Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO для блогів: Ultimate Керівництво для власників бізнесу і маркетологів

 1. SEO для блогів: Ultimate Guide Пошукова оптимізація є незрозумілою темою для багатьох власників бізнесу...
 2. Використовуйте довгі хвости
 3. Латентна семантична індексація (LSI)
 4. Додайте ваші ключові слова до життєвих областей ваших повідомлень
 5. Назва
 6. Заголовки і тіло тексту
 7. Опублікувати метадані
 8. Метадані зображення
 9. Зробіть свій блог мобільним
 10. Уникайте подібних позначок
 11. Перетинайте посилання на свої повідомлення
 12. Відстежуйте свій прогрес
 13. Тематичні кластери
 14. Просто пливи далі
 15. Знайдене це невелике важке взяти у у одному сидячому? Або можливо ви пропустили прямо до дна побачити...

SEO для блогів: Ultimate Guide

Пошукова оптимізація є незрозумілою темою для багатьох власників бізнесу і навіть багатьох цифрових маркетологів. Це невловима загадка; Ви знаєте, що це потрібно, але не зовсім впевнені, що це означає. Кожен раз, коли ви бачите слово "SEO", ви наповнені глибоким почуттям побоювання і цікавою підозрою, що інтернет вас ненавидить.

Але SEO є життєво важливим для будь-якого бізнесу, щоб вижити в онлайн-просторі, і він повинен бути пріоритетом кожного разу, коли ви створюєте контент для свого бізнесу. Це включає в себе блоги.

Дозвольте мені отримати це з шляху прямо з воріт: якщо ви сиділи там, думаючи, "у мене є Yoast SEO, мій блог сортується!" У мене є сувора правда для вас:

[Tweet «Зелене світло на Yoast SEO не робить добре оптимізований блог!»]

SEO (процес оптимізації вмісту для максимальної видимості в пошукових системах, таких як Google) значно складніше, ніж це. Щоб допомогти вам, я зібрав остаточний посібник з SEO для блогу. І якщо вам потрібні ще більше порад, перевірте БЕЗКОШТОВНИЙ посібник до моїх 10 найкращих порад DIY SEO

З постійно змінюються алгоритмами Google, SEO для блогу може бути серйозною проблемою. Не встигнете ви обернути голову навколо того, що хочуть боги пошукової системи, вони змінюють свою думку.

Просто пам'ятайте, що SEO - це постійний процес . Мало того, що ви повинні постійно присвячувати себе оптимізації всіх своїх повідомлень, ви також повинні переконатися, що ваші методи залишаються актуальними. Маючи це на увазі, я буду тримати вас в курсі останніх ключових змін, як і коли вони відбудуться, і я створив цей посібник, використовуючи найновішу можливу інформацію.

Доброю новиною є те, що чим більше ви оптимізуєте свій контент для пошуку, тим більш природно, що це станеться, коли ви пишете. Ви отримаєте точку, де це відбудеться автоматично. Якщо ви не знайомі з оптимізацією своїх повідомлень, я пропоную вам подумати про це як про частину процесу редагування та вирішити питання після написання кожного повідомлення.

Не дозволяйте оптимізувати ваші публікації, спричиняючи неприйнятність запису: напишіть повідомлення, яке ви хочете створити. Подивіться на свій SEO, коли у вас є проект.

Найважливіший елемент SEO для блогу: Ключові слова

На самому базовому рівні, все SEO робить, щоб пошукові системи точно знали, що таке ваша посада, тому вони, швидше за все, покажуть її людям, які шукають інформацію з цього питання.

Це робиться за допомогою цільових ключових слів.

Перед тим, як почати писати повідомлення в блозі тим самим словом, скільки разів можливо, ось ще одна правда, що багатьом людям не подобається:

[T [Tweet] "Час заповнення повідомлень у своєму блозі одним ключовим словом давно минув."] P>

Google тепер насправді покарає вас за "начинку ключових слів", оскільки він жертвує якістю вашого вмісту.

Замість цього ви повинні використовувати ваші ключові слова в певних основних областях (ми це зробимо за хвилину) і використовувати більш сучасні ключові слова, такі як довгі ключові слова та приховані семантичні індексації (LSI). Я розмовлятиму більше про них за секунду, тепер потрібно знати, як знайти ідеальні ключові слова.

Зазвичай є кілька очевидних ключових слів, що стосуються вашої ніші або теми. Наприклад, для мене «цифровий маркетинг» не є розумним, тому що я є цифровим маркетологом.

Але якщо ви дійсно хочете, щоб ваші ключові слова працювали для вас, важливо бути трохи більш творчим. Різноманітність - це спеція життя, і Google, здається, віддає перевагу гарячій кухні.

Чим більше ви блог, тим більше ключових слів ви повинні використовувати. Оптимізація різних повідомлень для одного і того ж ключового слова насправді знімає себе в ногу. Все, що ви робите, змагаєтеся з самим собою за цей бажаний рейтинг!

Замість цього оптимізуйте публікації для різних, але пов’язаних ключових слів. Це надзвичайно корисно робити навантаження на дослідження ключових слів.

Google має безкоштовний Планувальник ключових слів це дійсно корисно для цього. Подібно до цього Moz ключове слово Explorer (Moz також мають деякі преміальні пакети, які є чудовими, якщо ви серйозно ставитеся до забивання вашого SEO).

Проведіть трохи під час дослідження кращих ключових слів для вашої ніші. Є кілька важливих термінів, які потрібно зрозуміти, щоб зробити це належним чином:

 • Висока конкуренція - ключові слова, які важко оцінювати за високий рівень конкуренції.
 • Низька конкуренція - ключові слова, які займатимуть менше зусиль, щоб високо оцінюватись за низький рівень конкуренції.
 • Високий обсяг - ключові слова, які шукають багато людей.
 • Низький обсяг - ключові слова, у яких мало хто шукає їх.

Хитрість полягає в тому, щоб націлювати ключові слова, які є або високою конкуренцією, і низьким обсягом, або низькою конкуренцією та великим обсягом.

Отримання звички робити це може бути жорстким. Але займати трохи часу, щоб дізнатися, варто того - ви будете пожинати нагороди досить швидко!

У Google є інший інструмент, який чудово підходить для дослідження ключових слів: Google Trends . Це забезпечує дуже простий спосіб дізнатися, скільки інтересів є у ключовому слові протягом тривалого періоду часу. Рівні інтересів можуть вказувати на те, чи ваша специфічна тема чи ключове слово варто вашій увазі - пам'ятайте, що ви намагаєтеся створити вічнозелене вміст більшу частину часу, що збереже свою цінність протягом тривалого періоду.

Це означає вибір ключових слів, які представляють інтерес протягом тривалого часу!

На початковому етапі дослідження ключових слів може бути важким, і це велика тема. Це також основа більшості SEO. Якщо ви спочатку боретеся, не хвилюйтеся - ви не самотні! Вивчайте трохи за один раз, і ви скоро освоїте його.

Використовуйте довгі хвости

Коли ви досліджуєте та плануєте ключові слова, обов'язково включіть деякі ключові слова з довгим хвостом. Ключові слова з довгим хвостом - це фрази з трьох з чотирьох слів, які є специфічними для вашої теми. Наприклад, основним ключовим словом, яким я користувався в цьому блозі, було "SEO для блогу". Це набагато конкретніше, ніж просто "SEO" або навіть "SEO поради".

Я міг би отримати ще більш конкретні та використані "SEO поради для блогу", або "SEO для маркетингу блогів".

Сенс довгого хвоста ключового слова полягає в тому, щоб конкретно орієнтуватися на потрібних людей та їх намір.

Оптимізація цієї посади для "SEO" буде працювати, але так як пошукова оптимізація є такою широкою темою, багато людей, які використовують цей пошуковий термін, не піклуються про оптимізацію своїх повідомлень у блозі. Вони будуть шукати поради про вдосконалення SEO на сайті копію, або Tweets.

Коли люди використовують специфічні терміни пошуку, це, як правило, тому, що вони хочуть придбати саме таку річ, найняти когось, щоб виконати дуже конкретне завдання, або потребують відповіді на конкретне питання.

[Twe [Tweet "Чим більш конкретні ваші ключові слова, тим краще ваш вміст буде притягувати і конвертувати ваших ідеальних клієнтів."]

Виберіть одне чи два ключових слова для кожної з публікацій у своєму блозі та спробуйте зробити обидва ключові слова довгого хвоста. Це допоможе зберегти вашу посаду дуже цілеспрямованою, уникаючи при цьому страшної набивання ключових слів, і надаючи вам максимальну оптимізацію, при цьому все ще враховуючи різноманітність вашого листа.

(Якщо вам цікаво, я також оптимізував цю публікацію для ключового слова long-tail "optimize blog post".

Латентна семантична індексація (LSI)

Це дуже страшний термін, який насправді дуже простий. Алгоритми Google стають дедалі складнішими з кожним роком. Тепер вони здатні не тільки розпізнавати ключові слова, але й визнавати слова та фрази, пов'язані з цими ключовими словами.

Латентна семантична індексація - це математична техніка, яка визначає закономірності у використанні слова, термінології та концепціях, що містяться в тексті.

Все ще звучить складно? Подумайте про це таким чином, LSI шукає відносини між ключовими словами та фразами в публікаціях вашого блогу та веб-контенту.

Якщо ви використовували фразу "SEO для блогу" як ключове слово з довгим хвостом у вашому повідомленні, а також використовували фрази, такі як "SEO для вашого блогу" і "SEO для повідомлень у блогах", LSI визнає, що, навіть якщо ці фрази є трохи відрізняються, вони пов'язані між собою.

Таким чином, ви не повинні наповнювати свої повідомлення точно такими самими ключовими словами, ви можете використовувати подібні та пов'язані ключові слова та поняття.

Це дозволяє зміцнювати загальну посаду, оптимізуючи текст в цілому, а не просто набирати одне й те саме слово якомога більше. Вона буде тримати вас на тему, поліпшити вашу читабельність, і дасть вам великий імпульс на пошукових рейтингах.

Win-win-win!

Додайте ваші ключові слова до життєвих областей ваших повідомлень

Якщо вам цікаво, де саме потрібно включити ключові слова до ваших постів, є п'ять основних напрямків:

 1. Назва
 2. Заголовки і тіло тексту
 3. URL
 4. Опублікувати метадані
 5. Метадані зображення

Назва

Заголовок вашого блогу - це перше місце, коли пошукова система чи читач шукають підказки щодо теми вашої публікації. Переконайтеся, що ви включили ключове слово як можна раніше. Якщо ви не можете включити його прямо на початку, переконайтеся, що він міститься в перших 65 символах. Google відсікає титули після цього і нічого за перші 65 символів не буде з'являтися на сторінці результатів пошуку (ласкаво відомий як SERP) .

Заголовки і тіло тексту

Додавання ключових слів до заголовків не тільки дуже простий спосіб включити їх, це також дуже природно. Там буде принаймні один заголовок, який використовується для кожного з ваших ключових слів.

Утримайтеся від спокуси використовувати його в кожному заголовку. Замість цього використовуйте LSI у ваших заголовках, де це можливо, щоб забезпечити їх відповідність, оптимізацію, але не повторюваність!

Ви також повинні включити свої ключові слова, природно, до основного тексту вашої публікації. Серйозно, не наповнюйте їх! Якщо речення може включати ключове слово без звучання примусово, відмінне. Але не змінюйте спосіб, у який ви пишете, щоб пристосуватися до них, і, звичайно, не зачіпайте їх на початку або в кінці тільки заради включення їх.

Google не сподобається.

Вашим читачам це не сподобається.

І заднім числом вам це не сподобається!

Ключові слова більше не є грою. Мова йде не про їх використання стільки разів, скільки можливо. Мова йде про використання їх у найбільш релевантній формі, а забезпечення Вашого контенту в цілому відображає тему вашого ключового слова в цілому (саме тут входить LSI!).

Також важливо враховувати довжину вашої посади. Де серйозний SEO стурбований, 500-750 слів просто не вирізати. Вони можуть бути корисними для того, щоб ваш сайт мав регулярний вміст, що підвищить ваш рейтинг, але для дійсно ефективного SEO в блогах вам потрібно 2-3000 слів на повідомлення. Без цієї довжини, у вас немає простору, щоб ефективно обговорювати тему на рівні деталізації, яку шукають пошукові системи.

Правда в тому, що інші блогери виставляють посади довгої форми, і вони матимуть пріоритет над видачами над вами, просто тому, що їхні посади більше, і тому пропонують багатші відповіді на запитання користувачів.

Це не випадок кількості над якістю. Просто неможливо обговорювати будь-яку тему детально в 500 слів! Вам потрібна якість і кількість.

Якщо створення повідомлень довгої форми є проблемою з точки зору часу або ресурсів, ви, чесно кажучи, краще випускаєте менше повідомлень і робите повідомлення, які ви випускаєте, довжиною в 250 слів.

[Tweet [Tweet] Один пост довгої форми кожні 2 тижні буде набагато більше для вашого SEO, ніж щотижневий 750 словник! »] H3> URL

Інше місце пошуку пошуковики негайно шукати підказки про вашу посаду є URL. Включення ключового слова до URL-адреси вашої публікації - це, мабуть, найпростіша частина оптимізації публікацій у вашому блозі.

Короткі URL-адреси працюють краще, тому замість того, щоб дозволити їм встановити значення за замовчуванням на повну назву вашої публікації, вирізайте її до найменшого необхідного. Якщо ви використовуєте ключове слово з довгим хвостом, і ви ніколи раніше його не використовували (що, дійсно, не слід було робити!), Зробіть URL-адресу ключовим словом і нічим іншим.

Це гарна ідея, щоб оновити старі повідомлення, щоб їхні URL-адреси відображали ключові слова, які ви використовували під час оптимізації, але будьте обережні . При зміні URL-адреси потрібно також створити переспрямування 301 для неї, яка надішле всіх, хто натискає посилання на оригінальну URL-адресу нового.

Якщо ви не перенаправляєте, все, що посилається на існуючу URL-адресу, стає мертвим посиланням.

Багато мертвих зв'язків розгнівлять пошукових богів!

Опублікувати метадані

Останнім кроком у оптимізації повідомлень у своєму блозі є створення великих метаданих. Це має бути зроблено в двох місцях, сам пост, а також будь-які зображення в межах повідомлення (ми подивимося на це другий).

Перевірте назву SEO в ваших метаданих не занадто довго - якщо ви втратите кінець, коли він з'явиться на видачах.

Після цього встановіть мета опис для публікації. Мета описи є, щоб забезпечити суть вашого повідомлення як для пошукових систем, так і для читачів. Це повний огляд того, що саме в цій посаді, майже подібно до міні-продажів для вмісту на іншій стороні клацання. Це також чудове місце для включення ключових слів.

Люди часто бачать мета-опис у вашій публікації в попередньому перегляді посилання. Це те, що змушує їх натискати і читати ваш блог, або переходити на щось інше. Зробіть це максимально привабливим, позначте будь-яку безкоштовну пропозицію, яку ви можете мати, і переконайтеся, що ви повністю зрозуміли, про що йдеться.

Це не місце, щоб бути загадкою!

Пошукові системи не завжди тягнуть ваш мета опис для видач. Раніше це був випадок, коли вони завжди відображали його, але це вже не певність. Google тепер часто витягує текст з вашого блогу, якщо він відчуває, що конкретний шматок робить кращу роботу з поясненням того, про що йде мова.

Це часто перший абзац, тому, коли ви оптимізуєте мета опис, перевірте ваш перший абзац і переконайтеся, що перше або два речення однаково добре описують!

Метадані зображення

Останній елемент ваших метаданих потрапляє на зображення, які використовуються у вашій публікації. Це включає в себе зображення об'єкта і будь-які зображення, що використовуються в тілі тексту.

Включення ключових слів у назву зображень - це ще один простий спосіб оптимізувати публікації в блогах. Перш ніж завантажувати зображення на свій сайт, змініть імена файлів на те, що відображає вміст публікації. Ви можете скористатися заголовком публікації або заголовком розділу, в якому буде показано зображення. Ви також можете використовувати опис зображення.

Після того, як ви зробите це, додайте текст до свого зображення, який так само відображає тему та ключові слова публікації.

Google не має очей - жоден з пошукових систем не робить! Вони не можуть «бачити» зображення і не мають можливості дізнатися, про що йдеться. Якщо ви не додаєте назви та текст на кожному зображенні, ваш візуальний вміст нічого не зробить для вашого SEO.

Якщо, з іншого боку, ви займете секунду, щоб оптимізувати свої зображення, вони підвищать ваші загальні зусилля та допоможуть зміцнити рейтинг пошукової системи вашого повідомлення.

Зробіть свій блог мобільним

З моменту появи мобільного широкосмугового зв'язку завжди було важливо мати мобільний веб-сайт, але там, де пошукові системи стурбовані тим, що важливість зростає з кожним роком. Завдяки великій кількості користувачів, які використовують мобільні телефони та планшети для пошуку, безумовно, необхідно забезпечити відповідний блог.

Це одна область SEO, яка не має нічого спільного з ключовими словами!

Google надає перевагу результатам пошуку, які є дружніми для мобільних пристроїв, тому що вони добре знають це більше людей шукають на своїх мобільних телефонах ніж на робочих столах.

Якщо ви ще цього не зробили, переконайтеся, що ваш сайт повністю реагує - якщо ви цього не зробите, ваш SEO буде страждати!

Уникайте подібних позначок

Теги дійсно корисні для організації публікацій у вашому блозі. Ви можете отримати більш точну інформацію про них, ніж категорії, і користувачам легко перейти до всіх повідомлень, написаних і позначених темою.

Це, як кажуть, використання подібних тегів пошкодить ваш SEO.

Кожен створений вами тег містить спеціальну сторінку на вашому веб-сайті. Люди, які відвідують цю сторінку, побачать усі повідомлення, написані на цю тему. Якщо ви використовували подібні теги, ви отримаєте кілька сторінок, які містять подібні набори повідомлень у блогах.

Це виглядає як дублікат вмісту в пошукових системах і може пошкодити ваш рейтинг.

Наприклад, якщо ви позначаєте кожне повідомлення, яке ви пишете в блогах, використовуючи "блог", "блог", "блоггер" і "повідомлення в блогах", ваш сайт матиме чотири різні сторінки, які містять посилання на той самий список повідомлень.

Виберіть між п'ятнадцятьма і двадцятьма п'ятьма тегами, які представляють ваші основні теми . Переконайтеся, що вони не схожі - один тег для кожної теми. Зберігайте головний список і завжди використовуйте ті ж теги. Таким чином, ви не випадково використаєте "блог" один тиждень, а наступний - "блогування".

Використання подібних тегів не тільки пошкодить ваше ранжування, але і розділить ваші публікації на ту ж тему і ускладнить пошук людей.

Перетинайте посилання на свої повідомлення

Якщо у вас є вміст, опублікований в інших блогах, веб-сайтах або на платформах, пов'яжіть свої повідомлення. Це дозволить створити вхідні посилання на ваш вміст, який показує, що пошукові системи ваших повідомлень є актуальними та актуальними.

Можна також перехресно посилати повідомлення в блозі, щоб допомогти людям знайти більше вмісту щодо відповідних тем і зберегти їх на своєму сайті довше.

Відстежуйте свій прогрес

Коли справа доходить до SEO, ви повинні знати, як ви робите. Відстеження вашого прогресу розповість вам, якщо ваші зусилля працюють, і допоможе вам побачити прогрес, який ви робите з плином часу. Якщо ви ще не маєте його налаштування, використовуйте Google Analytics для відстеження даних пошукової системи .

Тематичні кластери

Змінюється спосіб розміщення повідомлень у блогах. До останнього часу блогери зосереджувалися на створенні окремих посад, які добре оцінювались для певного ключового слова. Результати цього досить дезорганізовані, і читачам важко орієнтуватися. Ваші повідомлення в кінцевому підсумку конкурують один з одним за однакові ключові слова, тому що у вас, звичайно, буде багато посад по основних темах.

Тематичні кластери уникають цієї проблеми. Замість того, щоб створювати кілька повідомлень, оптимізованих за тими самими ключовими словами, ви створюєте ядро, або "пост", який надає огляд вашої теми, а потім декілька окремих повідомлень, кожен з яких має певний аспект цієї теми.

Основні повідомлення посилаються на всі додаткові публікації, і кожна публікація оптимізована для різних - але пов'язаних - ключових слів.

Просто пливи далі

Як і в більшості областей маркетингу, є полоскання і повторювати елемент для SEO для блогів.

Це не добре робити один пост і залишити його в цьому. Потрібно оптимізувати всі публікації в своєму блозі та постійно працювати над покращенням загального рейтингу вашого сайту. Це означає не тільки оптимізувати свій блог, але й інший вміст! Для додаткової допомоги з вашим SEO завантажити моє БЕЗКОШТОВНИЙ посібник до моїх 10 найпопулярніших порад ... або мати a тренувальна сесія зі мною, щоб я міг зробити крок через процес оптимізації.

Знайдене це невелике важке взяти у у одному сидячому? Або можливо ви пропустили прямо до дна побачити punch-лінію… Будь-який шлях отримати це кінцеве керівництво як електронну книгу, надіслану безпосередньо до папки "Вхідні" так що ви можете насолодитися дізнатися більше про SEO на дозвіллі.
BONUS Контрольний список в кінці електронної книги, щоб допомогти вам реалізувати навчання, як ви блог.
Насолоджуйтесь!

Стратегічна оптимізація + консультант з питань економічного зростання для підприємств, що займаються економічною діяльністю, та підприємців, що здійснюють зміни, що дозволяють їм розвивати свій бізнес стабільно та прибутково. Мої наддержави - це оптимізація бізнесу, CX, SEO та використання даних для зростання бізнесу. #fuelledbycoffee

Все ще звучить складно?
Знайдене це невелике важке взяти у у одному сидячому?