Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO агентство

 1. SEO є предметом
 2. Ціни на пошукову оптимізацію
 3. Search Engine Optimization Відень - ми знаємо, що робити
 4. Текст як супер клей
 5. ТОП-рейтинг Google з SEO-професіоналом
 6. SEO агентство у Відні - ваші переваги
 7. Оптимізація на всіх рівнях
 8. Алгоритм ядра
 9. Контрольний список вмісту для завантаження
 10. Безбар'єрні сайти - SEO агентство Відень
 11. Гендерство в SEO Agentur Wien

SEO є предметом

 • Мова йде про взаємодію швидкості, виявлення, пробудження потреб.
 • SEO коштує грошей, і ця послуга повинна приносити більше, ніж коштує.
 • SEO набагато більше, ніж просто "знайдено".
 • Виберіть 01-81 58 428 або [email protected]

Чесно кажучи:

 • Скільки запитів ви хочете отримувати в день?
 • Чи пропонує ваш веб-сайт потенційним клієнтам користь?
 • Ваш сайт не містить технічних помилок?

20 років SEO агентство Відень

Ми приймаємо це особисто: скористайтеся нашим безкоштовним початковим аналізом, специфікацією та пропозицією SEO. Скористайтеся нашим ноу-хау та нашим досвідом у сфері оптимізації SEO, оптимізації тексту SEO та підтримки веб-сайту та веб-магазину. Ви хочете, щоб захист конкуренції та положення про таємницю? Поговоримо про це.

Ми маємо ноу-хау у всіх звичайних системах CMS і часто є останнім засобом для хакерських атак.

Цей веб-сайт містить багато ноу-хау SEO, корисні поради та великий "інтелектуальний капітал". Чому ми це робимо? Досить просто: ми дізналися, що для нас завжди вигідно інформувати та тренувати потенційних клієнтів SEO. Ми твердо переконані, що якість завжди буде переважати.

Ціни на пошукову оптимізацію

 • Гра починається з € 330, - за місяць чистий плюс 20% ПДВ.
 • Найчастіше бронюється: € 670, - за місяць чистий плюс 20% ПДВ
 • Від € 995, - за місяць чистий плюс 20% ПДВ Закрийте двері за вами для конкуренції.
 • Усунення технічних помилок / оптимізація часу завантаження від € 750, - чистий плюс 20% ПДВ Сад: Технічні помилки присутні на кожному запиті SEO нашому агентству SEO.

Хто потребує SEO?

Деякі галузі більше, ніж інші!

На запитання "Хто потребує SEO?", Спокушається відповісти "Майже кожен бізнес!".

З успішним веб-сайтом і професійним SEO ви можете виділятися в полях з високою конкуренцією і виділятися серед своїх конкурентів у Google & Co. Дозвольте вашому сайту оптимізувати та покращити свій рейтинг Google стабільно!

Пошукова оптимізація (SEO) допомагає вашій компанії придумати домашню сторінку в результатах пошуку пошукової системи. З SEO ви знайдете краще і завоювати нових клієнтів.

Search Engine Optimization Відень - ми знаємо, що робити

У оптимізації OnPage ми переглядаємо та оптимізуємо такі елементи:

 • PageSpeed: Google оцінює час завантаження всіх сторінок. Більшість користувачів відхиляють сторінки з часом завантаження більше 4 секунд. Мета полягає в тому, щоб зберегти всі часи навантаження низькими.
 • Назва: Назви сторінок переглядаються та адаптуються до пошукових термінів.
 • Опис: Описання сторінок написано для привабливого користувача та оптимізовано для SEO.
 • Ключові слова: відповідні ключові слова правильно розміщені на кожній сторінці.
 • Тексти SEO: Створення індивідуального та якісного вмісту сторінки: існуючі тексти переглядаються, а веб-тексти SEO-оптимізовані.
 • Заголовки: заголовки або заголовки визначаються та оптимізуються для користувачів і пошукових систем.
 • URL-адреса: URL-адреси веб-сайту оптимізовані таким чином, щоб існувала структура читаних URL-адрес ("мова URL").
 • Структури посилань переглядаються і підтримуються пошуковою системою і зручною для користувачів.
 • Зображення та імена файлів: Зображення називаються правильно, з атрибутами ALT та оптимізованими, а імена файлів переглядаються.
 • Структура HTML перевіряється на наявність помилок і переглядається. Мапа сайту XML надається.
 • Навігація оптимізована та переглянута. Тут приділяється увага простому і зручному навігації.
 • Дубльований вміст: перегляньте та зменшіть вміст дубльованих сторінок.
 • Адаптивний веб-дизайн і оптимізація для мобільних пристроїв.

Текст як супер клей

Тексти повинні збільшувати час зберігання: Зміст - A & O SEO

Інформаційні, оригінальні та зручні для читання - ці ключові слова є найкращим способом описати високоякісний вміст SEO.

На початку важливі ключові слова (ключові слова) і пов'язаний з ними "семантичний простір" кожної сторінки присутності в Інтернеті. Зрештою, позитивний рейтинг забезпечується алгоритмом Google у вигляді хороших результатів позиції в органічному полі пошуку. Наші SEO професіонали для веб-текстів надходять з галузей журналістики, літератури та редагування, а також спеціалізуються на аналізі та оптимізації тексту SEO.

Контент-маркетинг та пошукова оптимізація та щотижневі зміни доповнюють один одного в успішній оптимізації веб-сайтів і разом розвивають повний ефект.
На теми "Оптимізація Google Ranking" і "Text Assessment" ми сформулювали практичний контрольний список.

Наш рада SEO: Використовуйте контрольний список для початкової оцінки вашого сайту і виявити сильні і слабкі сторони вашого проекту!

ТОП-рейтинг Google з SEO-професіоналом

Як успішна компанія SEO, ми приносимо більше потенційних клієнтів на ваш сайт через пошукову оптимізацію! Більше відвідувачів означає більше обороту в довгостроковій перспективі.

Знайдіть з нами!

Інтернет є невід'ємною частиною нашого повсякденного життя і став невід'ємною частиною нашого життя. Ще більш важливо, щоб успіх компанії був помітний на Google AT у довгостроковій перспективі - особливо там, де є цільова група!

Оптимізація рейтингу Google: досягнення позиції на полюсі в Google Austria! Ви не шукаєте своїх клієнтів, але клієнти знайдуть вас!
Отримайте найвищі позиції в Google & Co вчасно та покращити місце розташування пошукової системи. Лише за допомогою хорошого позиціонування відповідних ключових слів можна стійко збільшити кількість сеансів, тривалість перебування, рейтинг конверсій і зниження показників відмов на своєму веб-сайті.

Лише за допомогою хорошого позиціонування відповідних ключових слів можна стійко збільшити кількість сеансів, тривалість перебування, рейтинг конверсій і зниження показників відмов на своєму веб-сайті

SEO агентство у Відні - ваші переваги

SEO агентство Відень - 20 років успішного на ринку SEO агентство Відень - 20 років успішного на ринку

Професійний SEO консультант у Відні та Нижній Австрії Професійний SEO консультант у Відні та Нижній Австрії

Справедливі ціни та керовані витрати Справедливі ціни та керовані витрати

Найвища прозорість через регулярні звіти Найвища прозорість через регулярні звіти

Ноу-хау у всіх поширених системах CMS Ноу-хау у всіх поширених системах CMS

Програмісти та редактори на сайті Програмісти та редактори на сайті

Програмісти та редактори на сайті

Оптимізація на всіх рівнях

Оптимізація OnPage

Оптимізація OnPage є важливою частиною пошукової оптимізації та онлайн-маркетингу. Існує різниця між оптимізацією OnPage та оптимізацією OffPage у пошуковій оптимізації.

Що означає оптимізація OnPage?

Оптимізація OnPage включає в себе всі дії, які можна зробити безпосередньо на вашому сайті, щоб позитивно вплинути на рейтинг пошукової системи та покращити рейтинг Google на веб-сайті вашої компанії. Коригування здійснюються безпосередньо на сайті.

Існують фактори, які мають значний вплив на позиціонування веб-сайту. Google вносить зміни та оновлення протягом кожного року. Це безперервний процес, в той час як сторінки та вміст постійно індексуються та оцінюються. Оскільки Google намагається підвищити якість результатів пошуку для користувача, алгоритм Google регулярно змінюється.

Коли йдеться про оптимізацію на сторінці або на місці, наші фахівці з SEO аналізують та оптимізують зміст, структурні та технічні аспекти. У зв'язку з постійними змінами в алгоритмі Google, пошукова оптимізація є постійним процесом.

Оптимізація OffPage

Оптимізація OffPage не є незначною для оптимізації пошукових систем і необхідна для хорошого рейтингу Google!

Оптимізація OffPage стосується всіх зовнішніх факторів веб-сайту. Під цим розуміються адаптації, які робляться поза власною домашньою сторінкою. Основною метою тут є створення зображення вашого веб-сайту. Перш за все, це побудова зворотних посилань. Ці посилання вказують на іншу сторінку на вашу. Зворотні посилання на веб-сайт є невід'ємною частиною рейтингу Google і, таким чином, мають важливе значення для хорошого розміщення в органічному пошуку. Посилання зіставляються та класифікуються по-різному в Google. Про якість зворотних посилань слід дотримуватися.

З метою поліпшення розміщення пошукової системи робиться спроба створення високоякісних зворотних посилань з відповідних веб-сайтів з хорошою репутацією. Під час оптимізації OffPage основна увага приділяється оптимізації текстів посилань.

Під час оптимізації OffPage основна увага приділяється оптимізації текстів посилань

Алгоритм ядра

У середині березня компанія Google зіграла одне з основних оновлень основного алгоритму. Позитивні та негативні ефекти чітко помітні у видачах і впливають на численні області. Перетворення частин генерації алгоритму в машинне навчання чітко продемонстровано в минулому році. Більше оновлень у цій формі буде дотримуватися у 2019 році. З точки зору агентства рекомендуються такі процедури:

 • Прочитайте та зрозумійте правила керування якістю Google - Google встановлює в Керівництві ( Завантажити PDF ) власний погляд на пошук і вміст.
 • Що хоче відвідувач веб-сайту? Це питання стосується будь-якої сторінки, яка повинна мати постійне місце в Google. Тут розрізняють різні типи намірів.
 • Для вмісту, створеного на цій основі, не існує загальних правил.

Час трюків і коротких скорочень закінчився. Довгостроковий успіх може мати лише той, хто розуміє цілі Google, а також працює над досягненням цих цілей.

Щоб поглянути на майбутнє Google, основна увага приділяється переходу з робочого стола на смартфон. По телефону потрібно подивитися, куди йде поїздка в серп Google.

І все ж, для більшості власників сайтів немає альтернативи Google: Facebook спотикається, у Instagram практично немає варіантів, щоб направити відвідувачів на свій сайт, і Amazon є закритою системою.

Для SEO є Правила оцінювання якості Google найважливіший документ: тут Google описує свій погляд на ідеальні результати пошуку.

Якщо ви розумієте "намір користувача" ключових слів, стає зрозумілим, яку інформацію Google буде використовувати в майбутньому. Тільки на цій основі можна оцінити, які органічні можливості SEO існують у майбутньому. Більш актуальну інформацію про оновлення основного алгоритму можна знайти у Sistrix.

SEO агентство у Відні: Ваші ключові слова вгорі?

Багато хто хоче бути розташовані у верхній частині своїх ключових слів. Але чи є найвища позиція дійсно вартістю, не плюс ультра, так би мовити?

Як SEO Agentur Wien ми прагнемо до золотий трикутник, позиції в області від 2 до 5 і з цілим набором стратегічно важливих ключових слів.

Останнє дослідження "Sistrix" проаналізувало ймовірність кліків для першої позиції окремо після доступу до мобільних пристроїв і робочого столу. Ймовірність кліків для першої позиції в Німеччині становить лише прибл. 52%, а в ЄС - ок. 60%.

Аналіз Sistrix базується на новому API Google Search Console. Також цікаво, що користувачі настільних комп'ютерів частіше натискають на перший удар частіше, ніж в середньому, тоді як мобільні користувачі, такі як користувачі планшетів і смартфонів, частіше клацають на позиціях 2 і 3. Докладніше про верхню позицію та рейтинг кліків

Докладніше про верхню позицію та рейтинг кліків

Контрольний список вмісту для завантаження

На початку існують важливі ключові слова і пов'язаний з ними "семантичний простір" на сторінці, які оцінюються алгоритмами Google. Наші співробітники агентства з управління контентом походять з секторів журналістики, літератури та редагування, а також спеціалізується на аналізі контенту та примиренні. На тему "Оптимізація рейтингу Google" і "Рейтинг тексту" ми сформулювали контрольний список. Якщо ви пов'язуєте окремі питання з рейтингом, у вас є підхід до контрольного списку вмісту

... до контрольного списку вмісту [178 KB]

Безбар'єрні сайти - SEO агентство Відень

Ми перевіряємо для Вас можливість проведення консультацій на безкоштовних веб-сайтах. Дайте нам порадити, оскільки ця тема також є обов'язковою і впливає на позицію стратегічно важливих ключових слів.

Гендерство в SEO Agentur Wien

У сенсі швидкого запису інформації ми обходимося без гендерно-рівномірного формулювання по всьому проекту SEO сайту. На тему "Доступність" ви знайдете фіксовані кнопки ліворуч.

запам'ятати

Пошукова оптимізація (SEO) допомагає вашій компанії досягти вершини веб-сайту результатів пошуку Google & Co. Таким чином ви краще знайдете і завоюєте нових клієнтів.

Чи пропонує ваш веб-сайт потенційним клієнтам користь?
Ваш сайт не містить технічних помилок?
Ви хочете, щоб захист конкуренції та положення про таємницю?
Чому ми це робимо?
Хто потребує SEO?
Що означає оптимізація OnPage?
Що хоче відвідувач веб-сайту?
SEO агентство у Відні: Ваші ключові слова вгорі?
Але чи є найвища позиція дійсно вартістю, не плюс ультра, так би мовити?