Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO аналіз тексту онлайн безкоштовно.

  1. SEO аналіз тексту онлайн безкоштовно

Всім привіт

Всім привіт. Практично будь-який сайт, що просувається містить SEO текст , Який є основним ключовим гравцем для просування в пошукових системах. Всіма вже знайомі ключові слова, обсяги символів, унікальність і інші параметри тексту. Упевнений, що вже всі чули про все це. Але не всі мають правильне уявлення SEO тексту. Більшість акцентує свою увагу на обсяг і унікальність тексту.

Але знаючи навіть все правила написання грамотних статей, як ми можемо подивитися текст очима машини? Адже те, що для людини читається текст, машина за своїм алгоритмом може порахувати водою. На допомогу SEO-шникам приходить сервіс, який робить детальний SEO аналіз тексту від біржі текстів Advego. Сервіс SEO аналізу текстів безкоштовний і не вимагає реєстрації.

SEO аналіз тексту онлайн безкоштовно

Для початку перейдіть на сторінку перевірки . Перед вами відкриється досить просте вікно з єдиною функцією, яка дозволяє вибрати мову перевіряється тексту. Система дозволяє перевірити величезну кількість мов. В тому числі три найважливіших російська, українська і англійська.

Після чого виберіть текст, який необхідно перевірити. Я для прикладу вибрав текст своєї статті, яку я писав нещодавно про поведінкові чинники . Скопіюйте текст у віконце (ви відразу зможете побачити кількість символів, але з урахуванням пробілів) і натисніть кнопку перевірити:

Після виконання SEO аналізу тексту, який, до речі, займає всього лише пару секунд, ви отримаєте детальну інформацію. Перше і найголовніше, на що треба звертати увагу це статистика тексту. У цій таблиці ви можете подивитися такі важливі дані:

  • кількість слів
  • кількість символів без пробілу
  • кількість граматичних помилок
  • кількість стоп-слів
  • класична нудота документа
  • академічна нудота документа

Класична нудота документа - це кількість повторень одного і того ж слова в тексті. Визначається як корінь з квадрата кількості слів. Класична нудота не повинна перевищувати позначку 7, тому що чим вона вище, тим нудота більше тим важче просувати сайт.

Академічна нудота документа - це повторюване кількість різних слів у тексті. Чим таких слів більше, тим і більше академічна нудота. Показник залежить від обсягу тексту і кількості повторюваних слів.

Стоп - слова - це слова, які не мають певної користі, смислового навантаження. В основному, це приводи, займенники, частки і т.д. Чим менше кількість слів, тим краще для тексту.

На сторінці є і інша важлива інформація, наприклад семантичне ядро ​​статті. З цієї таблиці ви можете подивитися кількість повторення однакових слів, як і в числовому значенні так і в процентному співвідношенні. Ось і весь процес SEO аналізу тексту, після якого ви можете вирішувати відповідає він результат вашим очікуванням і чи варто його публікувати на сайті.

Але знаючи навіть все правила написання грамотних статей, як ми можемо подивитися текст очима машини?