Навигация по сайту

Популярные статьи

Seo аналіз сайту. Пошуковий аудит в сервісі Megaindex

  1. Яким повинен бути тег Title
  2. H1- заголовок першого рівня
  3. аналіз keywords

Багато починаючі блогери не відразу отримують хорошу оцінку своїх проектів в очах пошукових систем

Багато починаючі блогери не відразу отримують хорошу оцінку своїх проектів в очах пошукових систем.

Як наслідок - невелика відвідуваність, не вдається швидко монетизувати блог (підключити контекстну рекламу або щось продавати).

Безліч помилок внутрішньої оптимізації (я не говорю про якість контенту) не дають сторінкам піднятися в пошуковій видачі і залучати більше відвідувачів.

Блогер замислюється. Починає шукати причини невдач, розуміє, що з проектом щось не так, замовляє Seo аудит сайту, іноді дорогий. Тим часом, елементарний Seo аудит сайтів (аналіз блогу) можна робити абсолютно безкоштовно на відомому сервісі.

Сервіс Мегаіндекс часто асоціюється з перевіркою релевантності текстів. про перевірку релевантності я писала тут.

На відміну від інших служб, що надають пошуковий аудит, Мегаіндекс не просто вказує на помилку, він ПОЯСНЮЄ, ЯК ЇЇ МОЖНА ВИПРАВИТИ.

Обмовлюся, безкоштовно буде зроблений пошуковий аудит лише п'ятдесяти сторінок. Цього цілком достатньо, так як помилки типові, зустрічаються на кожній сторінці. Але, на думку сервісу, вони серйозно впливають на ранжування і пошукове просування в цілому. Виправлення типових помилок відразу поліпшить структуру і оптимізацію сайту.

Перед перевіркою сервіс Мегаіндекс пропонує ввести свою електронну адресу - звичайна процедура реєстрації. І, звичайно, не упускає можливості запропонувати у своїй розсилці безкоштовні і платні послуги: Seo аналіз сайту, послуги персонального менеджера, покупку посилань.
І правильно робить, адже подібну розсилку повинні вести всі власники підписних баз. Не лякайтеся, листи Мегаіндекс пише нечасто.

Зміст статті

У пошуковому аналізі сайту, який представив Мегаіндекс, основні показники сайту і розбір помилок. Мій перший Сео аналіз сайту був невтішним: дублікати, биті посилання, відсутність ключових слів на сторінках.

Мій перший Сео аналіз сайту був невтішним: дублікати, биті посилання, відсутність ключових слів на сторінках

Потім справа йшла з перемінним успіхом. Як не старалася я видаляти биті посилання, час від часу вони з'являлися.

Як не старалася я видаляти биті посилання, час від часу вони з'являлися

Вкладка ПОКАЗНИКИ. Докладно зупинятися не буду - нічого нового там немає, всі основні показники можете подивитися в інших сервісах, наприклад, Яндекс Вебмайстер.

Перелінковкою - вказані зовнішні вхідні посилання на перші 50 сторінок, внутрішні посилання на них, розрахунковий PR (з точки зору Мегаіндекс), зовнішні витікаючі посилання, якщо вони є.


ВХІДНІ ПОСИЛАННЯ - структура посилальної маси (ТІЦ сайтів-донорів). Тут є, над чим замислитися: якість посилальної маси треба поліпшити.

Тому в основному даний Сео аудит потрібен, щоб привести в порядок теги keywords, Title і H1.

Яким повинен бути тег Title

Він відображається в пошуку. Тег Title складають з ключів, пошукових запитів. Прописують ключові слова в поле плагіна Platinum SEO Pack (або альтернативного All SEO Pack). Складання правильного Title - ціла наука. І у мене з ним були проблеми.
Він відображається в пошуку


Тег Title вважається дуже важливим для просування, він повинен бути:

  • унікальним (не повторюватися на інших сторінках). Якщо у вас виявлений дубль, клікніть на нього, сервіс покаже всі сторінки з однаковим Title. Терміново виправте;
  • привабливим, грамотним і логічно складеним, щоб відвідувачеві захотілося на нього клікнути. Від кликабельности залежить відвідуваність блогу;
  • містити ключове слово (або комбінацію з ключових словосполучень для неконкурентних запитів). Але бути відповідним обсягом поста, тому що чим більше ключових слів в Title, тим менше їх щільність в статті;
  • мати довжину 7-15 слів. Короткий Title - не інформативні. Якщо ж він буде довше 75 символів - пошукові системи його просто не відобразять повністю, обріжуть.

Після виправлень помилок мого блогу була поставлена ​​оцінка "добре".
Після виправлень помилок мого блогу була поставлена ​​оцінка добре

H1- заголовок першого рівня

Взагалі пошукові системи дуже уважно ставляться до html розмітки сторінки. Зробіть її відповідно до рекомендацій пошукової оптимізації. На жаль, більшість безкоштовних шаблонів створено неправильно. Так було і в моєму безкоштовному шаблоні.
Взагалі пошукові системи дуже уважно ставляться до html розмітки сторінки

Тег H1 був забитий в шапку (header), а тому, скільки сторінок, стільки вийшло дублікатів H1. Чи не ключових слів, а назви блогу.

Заголовки сторінок постів виділені тегом H2. Більш правильно навпаки - в шапку помістити H2, на сторінку записів H1.

Тег H1 це головний, унікальний заголовок кожної сторінки. Він відображає її зміст, тематику і включає ключові слова. Рекомендована довжина 6-8 слів.
Тег H1 це головний, унікальний заголовок кожної сторінки


Подумайте, перш ніж кинутися виправляти цю помилку. Трохи торкнешся код шаблону, все може перевернутися. У мене трапилася ціла детективна історія . У header.php я замінила тег H1 на H2, і назва блогу з шапки зникло.

Ще один дублікат створюється на головній тегом more (читати далі).
Ще один дублікат створюється на головній тегом more (читати далі)


Працюю над усуненням проблеми.

аналіз keywords

аналіз keywords


Пропишіть теги keywords для кожної сторінки: для головної, для статичних сторінок, міток. І навіть для сторінки підписки (тієї, яка знаходиться в кореневому каталозі. Як це зробити , Читайте тут).

Це не так складно, як на перший погляд здається.

А ви свій блог перевірили? Зробіть цей простий Сео аналіз сайту. Усуньте наявні помилки. Це підніме блог в очах пошукових систем.

СХОЖІ СТАТТІ:

ДРУЗІ, ДЯКУЮ, ЩО ПОДІЛИЛИСЯ СТАТТІ:

А ви свій блог перевірили?