Навигация по сайту

Популярные статьи

СЕО Google відповів на "резюме" семирічної дівчинки

Семирічна Хлоя Бріджуотер вже мріє стати частиною команди Google. Нещодавно малятко написала лист СЕО компанії Сундар Пічаї і ... він їй відповів.

У листі Хлоя розповіла про те, що їй подобаються комп'ютерні ігри, а також те, як влаштований офіс Google: «Дорогий шеф Google У листі Хлоя розповіла про те, що їй подобаються комп'ютерні ігри, а також те, як влаштований офіс Google: «Дорогий шеф Google! Мене звуть Хлоя і, коли я виросту, я хочу працювати в Google. Також я б хотіла працювати на шоколадній фабриці і взяти участь з плавання на Олімпійських іграх. Я займаюся плаванням по суботах і вівторках. Мій тато розповідав мені, що у вас в Google можна сидіти в кріслах-мішках, кататися з гірки і на машинках. Мені подобаються комп'ютери. У мене є планшет, в якому я граю. Папа встановив мені гру, де я повинна управляти роботом вправо і вліво, тато сказав, що мені буде корисно дізнатися побільше про комп'ютери. Він сказав, що незабаром купить мені комп'ютер. Мені тільки 7 років, вчителі кажуть моїм татові і мамі, що я добре вчуся: і по письму, і з читання, і з математики. Папа сказав, що якщо я буду добре вчитися, то коли-небудь зможу працювати в Google. Моя сестра Холлі теж дуже розумна, але їй подобається грати в ляльки, їй 5 років. Папа сказав написати вам резюме, щоб отримати роботу. Я не знаю, що це, але тато сказав, що поки листи буде достатньо. Спасибі, що прочитали мій лист. Я написала ще одне, дідові Морозу. До побачення. Хлоя Бріджуотер, 7 років ».

Сундар Пічаї, мабуть, серйозно ставиться до всієї кореспонденції, яку отримує, тому він особисто написав відповідь дівчинці: «Дорога Хлоя Сундар Пічаї, мабуть, серйозно ставиться до всієї кореспонденції, яку отримує, тому він особисто написав відповідь дівчинці: «Дорога Хлоя! Спасибі, що написала мені. Я радий, що тобі подобаються комп'ютери і роботи, і сподіваюся, що ти продовжиш вивчати технології. Я думаю, що якщо ти будеш старанно працювати і слідувати своїм мріям, ти зможеш досягти всіх поставлених цілей - від роботи в Google до участі в Олімпійських іграх. З нетерпінням буду чекати твоє резюме, коли ти закінчиш школу. Всього найкращого тобі і твоїй родині ».

Цікаво, що Хлоя, яка є представницею «цифрового» покоління Z, вона написала лист від руки і відправила його звичайною поштою, тоді як Сундар надрукував свою відповідь на комп'ютері.

Мабуть, це тренд сьогодні - писати листи впливовим і успішним людям, генеральним директорам компаній, кандидатам в президенти , А не тільки дідам морозам і Санта Клаус.

Хлое і її тато Енді

Джерело: businessinsider.com

- Читайте також: Виховання подяки: Як навчити дітей відчувати цінність того, що є