Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO для шкіл: стратегії для рейтингу

 1. Фірмові пошуки
 2. Наслідки брендового пошуку
 3. Пошук без марок
 4. Наслідки пошуку без марок
 5. Послуги з маркетингу в пошукових системах
 6. Оптимізація для фірмових і марочних пошуків
 7. Використовуйте відкритий текст у важливих місцях
 8. Текст відкритого тексту має знаходитися в таких місцях на веб-сайті вашої школи:
 9. Виготовляти теги заголовків + мета-описи для кожної сторінки
 10. ПРО АВТОРА

Пошукова оптимізація ( SEO ) часто є стратегією, яку відводять професіонали, які працюють у Вищому Ед та К-12 - особливо з невеликими відділами маркетингу - через величезну кількість робіт та утримання, які вона вимагає.

SEO

SEO не те, що ви просто зробите один раз і сподіваєтеся на краще. Оскільки алгоритми постійно змінюються, а боти, які сканують ваш сайт, стають більш розумними, важливо, щоб ви постійно переглядали найкращі практики та стратегії, і як вони стосуються успіху вашого веб-сайту.

Один з найпростіших способів розпочати оптимізацію веб-сайту для пошуку - це розуміння брендових і небрендованих пошуків.

Фірмові пошуки

До таких типів пошукових запитів можна віднести назву коледжу чи університету, а також певну частину вмісту, наприклад, "стипендії університету Ленйора-Ріна" або "легка атлетика". Такі пошукові запити надають внутрішні сторінки вашого веб-сайту до вашої домашньої сторінки, оскільки Google хоче допомогти користувачам швидко знайти інформацію.

Наслідки брендового пошуку

Якщо хтось проводить фірмовий пошук, це означає, що вони вже знають про вашу установу. Отже, на цьому етапі ви не змагаєтеся за рейтинг, але ви можете стати своїм найгіршим ворогом.

Оскільки фірмові пошукові запити слугують на внутрішніх сторінках вашого веб-сайту, сім'ї заходять на ваш сайт через "будильника", а не "передні двері". Отже, якщо ваші внутрішні сторінки є брудними, незрозумілими або дезорганізованими, у вас можуть виникнути проблеми з збереженням нових відвідувачів сайту на вашому сайті.

Щоб отримати уявлення про внутрішні сторінки, на які потрібно зосередитися, скористайтеся службою Google Analytics, щоб створити звіт про найвищі точки входу на веб-сайті. Хоча ви можете бути занадто зайняті, щоб вирішити всі ваші внутрішні сторінки, починаючи з 10 найкращих точок входу, значно покращить показники відмов. Крім того, брендові пошуки також призводять до того, що ми називаємо 0-е (нуль-іт) враження, або, пошукове враження - враження перед наміченим першим враженням вашого сайту. У результатах пошуку користувачі можуть бачити сторінки соціальних медіа, медійні оголошення, каталоги, рейтинги, рейтинги, погану пресу та багато іншого - лише на сторінці 1. Отже, якщо вони бачать те, що їм не подобається, вони ніколи не можуть навіть відвідати ваш веб-сайт.

Пошук без марок

Пошуки без марок - це місця, де школи зустрічають найбільшу конкуренцію. Це загальні пошуки коледжів, які обслуговують певний інтерес, місцеположення або ціль, наприклад:

 • Кращі коледжі для кіно
 • Кращі школи-інтернати у Флориді
 • Кращі приватні коледжі в Новій Англії
 • Школи всіх дівчат у Бостоні

Саме в цих небрендованих пошуках, де коледжі та університети повинні працювати найважче, щоб заробити кліки та дизайн домашньої сторінки стає критично важливим.

Наслідки пошуку без марок

83% шляхів пошуку (AKA, простий пошук Google) починається з немарочного терміну. Це означає, що більшість потенційних студентів шукають освіту, яка найкраще відповідає їхнім потребам. Ці пошуки свідчать про те, що маркетингова програма «уст-рот» може вмирати, і підкреслюється необхідність оптимізації вашого веб-сайту для пошуку та використання платити за клік ( КПП ) об’яв для забезпечення видимості пошуку, що має значення для вашої школи. Окрім масового обсягу трафіку веб-сайту, що виникає внаслідок недієвих пошуків, 60% всіх органічних кліків перейдіть до трьох результатів пошуку.

Початок сторінки означає верхню частину розуму для учнів ліцею серед ліцеїв, які швидко приймають рішення. Якщо веб-сайт вашої школи не відображається в трьох перших результатах пошуку - або навіть на першій сторінці - ймовірність того, що ваш веб-сайт не знайдеться в пошукових запитах без марок (що складається з більшості пошукових запитів). В одне дослідження , лише 7,4% кліків були нижче 4-го органічного списку на мобільному пристрої, у порівнянні з 16% на робочому столі.

Послуги з маркетингу в пошукових системах

Оптимізація для фірмових і марочних пошуків

Мета SEO полягає в тому, щоб збільшити кількість кваліфікованого трафіку за допомогою:

 • З'являються в пошуках, які важливі для вашої школи
 • Відображення у верхній частині пошуку для пошуку без марок
 • Обслуговування відповідних внутрішніх сторінок із фірмових пошукових запитів

Кінцевою метою є зниження показників відмов, збільшення кількості сторінок на відвідування та переходів. Хоча найкраще виконані стратегії SEO займають багато часу і зусиль, є кілька простих стратегій, які можна реалізувати на вашому сайті зараз, щоб оптимізувати ваш сайт для пошуку.

Використовуйте відкритий текст у важливих місцях

Це час, коли існує сильний акцент на цифровому оповіданні - більше фотографій, більше відео, більше вмісту. І хоча історія вашої школи - це серце успішної маркетингової кампанії, - що варто, якщо потенційні сім'ї не можуть знайти вас? Гарне використання звичайного тексту, що супроводжується цифровим контентом вашої школи, може поліпшити його роботу в пошуках через важливість Оцінка Google NAP + W (Телефонні імені та адреси веб-сайтів імені) .

Оскільки місцеві пошукові системи використовують інформацію NAP, щоб судити про точність даних у своїх власних індексах, узгоджується звичайний текст на вашому веб-сайті, а каталоги, такі як Yellowpages.com, гарантують, що Google бачить ваш сайт як законний, поліпшуючи свій рейтинг пошуку.

Текст відкритого тексту має знаходитися в таких місцях на веб-сайті вашої школи:

Нижній колонтитул: замість того, щоб використовувати логотип вашої школи в нижньому колонтитулі, виберіть використання звичайного тексту. За своєю природою, його мета полягає в тому, щоб включити контактну інформацію для вашої школи, тому не отримуйте фантазії. Вкажіть повну, офіційну назву, адресу та номер телефону вашої школи, а також будь-які інші важливі відомості або контактну інформацію.

Заголовок: Ім'я вашого коледжу або університету має бути включено до першої панелі домашньої сторінки у вигляді звичайного тексту. Ви можете вказати ім'я своєї школи у вигляді звичайного тексту, додати нижче короткий опис або додати до зображення зображення логотип ALT (текст, який відображається, коли зображення не завантажується).

Як текст ALT для зображень: Додавання тексту ALT для зображень може бути обтяжливим, особливо коли ви завантажуєте десятки фотографій на свій веб-сайт. Однак текст ALT є критичним для ADA-сумісності та поліпшення рейтингу пошуку. Для шкіл, які використовують Finalsite Composer, додавання тексту ALT до зображень можна легко здійснити під час завантаження зображень:

Виготовляти теги заголовків + мета-описи для кожної сторінки

Занадто часто школи винні у тому, що їхній тег заголовка домашньої сторінки (фрази, які з'являються на сторінках результатів пошуку) просто назва їхньої школи - або ім'я їхньої школи плюс слово "Головна". І хоча це, звичайно, описує, хто ви є (і де відвідувач знаходиться на сайті), це не допомагає вам, особливо в пошуках без марок. (Пам'ятайте, саме тут починається 83% онлайн-досвіду!)

Отже - подумайте про те, які терміни будуть використовувати майбутні студенти, коли вони шукають вашу школу. Ви приватний гуманітарний коледж у Бостоні? Ви головний державний заклад в Техасі? Використовуйте цей термін у поєднанні з назвою вашої школи для ідеального тега заголовка сторінки.

На домашній сторінці краще дотримуватися загального терміну, але для внутрішніх сторінок, що стосуються конкретних програм або відзнак, ви можете бути більш деталізованими з тегами заголовків.

Крім тега заголовка, мета-опис сторінки веб-сайту також є критично важливим. Мета опис - це елемент HTML і XHTML, який описує вашу сторінку пошуковим системам і відіграє важливу роль у рейтингах SEO. Дозволяючи вам 155 символів перед тим, як стати усіченими, у вас є можливість визначити, хто ви є дещо більш детально. Мета мета-опису полягає в тому, щоб керувати якісним трафіком сайту. Це може бути простим, або він може бути привабливим.

Це може бути простим, або він може бути привабливим

Щоб допомогти у створенні тегів заголовків і метаописів, ми створили цей простий аркуш це допоможе вам визначити пріоритетність ключових слів і сторінок для оптимізації пошуку.

Щоб допомогти у створенні тегів заголовків і метаописів, ми створили  цей простий аркуш  це допоможе вам визначити пріоритетність ключових слів і сторінок для оптимізації пошуку

ПРО АВТОРА

ПРО АВТОРА

Як менеджер з маркетингу вмісту Finalsite, Mia планує і виконує різноманітні стратегії вхідного маркетингу та цифрового контенту. Як колишній телевізійний репортер, позаштатний оператор і сертифікований маркетолог, Mia спеціалізується на наданні школам допомоги у пошуку нових способів обміну історіями в Інтернеті за допомогою веб-дизайну, соціальних медіа, копірайтингу, фотографії та відеозйомки. Вона є автором численних блогів і популярної електронної книги Finalsite, Редизайн веб-сайту Playbook .

І хоча історія вашої школи - це серце успішної маркетингової кампанії, - що варто, якщо потенційні сім'ї не можуть знайти вас?
Ви приватний гуманітарний коледж у Бостоні?
Ви головний державний заклад в Техасі?