Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO і SEM: відмінності та комбіноване використання

 1. Що таке SEO
 2. Якщо ви хочете дізнатися більше, заглибитися в цю статтю: Що таке SEO? Чому потрібне веб-позиціонування
 3. Що таке SEM
 4. Щоб дізнатися більше про цю концепцію, тут є гарна стаття: Що таке SEM або пошуковий маркетинг?
 5. Як поєднати SEO і SEM у Вашій маркетинговій стратегії?

The SEO і SEM є двома суттєвими речами в стратегіях маркетинг в Інтернеті, але вони також є двома абревіатурами, які призводять до плутанини: що краще для мого бренду і як я можу їх використовувати для розширення можливостей один одного?

Сьогодні я хочу очистити всі ваші сумніви щодо цієї теми, розповісти вам, що таке SEO, що таке SEM , як вони відрізняються один від одного ... і наші секрети в Cyberclick, щоб об'єднати їх в найбільш ефективний спосіб.

Що таке SEO

SEO означає " пошукова оптимізація" . Згідно з Вікіпедією, вона може бути визначена як "процес поліпшення видимості веб-сайту в органічних результатах різних пошукових систем". У нашій країні стратегії SEO орієнтовані на Google, оскільки саме ця пошукова система використовується більшістю користувачів.

У цьому визначенні дуже важливо підкреслити, що SEO відноситься до органічних результатів , тобто, що ми не збираємося платити компанії-пошуковикам, щоб наші сторінки краще позиціонувалися.

Пошукові системи розвивалися протягом багатьох років, і з ними, SEO стратегії стають все більш складними. Простим способом існують два основні фактори, які впливають на позиціонування веб-сторінки:

 • Актуальність Google вважає, що веб-сайт є релевантним, коли він точно відповідає конкретному пошуку, тобто коли він відповідає на запитання або запитання, яке запитав користувач. Щоб покращити релевантність нашого веб-сайту, ми використовуємо методи SEO на сайті: оптимізація ключових слів і URL-адрес, швидше завантаження, кращий досвід користувачів тощо.
 • Влада Веб-сайт має повноваження, коли він користується популярністю, і ця популярність вимірюється кількістю посилань на нього. Щоб покращити авторитет веб-сайту, використовуються технології SEO від сайту, серед яких виділяється linkbuilding.

Якщо ви хочете дізнатися більше, заглибитися в цю статтю: Що таке SEO? Чому потрібне веб-позиціонування

Що таке SEM

З іншого боку монети, SEM виступає за пошуковий маркетинг ( search engine marketing). У глобальному сенсі ми можемо вважати, що SEM охоплює всі методи, які використовуються для поліпшення позиціонування веб-сайту (включаючи SEO). Однак більшість маркетологів використовують SEM як синонім для "реклами в пошукових системах". Щоб уникнути плутанини, я зроблю те ж саме в цій статті.

SEM, таким чином, відноситься до методів, які покращують позиціонування нашого сайту через платні оголошення, які з'являються в пошукових системах для певних ключових слів. У нашій країні найбільш популярним пошуковим рекламним рішенням є Google AdWords.

Основні відмінності між SEO і SEM

Як ми бачили, як SEO, так і SEM прагнуть поліпшити позиціонування сайту в пошукових системах, таких як Google. Але між ними є кілька відмінностей:

 • Найбільш очевидним є тип інвестицій, які вони потребують . Існує стереотип, що "SEO є безкоштовним", але це не зовсім так: отримання веб-сторінки, здатної зайняти провідні позиції в результатах пошуку, вимагає часу, зусиль і, зрештою, бюджету. Але, за винятком деяких витрат на технічне обслуговування, це в основному початкові інвестиції, що дають результати в майбутньому. З іншого боку, якщо ви використовуєте SEM, вам доведеться продовжувати платити за кожен клік об'яв.
 • Місце, яке ваш веб-сайт займе на сторінках результатів, також відрізняється. Об'яви AdWords займають смугу у верхній частині та стовпець праворуч на сторінці, а органічні результати пошуку заповнюють центральний простір.
 • Тип вмісту, з яким ми працюємо, відрізняється між обома стратегіями. SEO базується на створенні якісного контенту, як правило, у більш довгих форматах, тоді як у SEM є оголошення з дуже невеликим числом символів і цільових сторінок, призначених для досягнення максимального впливу з мінімальними елементами.
 • Нарешті, тимчасовість також відрізняється: з SEM вона прагне отримати результати в короткостроковій / середньостроковій перспективі, тоді як SEO - це середньо / довгострокова ставка.

Щоб дізнатися більше про цю концепцію, тут є гарна стаття: Що таке SEM або пошуковий маркетинг?

Як поєднати SEO і SEM у Вашій маркетинговій стратегії?

Наступне питання, що краще, використовуючи SEO або SEM? І відповідь: обидва одночасно! Якщо об'єднати їх з розумом, ви можете скористатися їхнім взаємним потенціалом для досягнення кращих результатів в обох стратегіях.

Наша філософія в Cyberclick для об'єднання SEM і SEO може бути підсумована дуже простим способом: SEM спочатку, SEO пізніше . А тепер, довге пояснення:

 • Перший крок полягає у проведенні попереднього вивчення найпопулярніших ключових слів та отримання більшої кількості кліків за секторами, продуктами або послугами. Для цього ми використовуємо такі інструменти, як AdWord Keyword Planner або SEMRush, спеціально розроблені для SEM. Ідея полягає в тому, щоб знайти слова, які користуються великим попитом (їх шукають багато користувачів), але в яких «пропозиція» розміщених веб-сторінок залишається відносно низькою.
 • Використовуючи інформацію, отриману в попередньому розділі, ми починаємо наші кампанії SEM для залучення відвідувачів. Таким чином, ви можете отримати результати так
 • з самого початку, без довгого очікування, що вимагають стратегії органічного позиціонування.
 • Але, звичайно, вся ця робота, яку ми зробили, є багаторазовим для SEO . Ми вже знаємо, які ключові слова є найбільш цікавими для нас і скільки користувачів шукають їх. Наступний крок полягає у використанні цієї інформації для планування нашої стратегії змісту, створення нашої мережі, блогу та соціальних мереж навколо цих ключових слів. Мова йде не про включення їх до текстів без рими або розуму, а про те, щоб зрозуміти, що шукають користувачі, і як ми можемо реагувати на їхні потреби якісним контентом, все одно підсилюючи стратегію побудови каналів зв'язку. Отже, в середньостроковій і довгостроковій перспективі ми бачимо плоди наших зусиль на органічному позиціонуванні в Google.

Як поєднати SEO і SEM у Вашій маркетинговій стратегії?
Якщо ви хочете дізнатися більше, заглибитися в цю статтю: Що таке SEO?
Щоб дізнатися більше про цю концепцію, тут є гарна стаття: Що таке SEM або пошуковий маркетинг?
Як поєднати SEO і SEM у Вашій маркетинговій стратегії?
Наступне питання, що краще, використовуючи SEO або SEM?