Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO Яндекс

  1. Трохи історії Яндекса.
  2. Коротше, Яндекс це кращий СДЛ Рунета.
  3. "Лихі SEO-шні" в Інтернеті закінчилися в 2003 році!
  4. Наш Яндекс пішов небагато іншим шляхом в SEO

SEO Яндекс. Вчора я торкнувся теми розкрутки сайту в популярних системах російського сегмента Інтернету.

Але думаю, щоб розкрити тему повністю, потрібно приділити кожному пошуковику окрему увагу, не можна було все змішувати в один котел.
Яндекс це Яндекс і Гугл це Гугл!

Давайте почнемо з більш рідного SEO Яндекса.

Давайте почнемо з більш рідного SEO Яндекса

Трохи історії Яндекса.

Яндекс займає більше 47% ринку пошуку Рунета. Є найстарішою пошуковою системою серед наших, раніше були тільки Апорт і Рамблер, які майже затухлі.

Утворений він був 23 вересня 1997 року і виходить, що править він Рунетом вже більше 15 років.

Як він всіх зробив ?!

Якщо розглядати питання, як змогла молода тоді компанія обійти вже усталених Апорт і Рамблер, посунути і вийти далеко вперед.

Багато хто говорить, що він з'явився в потрібний час в потрібному місці ось і весь секрет успіху. Рунет зростав швидкими темпами, приходили все нові люди, які тільки і могли, що включити комп'ютер і зіграти в косинку. Їм потрібно було те, що простіше і зручніше. Саме цим простим став Яндекс, він перший впорався із завданням впровадження пошуку на природній мові.

Інтерфейс Яндекса більш зручний і інтуїтивно зрозумілий, більше додаткових сервісів.

Яндекс чітко і швидко реагує на побажання своїх користувачів, потрібен хостинг-ласка, карти доріг і пробок, не питання, хмарний сервіс для зберігання файлів , Забирайте він вже у вас в обліковому записі.

І все це безкоштовно, тільки не міняйте свою звичку шукати через нас!

Користувачеві просто зручно перебувати на сайті і знаходити потрібні речі.

Коротше, Яндекс це кращий СДЛ Рунета.

Тепер вистачить вихваляти Яндекс, поговоримо про те, що нам веб-майстрам актуально на даний момент. Як просувати сайти в даній пошуковій системі, далі ПС.

Яндекс одна з не багатьох ПС, яка ще працює з SEO.

Так, так все оптимізатори женуть, що Яндекс щемить сайти і викидає без причин.

Дорогі мої, я сам роблю і просуваю сайти і пару раз виводив проекти з-під АГС. Просто так туди не потрапляють, значить десь накосячілі і потрібно виправляти, а після пишіть в саппорт і кайтеся. Як правило, сайт відновлюють в пошуку, але не відразу. Місяць інший дають усвідомити який Ви гівнюк що, хотіли обдурити Яшу!

"Лихі SEO-шні" в Інтернеті закінчилися в 2003 році!

Якщо подивитися в історію то до 2003 року, в пошуку взагалі творився SEO-шний свавілля Якщо подивитися в історію то до 2003 року, в пошуку взагалі творився SEO-шний свавілля. У топ пошуку виводилися сайти з пошукової абракадаброю, не зрозуміло і головне не потрібною пересічному користувачеві. Люди приходять в пошук, щоб шукати потрібну інформацію, а їм видавалися сторінки з безглуздим текстом, напхані їх пошуковим запитом.

Звичайно, це мало кому може подобатися. Тому в період з 2003 до 2004 в пошуковому світі стався переворот, Гугл наприклад, ввів пошуковий алгоритм «Флорида» який геть виключив оптимізація зовнішніми неклікабельнимі посиланнями. Розвиток сайту має бути тільки природним і білим, будь-яка накрутка строго стала припинятися викидом з пошуку.

Таким чином, тисячі західних сеошників залишилися без роботи. Закрилися найбільші посилальні біржі, вони стали марні. Це зробило пошук чистіше і набагато якісніше. Цю тему можна розписувати довго, і я це зроблю в наступному пості про пошуковику Google.

Наш Яндекс пішов небагато іншим шляхом в SEO

.

Злі язики стверджують що просто не зміг технічно відокремити клік-посилання від мертвих. Від тих за якими реально переходять люди і які створені для пошукових роботів. Яндекс бар, який стежить за цим з'явився адже порівняно не давно. Так що хлопці беріть на вус, інформація все ж збирається і день Ж все таки прийде.

Яндекс так само обмежив видачу SEO-накрученим сайтам, і тіснити сеошників трохи м'якше, а не так як Гугл рубати з плеча.

Були введені фільтри АГС17 і FUC-30. Яндекс планомірно видаляв сайти з безглуздим змістом з пошуку, різні дорвеи і говно сайти, ГС.

За роки правління Рунетом, Яндекс вже багато разів міняв алгоритми пошуку. Зараз не буду розписувати їх переваги. Факт поки на особа з комерційних запитам Яндекс видає більше чисту видачу, ніж Гугл.

А не так давно стали помічати, що Яндекс почав формувати запит під кожного користувача індивідуально. Як працює цей алгоритм нам ще належить дізнатися.

Знову ті ж злі язики кажуть, що Яндекс займає перше місце в Рунеті, тому що поки це дозволяє йому Гугл. Що, мовляв, Гуглу не особливо цікавий наш ринок, і він дає працювати Яші.

Ну що ж подивимося, час покаже.

Читаю думку деяких сеошників, що скоріше б Гугл підім'яв наш пошук і працювати стане простіше, не потрібно буде закуповувати купу посилань і т.п.

Хлопці, коли прийде Гугл, ви залишитеся без роботи, принаймні, 80% з Вас!

Так що працюєте і прославляйте Яшу, поки є можливість і поки не введений новий алгоритм пошуку типу Флориди.

Як буде ввести себе Яндекс далі, навряд чи хто знає крім Лебедєва. Але я думаю, що його політика спрямована на те, щоб виробництво і ведення сайтів націлених тільки на продаж посилань стало не вигідним і померло, саме по собі. Зараз активно просуваються різне безкоштовне програмне забезпечення: Яндекс-бар, Пунто-свічери, браузер на основі Хрома. Подивіться адже у всі хоч одне з цих додатків але варто, Гугл спочатку робив те ж саме, пхав свою панель де тільки можна.

. Яндекс збирає інформацію для чергового удару по сеошників.

Рунет очиститься від купи ГС, які засмічують видачу, і найвигіднішим стане робити інформативні сайти СДЛ.

Ну прямо утопія якась!

Звичайно, напевно з'явиться щось ще і боротьба SEO з ПС продовжиться, АБО ПРИЙДЕ ФЛОРІДА!

Звичайно, напевно з'явиться щось ще і боротьба SEO з ПС продовжиться, АБО ПРИЙДЕ ФЛОРІДА

І в кінці я хочу трохи обнадіяти тих хто вже приготувався до обвалу посилальних бірж і випадання сайтів, які просуваються покупними посиланнями з видачі.

Очікувати цього вже завтра не варто тому маразм ситуації в тому що більшість комерційних сайтів просуваються саме таким способом. Саме тому видача по комерційним запитам у Яндекса якісніше ніж у Гугла. Так вже виходить і нічого поки з цим не поробиш.

Замовник вимагає щоб його сайт продавав вже сьогодні ну а виконавець робить це як вміє.

І взяти і ось так обвалити видачу пошуку по комерційним запитам Яндекс в один момент не може собі дозволити.

Звичайно як то він ці питання вирішує і ми цей процес, я думаю незабаром побачимо.

А поки боротьба SEO з ПС триває.

SEO в Яндексі, SEO-оптимізація, SEO-просування, Яндекс і SEO, просування сайту

Як він всіх зробив ?