Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO FAQ

 1. Питання: Що таке мій поточний рейтинг у пошукових системах, як Google?
 2. Питання: Чому мій рейтинг змінився після переміщення моєї CMS?
 3. З: Чи не є аналогічними Google Analytics і консоль пошуку Google?
 4. Питання: Скільки часу потрібно, щоб побачити результати SEO?
 5. Q: Чи повинен я найняти когось, хто займається моїм SEO?
 6. Доступні послуги SEO для фінансових консультантів
 7. З: Що таке файл Sitemap?
 8. Питання: Які ключові слова я повинен використовувати для покращення мого SEO?
 9. Питання: Я обслуговую клієнтів по всій країні, чому мені потрібно бути географічним?
 10. Питання: Що таке хороша поточна / безперервна мета SEO для мого сайту?
 11. Потрібна допомога SEO?

У переповненій галузі, наприклад, у сфері фінансових послуг, SEO (пошукова оптимізація) є одним з найбільших речей, на які ви повинні зосередитися, коли справа доходить до вашого сайту і цифрової маркетингової стратегії. Ваш веб-сайт може бути корисним лише тоді, коли люди з легкістю знайдуть його, а це означає, що це стане SEO майстер! Вибираючи найкращі ключові слова, зосередивши увагу на локальний пошук і постійно додаючи новий сайт до вашого сайту, ви почнете бачити деякі великі результати.

Тому що його така важлива тема, ми отримуємо багато питань щодо SEO. Ми завжди любимо відповідати на будь-які конкретні запитання наших клієнтів, але ми виявили, що більшість радників часто мають однакові загальні питання, коли мова йде про SEO. Тому сьогодні ми вирішили звернутися і відповісти на деякі з найбільш поширених питань, пов'язаних з SEO, так що ви можете почати створювати найкращий сайт рейтингу SEO!

Питання: Що таке мій поточний рейтинг у пошукових системах, як Google?

Відповідь: Це місце, де більшість людей хотіли б почати, щоб вони могли побачити, скільки місця їм потрібно покращити. Є кілька різних способів перевірити свій поточний рейтинг в пошукових системах. Для початку, ми рекомендуємо перевірити їх безкоштовні інструменти SERPs . Тут ви знайдете способи перевірити ключове слово і рейтинги пошуку місця розташування. Це відмінний спосіб отримати хороший аналіз того, які ключові слова використовувати як частину нашої стратегії SEO.

Важливо пам'ятати, що багато хто не розуміє, що більшість пошукових систем, таких як Google, мають персоналізовані функції пошуку. Це означає, що окремі користувачі можуть бачити різні рейтинги, виходячи з їхньої попередньої онлайн-історії, куки, розташування, браузера та інших факторів. Це означає, що ваш сайт може мати інший рейтинг, який базується на тому, хто його шукає, і те, що бачать ваші потенційні клієнти, може бути не таким, яким ви бачите.

Це означає, що ваш сайт може мати інший рейтинг, який базується на тому, хто його шукає, і те, що бачать ваші потенційні клієнти, може бути не таким, яким ви бачите

Ви можете отримати найкраще (найбільш нейтральне) читання результатів пошуку вашого поточного сайту, щоб вимкнути персоналізований пошук у своєму веб-переглядачі. Ви можете зробити це, вийшовши зі свого облікового запису Gmail, змінивши місце розташування до своєї країни, штату або міста (залежно від того, наскільки персоналізовано ви хочете отримати) і відкривши нове вікно Google для кожного ключового слова, яке потрібно перевірити. Також можна перевірити, відкривши сторінку "інкогніто" або "приватний" веб-переглядач. Це видаляє файли cookie веб-переглядача, усуваючи будь-які персоналізовані функції. Або, якщо ви не хочете очистити свою історію, ви можете також видалити чи видалити файли cookie з вашого веб-переглядача, перш ніж шукати ключові слова чи сайт.

Питання: Чому мій рейтинг змінився після переміщення моєї CMS?

A : Коли ви переходите до іншої CMS (система управління контентом), можуть бути внесені зміни, які впливають на ваш рейтинг SEO. Оновлення вашого сайту, безумовно, може мати позитивний або нейтральний вплив, але, якщо ви не будете обережні, ви можете випадково видалити інформацію, сторінки або заголовки з вашого сайту, які зашкодять вашому рейтингу SEO. Тому важливо порівняти свої рейтинги після переходу на нову CMS і переконатися, що ніщо не проскочило.

Є кілька важливих речей, які слід пам'ятати, щоб уникнути негативних змін у рейтингу пошуку при переміщенні CMS. Якщо ви можете, спробуйте зберегти те ж саме або дуже схоже доменне ім'я. Це допоможе вашому трафіку залишатися трохи більш послідовним. Те ж саме стосується URL-адрес і мапи сайту. Якщо ви зміните багато сторінок, ваш рейтинг може зайняти хіт. Це пояснюється тим, що пошукові системи можуть використовувати старі карти сайту та URL-адреси для ранжування вашого сайту. Будь-які різкі зміни можуть мати негативний вплив. Крім того, будь-які старі пов'язані URL-адреси тепер будуть спрямовані на повідомлення про помилки, тобто ви повинні виправити це за допомогою 301 перенаправлення або поверніться назад і оновіть всі ваші кубики URL-адрес.

Крім того, будь-які старі пов'язані URL-адреси тепер будуть спрямовані на повідомлення про помилки, тобто ви повинні виправити це за допомогою  301 перенаправлення  або поверніться назад і оновіть всі ваші кубики URL-адрес

Ще одним чудовим інструментом, який потрібно враховувати при внесенні змін до нового CMS, є Консоль пошуку Google . Ви можете скористатися консоллю пошуку Google, щоб дізнатися більше про SEO на вашому сайті та просити індексувати нові сторінки, додані до домену. Також важливо, що як тільки ви перенесли свій сайт на іншу систему керування вмістом, ви ввійдете в консоль пошуку Google і переконайтеся, що ваш новий сайт буде повторно індексований, і ви надішлете нову карту сайту.

Аналогічно Google Analytics може надати вам більше інформації про діяльність вашого сайту. Використання цієї інформації допоможе вам бути в курсі вашого рейтингу, а також деталі, такі як метаописи, текст alt, заголовки та структура веб-сайту.

З: Чи не є аналогічними Google Analytics і консоль пошуку Google?

Відповідь : Google Analytics і Консоль пошуку Google може здатися схожим, вони фактично виконують дві абсолютно різні функції. Google Analytics надає нам дані про кількість відвідувачів вашого сайту, звідки саме надходять відвідувачі, скільки часу вони витрачають на ваш сайт і характер їх відвідування.

З іншого боку, Консоль пошуку Google ділиться інформацією, характерною для вашого сайту. Ми бачимо статистику, наприклад, хто посилається на ваш сайт, якщо на вашому сайті є які-небудь технічні помилки, а найголовніше - в запитах щодо ключових слів, які люди вводять у Google, які виводяться на ваш сайт. Проте можна зв'язати два і SERPs має великий підручник про те, як це зробити.

Проте можна зв'язати два і  SERPs має великий підручник  про те, як це зробити

Наведений вище знімок консолі пошуку Google для блогу "Двадцять з десяти" повідомляє нам, що ми в даний час займаємо позицію № 1 для запиту ключових слів "найкращі веб-сайти фінансових консультантів"

Питання: Скільки часу потрібно, щоб побачити результати SEO?

A : Це дійсно залежить від багатьох факторів, таких як мета-описи, веб-сайти від вашої конкуренції, трафік і розташування. Зазвичай, ми пропонуємо нашим клієнтам дотримуватися правила 6-12-2. Це коштує протягом шести місяців, щоб побачити тягу з Google, 12 місяців, щоб побачити ваш трафік піднятися і два роки, щоб насправді вбити його з Google і іншими пошуковими системами. Хоча це може здатися довго чекати, пам'ятайте, що ви повинні переглянути оновлення вашого SEO як інвестиції та подорожі. Хоча це може зайняти деякий час, але це буде добре варто, коли ви починаєте бачити результати, які ви шукали!

Q: Чи повинен я найняти когось, хто займається моїм SEO?

A : SEO може бути складним і трудомістким завданням, щоб зробити правильно, особливо коли у вас немає багато навчання або знань навколо цієї теми. Якщо ваша фірма не має маркетингової експертизи в будинку, то аутсорсинг ваші зусилля SEO, безумовно, може допомогти вам дістатися до вашої мети більш високий рейтинг в пошукових системах, як Google.

Є багато експертів, які пропонують SEO допомогу на основі того, скільки допомоги вам потрібно і які ваші цілі. На двадцять більше десяти, наш Пакет SEO Kickstarter допомогла багатьом радникам запустити свої зусилля з SEO. З цим пакетом наша команда отримує вас все встановлено з основних на і поза сторінки SEO тактики, даючи вам основні знання SEO, тому у вас є інструменти для внесення коректив, як потрібно вниз по дорозі. Ми вважаємо, що якщо ви можете закріпити основи, і дати ваш сайт початковий приріст він потребує, залишаючись в курсі і відповідно до ваших зусиль SEO стає набагато більш керованим!

Доступні послуги SEO для фінансових консультантів

Ми робимо SEO простим, швидким і легким. Отримання Ваших ніг мокрі в SEO може бути неймовірно лякає - ми отримуємо його. Як консультант, місцевий органічний трафік - це те, чого ви просто не можете ігнорувати. Не знаєте з чого почати? Ми можемо допомогти!

ПОЧАТИ ВЧИ БІЛЬШЕ

З: Що таке файл Sitemap?

A : Карта сайту вашого веб-сайту - це спосіб організації веб-сайту, включаючи сторінки, підсторінки, заголовки та іншу частину вмісту. Подумайте про неї, як для вашого бізнесу! Ваша карта сайту та загальна структура веб-сайту повинні полегшувати перспективу та клієнтів для навігації та логіки.

Це важливо для тих, хто відвідує ваш сайт, але також необхідно ефективно спілкуватися з пошуковими системами. Сканери пошукової системи використовують файл sitemap для посилання на що зміст знаходиться на вашому сайті та найкращим чином відповідає подібним пошукам.

Сканери пошукової системи використовують файл sitemap для посилання на що  зміст  знаходиться на вашому сайті та найкращим чином відповідає подібним пошукам

У двадцяти десяти років кожен веб-сайт на нашій платформі, незалежно від того, чи вирішили ви скористатися нашим пакетом самостійного будівельника або працюєте з нашою внутрішньою командою копірайтерів і дизайнерів, має XML-карту сайту. Наша платформа постійно генерує оновлені XML-мапи сайту для вашого веб-сайту так, як ви додаєте або видаляєте інформацію та сторінки, пошукові системи будуть повідомлені, якщо ці зміни будуть змінені.

Якщо ви користуєтеся теперішньою двадцятьма десятьма користувачами, ви можете отримати доступ до вашої мапи сайту в будь-який час, ввівши наступне у веб-переглядачі: yourwebsitedomainhere.com/sitemap.xml.

Питання: Які ключові слова я повинен використовувати для покращення мого SEO?

В : Ключові слова - це слова на всьому веб-сайті, які визначають те, про що ваш вміст. Вони можуть бути де-небудь на вашому сайті, але вони повинні бути специфічними для того, які фрази ви хочете, щоб ваш сайт був знайдений на пошукових системах.

Деякі типові ключові слова для бізнес-консультантів містять фрази, такі як "фінансове планування", "фідуціарний" або "лише плата". тому що буде менше конкуренції і ваш нішевий цільовий ринок легко знайти свій сайт.

тому що буде менше конкуренції і ваш  нішевий цільовий ринок  легко знайти свій сайт

Зрештою, ключові слова спілкуються з найпопулярнішими пошуковими системами, такими як Google, яку інформацію на вашому веб-сайті. Коли ви думаєте, які ключові слова ви хочете використовувати, спробуйте поставити себе на місце ваших перспектив. Що вони шукатимуть? Як би там не було, ви захочете включити ці слова та фрази у свій сайт.

Хороша вправа полягає в тому, щоб ви і ваші співробітники записували всі слова, які вони асоціюють з вашою компанією за 30 секунд і працювали звідти. Це може дати вам корисне загальне уявлення про культуру вашої фірми і те, як ви хочете зобразити її потенційним клієнтам. Ви можете використовувати їх як базу, а потім отримати більш конкретні.

Питання: Я обслуговую клієнтів по всій країні, чому мені потрібно бути географічним?

A : Ми виявили, що найбільш вигідний спосіб використання Теги H1 оптимізувати їх локальних пошуків тільки. Використовуючи місце розташування в тегах H1, SEO та веб-сторінки для цього місця розташування зростають. Навіть якщо ваша фірма проводить бізнес на національному або міжнародному рівні, зосереджуючись на зростаючому локальному пошуку та місцевих перспективах, ви зможете значно просунути свій бізнес у сфері фінансового консультування. Конкуренція з радниками у вашій місцевості є набагато більш досяжною метою, ніж змагання з кожним консультантом у країні або світі, особливо якщо ви є новою або меншою незалежною RIA.

Питання: Що таке хороша поточна / безперервна мета SEO для мого сайту?

A : Починаючи, головна мета, на яку ви повинні зосередитися, це регулярна перевірка вашої аналітики. Як згадувалося раніше, це включає перевірку консолі пошуку Google і Google Analytics. Це допоможе зробити висновки на основі того, які типи вмісту, такі як блоги, відвідувачі хотіли б читати, щоб вони поверталися на ваш сайт і які типи ключових слів працюють (або не працюють) для вашого рейтингу. Коли ви робите перший SEO коригування вашого сайту, ці інструменти можуть бути величезною допомогою в тому, в якому напрямку ви повинні йти.

Ще однією гарною метою, щоб мати, коли мова йде про SEO, це завжди зберігати збільшення кількості оригінального вмісту, який ви виштовхуєте. Спершу блоги можуть здатися переконливими , але йти в ногу з ним може призвести до величезних виплат! Не тільки нові та повертаються відвідувачі люблять бачити постійний новий вміст, але пошукові системи теж роблять!

Крім того, важливо також постійно вдосконалювати будівлі посилань. Чим більше місць вашого сайту можна знайти на різних сторінках, тим вищий рейтинг і трафік на вашій сторінці. Зосередьтеся на створення відповідних, авторитетних посилань, які забезпечують реальний трафік протягом часу .

Потрібна допомога SEO?

Наша команда тут, щоб допомогти вам зрозуміти все це! Наші Пакет SEO Kickstarter забезпечує максимальний вплив, виконуючи найважливіші завдання SEO щодо того, як налаштований ваш веб-сайт і зареєстрований у Google.

ПОЧАТИ ВЧИ БІЛЬШЕ

Питання: Що таке мій поточний рейтинг у пошукових системах, як Google?
Питання: Чому мій рейтинг змінився після переміщення моєї CMS?
З: Чи не є аналогічними Google Analytics і консоль пошуку Google?
Питання: Скільки часу потрібно, щоб побачити результати SEO?
Q: Чи повинен я найняти когось, хто займається моїм SEO?
Питання: Які ключові слова я повинен використовувати для покращення мого SEO?
Питання: Я обслуговую клієнтів по всій країні, чому мені потрібно бути географічним?
Питання: Що таке хороша поточна / безперервна мета SEO для мого сайту?
Потрібна допомога SEO?
Питання: Що таке мій поточний рейтинг у пошукових системах, як Google?