Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO аудит просування сайту - а Ваш сайт просувають правильно? Технічний аналіз просування сайту в інтернеті, маркетинговий і web-аудит інтерфейсу і зовнішніх робіт

 1. Замовте SEO-аудит свого сайту: вичавіть максимум з продажів і ефективності ресурсу. А Ви впевнені,...
 2. Технічний аудит сайту
 3. Інтерфейс-аудит і юзабіліті-проектування сайту
 4. Аудит web і Seo-безпеки сайту - усунення всілякої уразливості
 5. SEO-аудит ефективності просування сайту в пошукових системах і маркетинг-аналіз - а Ви впевнені, що...
 6. Вартість SEO-аудиту
 7. Вартість проведення внутрішнього і зовнішнього SEO-аудиту сайту

Замовте SEO-аудит свого сайту: вичавіть максимум з продажів і ефективності ресурсу.

А Ви впевнені, що Ваш сайт просувають правильно? Перевірте своїх сеошників!

SEO аудит сайту - являє собою ряд заходів, метою яких є виявлення та усунення всіляких помилок сайту, внутрішніх (технічний аудит) і зовнішніх (аудит SEO-просування сайту), які можуть негативно вплинути на ефективність роботи сайту та результат маркетингових заходів SEO аудит сайту - являє собою ряд заходів, метою яких є виявлення та усунення всіляких помилок сайту, внутрішніх (технічний аудит) і зовнішніх (аудит SEO-просування сайту), які можуть негативно вплинути на ефективність роботи сайту та результат маркетингових заходів. На жаль, практично кожен другий сайт має різного роду помилками, про які власники проектів просто не знають в силу відсутності компетентності. Фахівці, які займаються пошукових просуванням, також можуть не помітити такі помилки, або просто не знають про їх існування.

Результат проведеного SEO-аудиту може бути приголомшливим. Експерт, який професійним оком ідентифікує різного роду помилки і представить ряд рекомендацій - справжня знахідка, навіть на сучасному і просунутому ринку. Як правило це пов'язано з відсутністю знань в області програмування. Адже те, наскільки якісно створений і оптимізований сайт є невід'ємною частиною успішного просування в подальшому. Дуже часто, керівники маркетингових відділів та директори компаній, діяльність яких тісно пов'язана з інтернетом навіть не уявляють, наскільки своєчасний і якісний аудит здатний сприятливо вплинути і суттєво вплинути на зростання продажів і збільшення ефективності бізнесу в цілому. В результаті стає прикро, коли сайт приносить лише мінімум, хоча здатний працювати в кілька разів ефективніше.

Школа SEO - експерт в області не тільки навчання, а й прямих послуг з розкручування сайту. В нашій команді присутні хороші програмісти і web-дизайнери. Комплексний SEO-аудит, який складається з усунення технічних помилок (програмістами), поліпшення користувацьких властивостей сайту (web-дизайнерами і веб-аналітиками) і збільшення ефективності зовнішніх робіт по просуванню сайту (SEO-фахівцями) - це потужна робота, здатна сконцентрувати Ваш інтернет- проект в одне ціле, кожні з елементів якого будуть гармонійно працювати і приносити ефект у вигляді збільшення відвідуваності сайту, значного підвищення конверсії і нових відвідувачів. На даний момент, аудит сайту, що проводиться нашими експертами буде складатися з наступних елементів.

Технічний аудит сайту

Перше завдання полягає в тому, щоб ідентифікувати і усунути технічні помилки сайту, здатні негативно вплинути на комплексну політику просування. Існують певні елементи, які якщо не враховувати, здатні негативно позначитися на SEO-просуванні сайту. Їх враховують пошукові роботи при скануванні сторінок. Дуже важливо, щоб вони коректно працювали. Сюди входить і настройка 301 редиректу, опрацювання технічних складових, таких, як карта сайту і внутрішні файли.

Інтерфейс-аудит і юзабіліті-проектування сайту

Дуже важливо, щоб відвідувачам було зручно і комфортно перебувати на сайті, який вони відвідали. Від цього залежить рівень продажів і логіка ланцюжка дій і покупок в подальшому. Даний етап в проведенні аудиту сайту покликаний відповісти на ряд наступних питань:

- наскільки швидко вантажиться сайт і відкриваються сторінки;
- не перевантажений чи ресурс відео-матеріалами та медіа-файлами;
- чи існує зворотний зв'язок з користувачем;
- продумана чи url-структура і архітектура сайту;
- наскільки глибоко вкладеності просуваються сторінок і як легко користувач може їх виявити;
- візуальне сприйняття продають сторінок сайту;
- чи існує функціонал, що підводить користувача до покупки товару і замовленні послуги;
- наскільки компетентно з точки зору дизайну продумана колірна гамма сайту;
- наскільки довго відвідувач може бути залучений в процес покупки товару;
- час перебування на сайті і коефіцієнт відмов;
- як налаштована конверсія проекту і робота з посадочними сторінками;
- наскільки грамотно проводиться робота щодо поліпшення поведінкових факторів;
- наскільки зручно налаштована для користувача структура web-проекту.

Результатом таких робіт буде вдосконалення свого роду продають якостей сайту, які здатне вплинути на рівень продажів. Припустимо, такий момент, як час перебування користувача / клієнта на сайті здатний впливати на поведінкові фактори, які останнім часом знаходяться під пильною увагою пошукових систем.

Аудит web і Seo-безпеки сайту - усунення всілякої уразливості

Наступний етап полягає в проведенні аудиту безпеки сайта. На сьогоднішній день існує як мінімум близько 6 видів помилок, на яких можуть зіграти Ваші конкуренти. Мова йде не тільки про пряме зломі сайту, але і навмисному зниженні досягнутих позицій ресурсу в пошуковій видачі. Найважливіше завдання визначити такого роду уразливості і запобігти можливому спокуса конкурентів, які можуть прийняти рішення про зниження ефективності роботи Вашого сайту. У підсумку, Ви забезпечите себе від різного роду неприємностей, зможете вчасно, а головне - ефективно відреагувати на можливі дії конкурентів і максимально швидко їх усунути з мінімальними втратами і ризиком для бізнесу.

SEO-аудит ефективності просування сайту в пошукових системах і маркетинг-аналіз - а Ви впевнені, що Ваш сайт розкручується правильно і грамотно?

Мабуть, найголовніший і складний етап у проведенні SEO-аудиту сайту полягає в аналізі проведених робіт по зовнішньому просуванню сайту. Метою такої роботи є з'ясувати, які і наскільки ефективно використовуються інструменти просування сайту, цілеспрямовано чи розподіляється бюджет і т. Д.

В результаті Ви отримаєте адекватну картину того, що відбувається з детальним описом. Іншими словами, ми розкладемо все по поличках. Ви дізнаєтеся, чи можна скоротити витрати на SEO і що для цього знадобиться.

SEO-аудит просування сайту буде проводитись за наступними параметрами:

 • Відсоток тимчасових і вічних посилань.
 • Кількість посилань і їх приріст відповідно до наявних і бажаними позиціями сайту.
 • Якість анкорний листів.
 • Якість написаних текстів і їх «тошнотно».
 • Соціальні чинники і роботи в соціальних мережах.
 • Природне просування сайту (робота з форумами та блогами).
 • Робота над контентом сайту, коефіцієнт циркуляції інформації і залучення нового трафіку відвідувачів.
 • Безкоштовні методи просування сайту і скорочення бюджету на SEO.
 • Можливість скоротити бюджет.
 • Відео-маркетинг.
 • Вживання заходів з метою запобігти ймовірність попадання сайту під фільтри ПС і зліт позицій.
 • Подальший планування робіт з розбивкою по кварталах.

Вартість SEO-аудиту

Вартість аудиту сайту формується індивідуально під проект. На ціну впливає безліч факторів, таких як готовність сайту, період і ефективність проведених робіт, технічний і маркетинговий потенціал ресурсу.

Вартість аудит а складає від 40 000 рублів.
Терміни готовності плану - від 2 днів.

В результаті проведеного SEO-аудиту Ви отримаєте ряд наступних рекомендацій:

- технічна і візуальна модернізації сайту;
- поліпшення продають властивостей проекту та збільшення конверсії;
- юзабіліті-архітектура і призначена для користувача структура сайту;
- поліпшення зовнішніх робіт за якістю впроваджуваних інструментів (вичерпний список SEO та інших рекламних інструментів, покликаних збільшити популярність ресурсу);
- поліпшення змісту сайту (оптимізація мета-тегів, їх частотність і розподіл на сторінках);
- скорочення бюджету;
- усунення вразливості, робота над безпекою сайту;
- план робіт щодо подальшого просування сайту або оцінка вже існуючої ефективності розкрутки;
- попередня оцінка нового трафіку і продажів з сайту після проведення SEO-аудиту.

Замовити аудит ефективності просування сайту Ви можете звернувшись до фахівців нашої компанії з відповідним запитом.

Вартість проведення внутрішнього і зовнішнього SEO-аудиту сайту

Вид аудиту Цілі Період виконання Вартість 1. Внутрішній аудит сайту (перелік помилок) Визначити внутрішні помилки, які заважають ефективному просуванню сайту і ранжирування з боку пошукових систем 1 день 30 000 рублів 2. Аудит ефективності просування сайту (перелік помилок) З'ясувати помилки в зовнішньому просуванні сайту, які заважають потрапити в ТОП-10 Google і Яндекс 1 день 40 000 рублів 3. Внутрішній аудит сайту (перелік помилок + написання рекомендацій по їх усуненню) Усунути внутрішні помилки, які заважають ефективному просуванню сайту і ранжирування з боку пошукових систем (Ваш сайт стане більш помітним у видачі) 2 дні 40 000 рублів 4. Аудит ефективності просування сайту (перелік помилок + перелік рекомендацій) З'ясувати і усунути помилки в просуванні сайту, які заважають потрапити в ТОП-10 Google і Яндекс + перелік рекомендацій щодо подальшої роботи 2 дня 45 000 рублів 5. Комплексний внутрішній і зовнішній аудит сайту (перелік помилок + рекомендації щодо поліпшення роботи) З'ясувати і усунути помилки в оптимізації і просуванні сайту, які заважають потрапити в ТОП-10 Google і Янд кс + написання ексклюзивної стратегії по просуванню сайту на 12 місяців (мета: поліпшити видимість позицій в Яндексі і Google, а також підвищити трафік потенційних клієнтів) до 7 робочих днів 70 000 рублей

Читати весь блог →

А Ви впевнені, що Ваш сайт просувають правильно?
SEO-аудит ефективності просування сайту в пошукових системах і маркетинг-аналіз - а Ви впевнені, що Ваш сайт розкручується правильно і грамотно?