Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO: як працювати з консервативними клієнтами і віковими проектами

 1. Наші завдання
 2. Як стати майстром наскрізний аналітики?
 3. поетапне вирішення
 4. Аналітика поля
 5. створення контенту
 6. Повна переробка сайту
 7. оптимізація сайту
 8. Технічна оптимізація
 9. тематична оптимізація
 10. зовнішні посилання
 11. результати

До нас звернулася компанія «Интеркон техніка» , Яка займається продажем, орендою та ремонтом навантажувачів по Санкт-Петербургу і Ленінградської області.

Незважаючи на досить хороший вік сайту - 12 років, трафіку з органічної видачі майже не було - 40-50 відвідувачів в день. Клієнт вів контекстну рекламу, але не отримував очікуваного ефекту, веб-сайт не конвертував.

Наші завдання

 • Оновити дизайн і поліпшити юзабіліті сайту для підвищення конверсії.
 • Просунути проект в топ органічної видачі для залучення природного цільового трафіку і підвищення рівня довіри.
 • За рахунок топ-позицій в пошуку скоротити витрати на контекст шляхом зменшення рекламної семантики.

складнощі

Відразу зіткнулися з проблемою, що в даній вузькій тематиці за багатьма високочастотним ключам Яндекс віддає перевагу агрегаторами і дошках оголошень. Незважаючи на це ми маємо намір зайняти своє належне місце серед топа видачі сайтів. Результати нашої роботи ми відстежуємо через звіти програми «Semonitor 3».

Як стати майстром наскрізний аналітики?

Наскрізна аналітика - головна магія інтернет-маркетингу і найпотужніший інструмент розвитку продажів без зростання бюджету. Впровадивши її, ви відразу зрозумієте, де клієнти губляться і що в вашому маркетингу треба поліпшити.
Хочете освоїти цю магію? Ось навчальний курс де детально пояснюють, як все працює, як впроваджувати і як використовувати на практиці.
Поспішайте дізнатися подробиці , Реєстрація скоро закриється!

Реклама

Реклама

Перевірка видачі пошуку Яндекса за запитом «Китайський навантажувач» в регіоні Санкт-Петербург

поетапне вирішення

У подібних умовах роботу доводиться починати практично з нуля, незважаючи на досить довге існування проекту в мережі. Чим швидше ви усвідомите необхідність проведення повноцінної роботи і чим швидше оціните її масштаби і порівняйте з термінами виконання, тим швидше клієнт погодиться на запропонований детальний план, тим більше він зможе заощадити і в підсумку буде більше вдячний вам.

Якщо коротко перерахувати нашу послідовність дій, то вийде подібний ланцюжок: аналітика → створення контенту і розробка прототипу → створення дизайну.

Все це супроводжується поетапним узгодженням всіх нововведень аж до дрібниць. Тут ми зрозуміли, що чим більш консервативним проект і чим довше він існував в своїх жорстких обмежених рамках, тим складніше його власнику погоджуватися на кардинальні зміни.

Аналітика поля

Провели аналіз тематики бізнесу. Зібрали і подивилися на конкурентів за основними високочастотним ключам, щоб розуміти, з ким доведеться боротися за лідерство в органічній видачі. Порівняли показники доменів: вік, кількість проіндексованих сторінок, якість і кількість посилального профілю. Так як агрегатори мають якусь перевагу, основним завданням було витіснити саме сайти приватних компаній.

Просувний сайт за своїми базовими показниками відрізнявся від конкурентів низьким об'ємом реалізованої семантики (дані отримані в сервісі spywords.ru), невеликою кількістю посадочних сторінок і низькою посилальної масою (статистика сервісу ahrefs.com).

створення контенту

Ми зібрали семантичне ядро, погодили детальний план і приступили до створення контенту для майбутніх сторінок сайту. Тут основними завданнями стали: презентувати усі послуги компанії, представити у вигідному світлі продукцію, створити тематичний блог і реалізувати більш широку семантику для залучення органічного трафіку на сайт.

Створили 50 сторінок для публікації на сайті в комерційних розділах і на сторінках блогу. Для швидкого генерування необхідної інформації ми залучили перевірених копірайтерів з біржі ETXT, з якими ми вже давно співпрацюємо.

«Білий» список надійних авторів на біржі значно спрощує пошук виконавців і дозволяє за короткий термін створити великий обсяг контенту за прийнятною ціною. Штатний редактор згодом вносить необхідні правки за змістом, граматиці і оформлення.

Повна переробка сайту

Спочатку сайт працював на Wordpress з використанням безкоштовного шаблону. У структурі сайту панував справжній хаос, в самому шаблоні були зашиті приховані посилання, сайт виглядав так:

Ми прийняли рішення не допрацьовувати поточний сайт, а розробити його з нуля на базі CMS Joomla. Ми вибрали саме цю CMS з кількох причин:

 • клієнт не хотів занурюватися у вивчення нових систем, а з Joomla вже був знайомий. Для подальшої самостійної роботи з сайтом вирішив віддати перевагу їй, а не WordPress.
 • CMS Joomla безкоштовна, це допомогло Не завищувати бюджет на розробку.

CMS Joomla безкоштовна, це допомогло Не завищувати бюджет на розробку

У шапці сайту розмістили логотип компанії, дескриптор (опис, щоб відвідувачі відразу розуміли, куди вони потрапили), адреса з номером телефону і кнопку для збору лидов з цінністю для відвідувачів. Для збору лидов вибрали не звичайний «замовлення дзвінка», а заявку на отримання прайсу.

На першому екрані представили всю необхідну інформацію: асоціативну картинку, зрозумілий заголовок, короткий опис і форму з підбором навантажувача для тих, хто не хоче витрачати час на серфінг по сайту.

У картках навантажувачів ми представили всю основну інформацію про товар: фото, опис, характеристики, опції і інше.

оптимізація сайту

У своїй стратегії по просуванню ми віддаємо перевагу тематичної оптимізації, опрацювання юзабіліті сайту і комерційним факторів ранжирування, одним словом, роботі над розвитком і наповненням сайту корисною для його користувачів інформацією. Але і від зовнішніх факторів, наприклад, таких як опрацювання посилальної маси, теж не відмовляємося.

Технічна оптимізація

Пропрацювали технічні фактори оптимізації. Зробили сайт швидким шляхом стиснення скриптів, налаштували кешування, оптимізували медіа контент, зменшили кількість запитів до сервера. Запровадили мікророзмітки schema.org. Майже все реалізували на етапі розробки відразу і лише деякі нюанси донастроювати потім.

Це правильний підхід, тому що він дозволяє виключити найбільш популярні недоробки і помилки ще до запуску нового сайту.

Це правильний підхід, тому що він дозволяє виключити найбільш популярні недоробки і помилки ще до запуску нового сайту

Показники сайту по Google Test Speed

Показники сайту по Google Test Speed

тематична оптимізація

У написанні контенту ми дотримуємося принципу створення корисного для цільової аудиторії тексту, але не забуваємо і про пошукових роботів, враховуючи рекомендацій пошукових систем.

Аналізуємо топ-видачу по просуваються запитам, зіставляючи такі фактори, як входження форм і різних словоформ, обсяг контенту, структуру, комерційні фактори (таблиці, картки, медіа контент та інше), інші показники.

Аналізуємо топ-видачу по просуваються запитам, зіставляючи такі фактори, як входження форм і різних словоформ, обсяг контенту, структуру, комерційні фактори (таблиці, картки, медіа контент та інше), інші показники

зовнішні посилання

Ми створили 85 статей для публікації на сторонніх тематичних майданчиках з посиланням на просувний ресурс для нарощування посилального профілю і залучення додаткового трафіку. Майданчики для публікації вибирали як з власної бази трастових майданчиків, яку зібрали за весь час роботи, так і з бази біржі miralinks.

результати

Ми продовжуємо роботу над проектом, допрацьовуємо і розширюємо картки товарів, представляючи більш повну інформацію по моделям, створюємо нові сторінки для реалізації зібраної семантики. Плануємо робити огляди на продукцію, щоб знімати більшу частину питань і заперечень онлайн.

Незважаючи на майбутній великий обсяг робіт і не всю реалізовану семантику, результати радують замовника і нас. Позиції по частині ключових слів:

Позиції по частині ключових слів:

У топ-10 вийшло: було 0% - стало 76% (з кількості реалізованих запитів).

У топ-3 вийшло: було 0% - стало 34% (з кількості реалізованих запитів).

Для аналізу займаних позицій за списком ключових слів використовуємо Semonitor3.

Початок зростання трафіку на сайті:

Колишні підрядники з просування залишили у нашого клієнта тільки негативні враження і великі сумніви в плані можливостей SEO. З уже частково або повністю розчарувалися клієнтами працювати завжди важче, але в цей раз ми приємно здивувалися, з яким розумінням і щирим інтересом наш замовник оцінив складений план робіт, погодився на створення сайту заново (що спочатку не входило в його плани) і довірився нам. Він оперативно надавав інформацію і консультував нас, своєчасно все погоджував і розумів, що для досягнення результату потрібно час.

Іноді для отримання довготривалого рівня віддачі від SEO просування з перспективами розвитку проекту необхідно переробляти все заново: від переходу на нову систему управління до відтворення дизайну. Дуже важливо при цьому дохідливо пояснити клієнту, що дасть в результаті кожен етап роботи і зорієнтувати його по термінах.

Для роботи з консервативними замовниками, які недовірливо ставляться до необхідності дрібних і глобальних змін в роботі сайту, варто заздалегідь продумати сильні аргументи і наводити переконливі приклади.

Читайте також:

Думка редакції може не збігатися з думкою автора. Ваші статті надсилайте нам на [email protected] . А наші вимоги до них - ось тут .

Як стати майстром наскрізний аналітики?
Хочете освоїти цю магію?