Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO аналіз тексту

29 Ноября 2015

Привіт, друзі Привіт, друзі!

Неодноразово я розповідала про SEO-копірайтингу, правильності написання оптимізованих текстів, унікальності контенту, щільності ключових запитів. Якісний текст повинен відповідати багатьом параметрам, які мають загальну назву - SEO аналіз. Напевно вам доводилося раніше чути такі терміни як «унікальність», «водність», «нудота» тексту. Вони грають важливу роль в ефективному просуванні. Так давайте ж розглянемо кожен з цих параметрів, їх особливості.

SEO аналіз тексту - це перевірка тексту на відповідність вимогам пошукового просування. Для цього використовуються такі параметри: кількість символів, унікальність, інформативність, наявність помилок, нудота, водність і спам.

До кожного параметру є свої вимоги, які необхідно враховувати під час написання тексту. Розібравшись з усіма інструментами SEO аналізу, ви зможете створювати якісний контент з високою конверсією.

Перевірку тексту на SEO аналіз можна виконувати багатьма програмами, але найбільш популярними залишаються он-лайн сервіси:

http://advego.ru/text/seo/

ru/text/seo/

і http://text.ru/seo

Яким з них перевіряти, вирішуйте самі, так як основні параметри СЕО аналізу є у обох. Давайте їх розглянемо, що дозволить виправляти і в подальшому не допускати помилки.

Кількість символів - один з параметрів СЕО аналізу, перевірка якого можлива не тільки в сервісах Адвего і Текст.ру, але і в Word.

Унікальність тексту - це процентне співвідношення технічної та смисловий унікальності (неповторності) контенту щодо існуючої інформації в мережі Інтернет.

Водність (вода) - це виражене у відсотках співвідношення кількості стоп-слів до загального обсягу тексту. На водність впливають всі словосполучення і слова, які не розкривають суті статті, які обтяжують зміст і сприйняття тексту. Оптимальним параметром водності вважається 8 - 12%. Зверніть увагу на те, що на водність в першу чергу впливає інформативність. Чим більше корисної інформації викладено, тим ефективніше контент буде на виході.

Нудота тексту - найважливіший параметр SEO аналізу, що визначає насиченість тексту ключовими запитами. У сервісі Адвего нудота документа розділена на два параметри: академічну і класичну.

У сервісі Адвего нудота документа розділена на два параметри: академічну і класичну

Академічна нудота - це процентне співвідношення частоти повторень слів і словосполучень в тексті до його загального обсягу. В ході перевірки обов'язково звертайте увагу на «Семантичне ядро». Адже саме в ньому програма автоматично вираховує найбільш часто зустрічаються слова і фрази.

Для статей стандартного обсягу (2000 - 2500 знаків без пробілів) кількість повторень слів не повинно перевищувати 12.

Класична нудота - це показник заспамленності тексту, виражений в перенасиченості ключовими запитами. Завжди знайте міру. Показник заспамленності вважається оптимальним, якщо він знаходиться в межах 48%.

Перевіряйте тексти на відповідність параметрам SEO аналізу. Сподіваюся, ця інформація допоможе уникнути поширених помилок, навчитися розбиратися в інструментах СЕО аналізу і створювати дійсно ефективний контент.

Коментарі:

Додати коментар