Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO Campixx Recap 2017 у Берліні на Müggelsee

 1. 11 годин і 1600 км
 2. Чому "останній SEO Campixx в цьому форматі"?
 3. Цього року спікер SEO Campixx 2017
 4. Що я взяв із собою?
 5. Спеціальна доповідь про акул, сови, дельфінів і китів
 6. Мій особистий резюме для цього року SEO Campixx
 7. Порада для SEO Campixx 2018

11 годин і 1600 км

З я був у тижні SEO Campixx тільки перед декілька днів до Угорщини та мій політ був скасований з Будапешту до Берліну, моя мандрівка була на жаль трохи більше складна ніж фактично подумана. Лише дві години на машині від Байї до Будапешта. Потім на літаку до Штутгарта і звідти після двох годин проживання до Лейпцига. Звідти швидко до головної станції, а потім ще 1,5 години ICE в Берлін Südkreuz. Після тільки 30 протоколу таксі та я зробив це. 11 годин подорожі 1600 кілометрів я, ймовірно, не забуду так швидко, але, на щастя, вечір був підсолоджений приємними розвагами (Тімон, Йоханна і Фелікс) і смачні 350 грам стейк-ріп-очей.

Чому "останній SEO Campixx в цьому форматі"?

Marco Janck, організатор заходу, планує повністю відновити концепцію. Повне Campixx тиждень з SEO Campixx суботу і неділю, як випуск не відбудеться більше. Як це працює? Наступного року Campixx буде поширюватися в різні дні року. SEO Campixx, ймовірно, відбудеться в четвер і п'ятницю. Також є кілька інших змін - як саме це буде виглядати.

Цього року спікер SEO Campixx 2017

Відео коштує тисячі слів. Оскільки я був прямо на подіумі, я безпосередньо задокументував як відео, як представляє Марко (майже) всі спікери - або як спікери представляють себе на подіумі (з хвилини 1:25). особливо ... 😉)

Що я взяв із собою?

Особливою увагою було, як завжди, багато пізнавальних розмов у Penta, але, звичайно, і деякі блискучі спікери, такі як Karl Kratz, Kaspar Szymanski, dr. Маріо Фішер, Себастьян Ерхофер, Йенс Альтманн, Мартін Міссфельд, Ніколя Сакотт, Домінік Войцік, Нілс Каттау, Уве Вальчер, Карл Ковальд, Джеральд Штеффенс та багато інших.

Я сам слухав такі слоти:

 1. Спеціальна доповідь про акул, сови, дельфінів і китів

 2. Поради з зворотного зв'язку від колишнього гуглєра якості пошуку Каспера Шиманського

 3. Андре Гольдман (з 121 ваттів) на "Посилення бюджету сканування": таким чином, ви збільшуєте увагу Google до вашого проекту

 4. Фелікс Мейер (з seokratie) з SEO HARD FACTS

 5. Ніколас Сакотт, він же канцлер SEO, або Contentking з темою "Виробництво структурованого контенту для кращого SEO

 6. Домінік Войцік (довіреною особою) з тематичним дослідженням

 7. Крістоф C. Cemper з "Посилання є A & O для рейтингу: використовуйте їх!"

 8. Щось розслаблене наприкінці: SEO-кочевники Gero Wenderholm з 302 Sahara - Світ - це мій офіс

Критичний для події

Якщо на вихідні повний цікавий вхід на цю тему SEO є лише одна лекція, яка мене розчаровує, що, безумовно, говорить про якість всієї події. Я сподівався на перспективний внесок, але мої високі очікування, на жаль, не були виконані під час лекції. В цілому, однак, я повинен сказати, що я знайшов всі інші лекції, які я бачив дуже добре.

Мій особистий резюме для цього року SEO Campixx

Як я і очікував після SEO Campixx 2016 і 2015, було багато приємних і надихаючих розмов, нових знайомств і багато цікавого. Щось більш нове, безумовно, може терпіти цю подію - для повторних злочинців вже буде відомо багато тем - ще більше нових тем, безумовно, буде добре для події з моєї особистої точки зору.

З іншого боку: Ще минулого року я проїхав перш за все з прихованим мотивом для SEO Campixx, до мереж. Звичайно, я завжди радий дізнатися щось нове, але, перш за все, Campixx просто чудово поговорити зі старими та новими особами, захоплюючими дискусіями. Іноді це лише кілька чудових порад, які пізніше стануть важливими і корисними, так що два дні SEO Campixx стоять саме тому.

Порада для SEO Campixx 2018

Якщо ви ще не були в SEO Campixx, то обов'язково подивіться на це
Викиньте подію. Готель Pentahotel в Кепенік є і залишається надзвичайно шикарним готелем (у порівнянні з Hotel am Müggelsee) з прохолодним баром, смачним сніданком і чудовою пропозицією бургер - чудова атмосфера для професійного обміну.
Мій рада: Стейк для ріп-очей є приголомшливим

До зустрічі у 2018 році для SEO Campixx!

Тут я буду завантажувати багато інформаційних слайдів у SEO Campixx в наступні дні і тижні. Кожен, хто вже виконав перші Sildes, які вже можуть надіслати мені це вже зараз (за пошта або через facebook ), щоб я міг зв'язати вас з ним 😉

Чому "останній SEO Campixx в цьому форматі"?
Як це працює?