ядро ​​для сайту

Знімати і обробляти дані вручну - робота марудна і невдячна. У мережі є безліч інструментів, які виконають за вас частину роботи і дадуть уявлення про доцільність покупки посилання з того чи іншого сайту. Ось ті, якими особисто я користуюся постійно:

http://www.sbup.com/ - багато даних за безкоштовно, є найнеобхідніше і інфа для самих допитливих. Дає гарне уявлення про сайт в загальному і про перспективи його більш докладного розгляду в якості донора.

https://checktrust.ru/ - теж безкоштовний інструмент, але набагато менш інформативний з точки зору видаються даних. Втім, якщо цей сервіс лається на донора, то я двічі подумаю, перш ніж робити які-небудь висновки про доцільність подальшої перевірки.

https://www.megaindex.ru/ - багато-багато всього, є безкоштовні інструменти, які можуть бути дуже корисні, тобто не дуже корисні, є платні. Сервіс теж рекомендую для використання, але не поспішайте купувати платну версію.

Чи варто купувати SEO-посилання в 2017 році?
Що просувалося?
Чи варто купувати SEO-посилання в 2017 році?
О робити?