Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO, як ефективний інструмент продажів

  1. Внутрішня оптимізація - перший крок до дружби з пошуковими системами
  2. Зовнішня оптимізація і формування іміджу в інтернеті
  3. Коригування дій для більшого результату

Поняття контент-маркетингу існує досить давно, проте різкий його зліт на хвилі ажіотажу стався в 2011 році. Звичайно, і до цього моменту багато працювали в сфері СЕО, але такого значення воно не мало. Виною всьому був випуск Google Penguin, нового алгоритму для пошукових систем.

Пінгвін вийшов досить недружнім і агресивним - він різко почав відсікати спам і різний «сміття», за допомогою якого багато власників сайтом намагалися пролізти на топ-позиції. Як результат - різке падіння рейтингів і зниження відвідуваності. У цих умовах ефективно розвивати сайти стало можливим тільки за допомогою контент-маркетингу.

Внутрішня оптимізація - перший крок до дружби з пошуковими системами

Однією з найважливіших завдань, з якими стикається СЕО-фахівець, є допомога пошукачам в індексації сайту. Загальний комплекс заходів, які потрібно вжити, називається внутрішньої СЕО-оптимізацією сайту. Сюди входить складання правильної карти веб-ресурсу, перелінковка між розділами і текстами, установка відповідних плагінів і багато іншого.

Для того, що зробити все правильно і отримати необхідний ефект, роботою цієї повинен займатися кваліфікований фахівець. Помилки тут неприпустимі, оскільки знизити рейтинг ресурсу вони можуть дуже швидко, а ось підняти - довгий і складний процес.

Внутрішня оптимізація сайту важлива і для картинок. Вони є чи не основним джерелом трафіку, а пошукові системи мають алгоритми пошуку по зображенню. Кожній картинці на сайті потрібно дати правильне ім'я відповідно до тематики і написати для неї теги.

Зовнішня оптимізація і формування іміджу в інтернеті

Зовнішня оптимізація важлива для сайтів нітрохи не менше, ніж внутрішня. При цьому використовуються найрізноманітніші методи, але найбільш популярна зараз покупка посилань на спеціальних біржах. Вони будуть вказувати на просувний сайт, тим самим підвищуючи його авторитет в очах пошукових систем.

Посилання можуть бути самими різними, наприклад, анкорний або безанкорние. Для того, щоб визначити який варіант буде самим кращому, потрібен СЕО-фахівець з хорошим досвідом роботи. Він же буде визначати і оптимальну швидкість їх нарощування.

Він же буде визначати і оптимальну швидкість їх нарощування

Паралельно в мережі Інтернет формується позитивний імідж веб-ресурсу не тільки для пошукових систем, але і для користувачів. Для цього необхідно професійне наповнення - цікаві статті, новини, відповіді на питання, що цікавлять людей питання. Вони повинні представляти інтерес для відвідувачів, оскільки поведінковий фактор має велике значення для просування.

Дуже важливо використовувати аналітику процесів, що відбуваються, особливо це відноситься до посилань. Пошукові системи зараз переживають етап динамічного розвитку, алгоритми швидко змінюються, з'являються нові. За всім цим потрібно стежити і експериментувати, щоб домогтися найкращого результату при мінімальних витратах. Тому СЕО-фахівець повинен бути постійно в курсі нововведень, щоб розуміти, які схеми і методи зовнішнього просування краще використовувати в поточний момент.

Коригування дій для більшого результату

Після того, як зроблено все необхідне для внутрішнього і зовнішнього просування сайту, потрібно уважно стежити за його основними параметрами. Наскільки вони збільшилися в результаті вжитих заходів, і приносять очікувану користь.

Регулярний аудит допоможе скорегувати вносяться зміни в кращу сторону, вчасно поправивши помилки або невірні дії. СЕО не можна назвати точною наукою, це дуже динамічно змінюється галузь, а тому часто буває дуже складно передбачити результат тих чи інших дій.

досвідчений СЕО-фахівець може з якоюсь ймовірністю передбачити до чого призведе та чи інша нововведення, але на всі сто відсотків майже ніколи не можна бути впевненим. Те, що допомогло швидко просувати сайт в мережі Інтернет вчора може виявитися марним сьогодні і шкідливим завтра. Тому робота після зовнішньої і внутрішньої оптимізації сайту не закінчується - необхідно супровід ресурсу протягом деякого часу.