Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO чек-лист. Покрокова оптимізація сайту.

Сервіс www.seochecklist.ru створений для оптимізаторів, власників сайтів, і являє собою перелік завдань, які необхідно виконати для успішної оптимізації сайту. Завдяки цьому сервісу Ви не пропустіть, щось важливе.

Особливо сервіс буде корисний початківцям оптимізаторам, оскільки покроково допоможе провести оптимізацію сайту. Для початківців оптимізаторів seo чек-лист може виявитися хорошим навчальним матеріалом.

Seo чек-лист складається з шести категорій: «аналіз ключових слів», «структура сайту», «технічний аудит», «контент», «посилання», «соцактівность». Кожна з категорій містить пункти (можна додавати свої пункти). При наведенні курсора на назву пункту показується підказка.

Приклад перших пунктів з категорії «аналіз ключових слів»:

Приклад перших пунктів з категорії «аналіз ключових слів»:

Як бачите, seo чек-лист нагадує якийсь органайзер по оптимізації сайту. Відзначаючи вже виконані пункти, Ви нічого не забудете, і завжди будете мати чіткий план майбутніх дій.

Якщо Вам зручніше працювати з паперовою версією чек-листа, або Вам необхідно продемонструвати його клієнтам, можете скачати з сайту і роздрукувати PDF версію.

Сервіс створений відомим Сергієм Кокшарова (devaka.ru) і є абсолютно безкоштовним.

Якщо Ви шукаєте партнерські програми для заробітку, раджу звернути увагу на сайт - кращі партнерські програми . На сайті представлені різні партнерські програми (sms платники, з оплатою за кліки, за перегляди і т.д.).