Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO для PDF-файлів: оптимізація файлів PDF для пошуку

  1. Перш ніж розмістити купу вмісту у файлах PDF ...
  2. Важливість назви та теми

Якщо на вашому веб-сайті є великий вміст у вигляді файлів PDF, можна виконати кілька простих кроків, щоб переконатися, що ваші PDF-файли є більш видимими для онлайн-пошуку.

Пошукові системи, такі як Google, можуть легко знаходити та читати файли PDF на вашому веб-сайті. Але в цих документах часто не вистачає базової інформації, яка допомагає пошуковим системам дізнатися, про що йдеться, а це, в кінцевому рахунку, впливає на вашу позицію в результатах пошуку.

Якщо для створення PDF-файлів використовуються популярні програми, такі як Word, Acrobat або InDesign, ця стаття допоможе вам зрозуміти, як оптимізувати документи для пошуку.

Перш ніж розмістити купу вмісту у файлах PDF ...

Деякі типи вмісту добре працюють у форматі PDF, але найважливіший вміст має залишатися на звичайних веб-сторінках HTML.

Це пояснюється тим, що відвідувачі можуть легше залучати та взаємодіяти з вашим веб-сайтом на звичайних веб-сторінках, ніж з документами PDF. Також набагато простіше включити виклик до дії (CTA) на веб-сторінці HTML, наприклад, заповнивши форму.

Важливість назви та теми

Назва файлу PDF є одним з найважливіших факторів, що впливають на результати пошуку в алгоритмі Google. У Google є тисячі, а іноді і мільйони сторінок, які можна вибрати при підборі пошуку до сторінки веб-сайту, і малоймовірно, що файл PDF відображатиметься в п'яти найкращих результатах Google, якщо PDF не стосується того, що шукають користувачі.

Обов'язково оновіть властивості файлу в документі, перш ніж зберігати його як PDF:

  • Слово для ПК: Файл> Інформація
  • Word для Mac: Файл> Властивості, вкладка "Підсумок"
Якщо на вашому веб-сайті є великий вміст у вигляді файлів PDF, можна виконати кілька простих кроків, щоб переконатися, що ваші PDF-файли є більш видимими для онлайн-пошуку

Назва документа є найважливішим фактором у результатах пошуку, але тематичний текст часто відображатиметься в результатах пошуку Google і може вплинути на натискання пошуку.

Результати пошуку Google можуть включати вміст з будь-якого місця в документі, але зверніть увагу, що текст із заголовка, URL-адреси та теми PDF-файлу включено до результатів пошуку нижче.

Розглянемо звернення до Mighty Citizen щоб визначити, які ключові слова слід використовувати для оптимізації пошуку.

Оптимізуйте свій PDF лише для одного ключового слова (яке має бути включено до заголовка, URL-адреси та імені файлу). І не забудьте включити ключове слово ближче до початку тексту.