Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO, & Cloud CDN міф перебору

  1. Міф №1: Багато сайтів на одному IP = погано для SEO
  2. Факт: Як казав пізній і великий Дуглас Адамс: "Не панікуй"
  3. Факт: Це не має ніякого відношення до надмірності, виявленої на мережах CDN
  4. Міф №3: Блокування блоку зупинить Google від сканування мого сайту
  5. Факт: Інкапсула ідентифікує ботів пошукових систем
  6. Міф 4: CDN зашкодить моїй локалізації
  7. Факт: IP-адреса - це лише один з багатьох сигналів локалізації, і він навіть не є одним з «основних».

Хмара - це останній шум у світі безпеки веб-сайтів, і, як і з кожною новою технологією, початкове хвилювання слідує за здоровою дозою обережності, особливо очевидною серед спільноти SEO (яку я пишаюся).

Внаслідок минулого досвіду спостерігати за тижнями та місяцями роботи відбувається зсув через зміни доменних імен, «старі» видалення URL-адрес, Pandas & Penguins; ми схильні бути дещо обережними і «випробовувати води» перед тим, як занурити голову в басейн.

Ось деякі загальні міфи та неправильні уявлення про негативний вплив, який надає служба безпеки веб-сайтів на основі хмари та послуги CDN:

Міф №1: Багато сайтів на одному IP = погано для SEO

Протягом багатьох років я чула про негативний ефект від розміщення декількох сайтів на одному IP-адресі. Якщо це було так, то, принаймні з точки зору SEO, CDNs дійсно буде поганою ідеєю, оскільки вони використовують набір проксі-серверів для обслуговування трафіку, тим самим ставлячи всі сайти в один діапазон IP-адрес.

Факт: Як казав пізній і великий Дуглас Адамс: "Не панікуй"

Слух про негативні аспекти SEO спільного IP це тільки що - нічого, крім чуток. Добре, може бути, це було правдою ще в 2003 році, коли веб-сайти було небагато, а IP-адреси розгулювалися безкоштовно, але в сьогоднішньому переповненому світі "доменне ім'я 7 букв не доступне" така ідея просто неможлива. Насправді, у 2008 році Метт Каттс, голова Google Web Spam Team і один з найнадійніших у світі SEO гуру, розвіяв цей міф, розповідаючи всім нам: «Я б не турбувався про те, що я буду на тому ж IP-адресі, і я точно не буду Не турбуйтеся про те, що ви знаходитесь на тому ж сервері, що це те, що роблять всі

Ті, хто ще не переконаний, можуть перевірити це більш пізні обговорення на офіційному форумі Google Веб-майстрів, в якому офіційний представник Google чітко заявляє: "Зазвичай ми не розглядаємо сайти, розміщені на CDN, по-різному".

Ті, хто ще не переконаний, можуть перевірити це   більш пізні обговорення   на офіційному форумі Google Веб-майстрів, в якому офіційний представник Google чітко заявляє: Зазвичай ми не розглядаємо сайти, розміщені на CDN, по-різному

CDN використовують проксі-технології, щоб мінімізувати «відстань» (ping time) між веб-сайтом і його відвідувачами. Це досягається через мережу серверів високого класу, кожна з яких має кешовану копію вмісту вказаного веб-сайту. Деякі оптимізатори SE вважають, що це може розглядатися як "дубльований вміст".

Факт: Це не має ніякого відношення до надмірності, виявленої на мережах CDN

Термін "дубльований вміст" описує сценарій, в якому подібні тексти відображаються під двома (або більше) різними доменними іменами або на двох (або більше) різних URL-адресах в одному і тому ж домені. Правда, дозування Google за це порушення, але все це абсолютно не має відношення до надмірності, виявленої на мережах CDN. Подумайте про це, коли індексний бот Google відвідає ваш сайт, він побачить його як будь-який інший відвідувач - як єдину версію унікального вмісту. Ніщо на вашому CDN не породить нових URL-адрес або нових доменних імен і заповнить їх існуючим вмістом.

Міф №3: Блокування блоку зупинить Google від сканування мого сайту

Служби безпеки веб-сайтів, такі як Incapsula, забезпечують функції безпеки, які включають блокування поганих ботів. Власники веб-сайтів побоюються, що ці захисні заходи також можуть перешкодити доступу пошукових роботів пошукових систем.

Факт: Інкапсула ідентифікує ботів пошукових систем

Інкапсула розробила дуже надійну технологію, яка ідентифікує Google (і іншу пошукову систему і хороші) ботів і дозволяє їм безперешкодно досягати вашого веб-сайту. Ці боти постійно контролюються командою безпеки Інкапсули, а їхні підписи та профілі постійно зберігаються, щоб вони ніколи не були заблоковані.

Міф 4: CDN зашкодить моїй локалізації

Це, мабуть, мій улюблений. Основна передумова полягає в наступному:

A) Місцеві сайти мають краще місце для місцевих користувачів

B) Google та інші пошукові системи використовують IP-адресу сервера для визначення гео-розташування вашого веб-сайту.

В ) Теоретично CDNs повинні порушувати цей механізм локалізації, оскільки вони завжди направлятимуть SE-боти до свого найближчого проксі-сервера. Простіше кажучи, скажімо, я - французький постачальник послуг, який розміщує свій сайт у Парижі. Якщо я використовую CDN, для бота Google, який відвідає мене з CA Mountain View, він буде виглядати як хостинг мого сайту в США (тому що мій сайт, здається, обслуговується з найближчого, американського базу даних, Datacenter).

Факт: IP-адреса - це лише один з багатьох сигналів локалізації, і він навіть не є одним з «основних».

Наприклад, Google спочатку подивиться на налаштування інструментів веб-майстрів і код країни TLD, і лише якщо вони не нададуть чітких підказок, він використовуватиме IP для визначення географічного розташування. Перевірте це Метт Cuttz Q & сесії .

Зверніть увагу, що, пропонуючи різні сигнали локалізації, він навіть не згадує серверні IP-адреси.

Сказавши, що тільки для того, щоб бути в безпеці, більшість провайдерів CDN (наприклад, Incapsula або Akamai) підуть на крок уперед, і їхні IP-адреси будуть вручну публікуватися в усіх популярних пошукових системах, не залишаючи місця для помилок. Для таких користувачів CDN це означає більш високий рівень довіри, а також нульові проблеми локалізації.

Я по-справжньому сподіваюся, що сеанс SEO Myth Busting допоможе відділити важкі факти від напівправди.

У нашому наступному блозі я розкажу про переваги SEO, пов'язані з використанням сервісів безпеки на основі веб-сайтів та служб CDN.

Іґал Зейфман, менеджер з комунікацій Інкапсули (і ветеран SEO)

Хочете написати для нашого блогу? Ми вітаємо розповіді наших читачів, клієнтів та партнерів. Надішліть нам свої ідеї: [email protected]