Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO аналітика. Корисні сервіси

Всі ми часто маємо справу з інформацією. Це - покази, кліки, запити тощо Більшість оптимізаторів запозичують метрики, а в суть даних вони не вникають. Такий спосіб, звичайно, простий і швидкий. Але при цьому він малоефективний, адже користуватися малим набором традиційних метрик це значить втратити купи корисних висновків.

Але при цьому він малоефективний, адже користуватися малим набором традиційних метрик це значить втратити купи корисних висновків

Аналітика, по суті, зводиться до збору та аналізу даних. Добре, якщо масштаб фірми дає можливість збирати дані рішеннями своєї команди розробників. Якщо ж ні - для Вас напевно цікаві прості і доступні інструменти.

Опишу деякі з них.

Google Analytics дає користувачеві багато можливостей для підвищення ефективності пошукового просування. Одні з очевидних застосувань:

- Вивантаження ключових слів, за якими були зафіксовані переходи з органічного пошуку і поточних позицій сайту. Цей підхід дає можливість виявити найкращі точки докладання зусиль оптимізатора за досить короткий час. Key Collector зручний для масової обробки ключових слів «на коліні».

- За допомогою оцінки вартості конверсії в зрізах за запитами і за джерелами трафіку можна зосередити свої зусилля на тільки корисних запитах, відкинувши малоефективні.

OutWit - дуже зручний плагін під FireFox для вилучення структурованих даних з веб-контенту. Він уміє витягувати дані сам, або за визначеним шаблоном. Є можливість використовувати регулярні вирази і гортати сторінки.

Yahoo Pipes - інструмент для невеликих завдань автоматизації збору, а також обробки даних.

Сайт випуску: Сьогодні нас вже цікавить не просто «дах над головою», а вдома, котеджі, запити стали більше. Я рекомендую за таким видом житла звертатися до професіоналів, для яких будівництво котеджу проект якого до речі вони також розроблять для Вас, не буде проблемою.

Читаємо далі: