Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO-FAST - огляд букса для заробітку - timchenkoinvest.ru

  1. Як почати заробляти?
  2. Методи заробітку:
  3. Кар'єрні сходи і рейтинг
  4. Висновок зароблених коштів
  5. Особиста думка

Добрий день, шановні читачі блогу про заробіток і інвестиціях! Сьогодні ми розповімо вам про наступне рейтинговому буксе для заробітку в мережі SEO-FAST RU . Він є не таким популярним як SEO sprint або SOCPUBLIC і тим не менше тут також можна заробити на оплату повсякденних речей, таких як інтернет, стільниковий телефон або дрібні покупки в інтернет.

SOCPUBLIC

SEO-FAST привабливий свій відкритістю і прозорістю, відразу на головній сторінці сайту розташована докладна статистика з сумами виплат за кілька днів, кількістю зареєстрованих користувачів. Сервіс благополучно працює майже 6 років і залишається одним з наіпрівлекательних для роботи. Створювати більше одного аккаунта заборонено, при виявленні мультіаккаунтов будуть заблоковані всі акаунти.

Створювати більше одного аккаунта заборонено, при виявленні мультіаккаунтов будуть заблоковані всі акаунти

Як почати заробляти?

Необхідно перейти на сайт і натиснути «Реєстрація», вказати нікнейм на латиниці, поштовий ящик, на який прийде код для підтвердження реєстрації та посилання для активації облікового запису.

Методи заробітку:

Зліва в особистому кабінеті розташовано безліч вкладок, всі вони інтуїтивно зрозумілі і не вимагають опису. Для того щоб почати заробляти потрібно відкрити відповідну вкладку і вибрати розділ, в якому будете виконувати розміщені рекламодавцями завдання. Поштовик SEO-FAST пропонує наступні категорії для заробітку:

• Читання листів
• Перегляди сайтів
• Проходження тестів
• Виконання завдань
• Залучення та продаж рефералів

• Читання листів   • Перегляди сайтів   • Проходження тестів   • Виконання завдань   • Залучення та продаж рефералів

Кар'єрні сходи і рейтинг

Ось тут ховається невеликий мінус сервісу SEO-FAST. Щоб виводити зароблене потрібно отримати статус «Робочий». Після реєстрації вам автоматично присвоїти статус «Перехожий», він дозволяє заробляти, замовляти рекламу, але отримувати партнерську винагороду, виставляти рефбек, виводити гроші не можна. Також не можна створювати теми або писати на форумі. Підвищити свій статус можна слідуючи наступної табличці:

Висновок зароблених коштів

Виводити гроші з SEO-FAST можна безліччю різних способів, таких як WebMoney, QIWI, Яндекс Гроші, Payeer, Perfect Money. Чим вище рейтинг, тим більше ліміт на висновок.

Особиста думка

Поштовик SEO-FAST безперечно дозволяє бажаючим заробити невелику кількість грошей на повсякденні витрати, але зусиль для цього потрібно докласти трохи більше, ніж при роботі з іншими сервісами. Ми сподіваємося, що наш огляд огляд допоміг вам розібратися з усіма тонкощами SEO-FAST і завдяки йому ви почнете свій шлях в сфері фрілансу.

Як почати заробляти?
Як почати заробляти?