Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO КАМПІКС Recap 2015 ~ Jonas Weber

Цього тижня близько 500 оптимізаторів пошукових систем знову зібралися в Берліні в Mügelsee, щоб обговорити поточні теми пошукової індустрії. Для цього мій резюме для SEO Campixx 2015.

У перший день мені вдалося поговорити першим " Не кожна проблема ранжирування - це панда або пінгвін - я кажу вам, чому!" .

Перш за все, я хотів використати свій новий позов на SEO CAMPIXX, щоб показати, що SEO все ще є маркетинговою дисципліною з надзвичайно високим левериджем. Нам не потрібно ховатися під час "онлайн-маркетингу", "контент-маркетингу" і т.д., якщо ми хочемо зробити SEO. Є багато, щоб зробити тут.

Потім я показав на основі різних тематичних досліджень, що не тільки два SEO оновлення Penguin або Panda несуть відповідальність за вирішення проблем. Наприклад, у процесах сканування та індексації допущено багато помилок. Так 100% SEO тільки. Підсумок про це можна знайти серед інших heise.de ,

de   ,

Після цього я прочитав лекцію Пофарбований Ландвер Відвідайте " 45 інструментів за 45 хвилин" . Він дійсно представив багато цікавих інструментів, які полегшують роботу з SEO, соціальними медіа та онлайн-репутацією. У той же час він твітував всі інструменти в Twitter, звичайно, з одним зі своїх інструментів :). Він хоче зробити свою презентацію доступною, посилання все ще розміщено.

Він хоче зробити свою презентацію доступною, посилання все ще розміщено

Далі відбувся обмін досвідом Олівер Хаузер Від засновника до підприємця. Навчання, пастки та досягнення - особистий досвід після 2-х років на вершині gmbh » . Він переставив себе 2 роки тому і заснував своє агентство на вершині. Він звернувся до багатьох сфер, з якими повинен займатися підприємець: фінанси, стратегія, людські ресурси, робочий процес і оптимізація процесів. Він бачить свою роботу в розробці умов роботи для своєї агентської команди, щоб ви могли добре виконувати цю роботу. За винятком декількох моментів, якими він користується, він ледве робить будь-який операційний SEO. І: в Австрії податкова служба також популярна, як і тут :).

Корбініан Спанн говорив про "SEO між продуктивністю та брендингом" . Він показав дуже вражаюче, наскільки важливим є SEO також для сектора бренду і навпаки. Також важливо враховувати весь шлях клієнта та вплив всіх маркетингових каналів. Якщо z. Наприклад, якщо ви видалили першу точку дотику, яка не перетворюється безпосередньо зі спини, ви все ще можете дуже сильно розірвати конверсії. Крім того, брендинг в об'явах AdWords може надзвичайно каналізувати SEO в деяких областях.

На останньому сеансі дня, що є команда Sistrix "Індекс видимості смартфонів: наскільки великі відмінності від мобільних у порівнянні з Настільні і з яких причин? » Власні значення видимості, витягнуті для мобільної області. Звичайно, точні цифри слід розглядати з обережністю, оскільки тільки в мобільній області результати пошуку дуже залежні від розташування. Тим не менш, це дуже яскраво показує постраждалі компанії: у секторі мобільного зв'язку ще багато чого потрібно зробити! Особливо з точки зору останніх подій в Google і результатів пошуку.

Увечері з'явилися мережі, чилі-конкурси, які будуть мільйонером, настільним футболом і навіть симулятором польоту.

У неділю, на жаль, я пропустив першу презентацію SEO Campixx, але приємну розмову з організаторами Marco було.

Це був наступний пост Маркус Тобер знову дуже надихає. Дуже вражаюче, що він показав, наскільки глибоко оновлення Google Hummingbird змінило результати пошуку. Більше 90% змін і значно менше доменів в Google, тому що семантичний Google набагато краще може ранжувати теми, а не ключові слова. При різних пошуках ключових слів по одній і тій же темі завжди принаймні 50% результатів пошуку в Top10 були ідентичні.

При різних пошуках ключових слів по одній і тій же темі завжди принаймні 50% результатів пошуку в Top10 були ідентичні

"Свині в морі - ТВ запустили оголошення" мали Ральф Змолніг і його презентація партнера (ім'я не знайдено, будь ласка, повідомте :)) в багажі. Захоплюючі погляди на користувачів поведінки пошуку раптово виникають у Google, коли телевізійне місце працює. Завдяки творчим підходам можна поглинути цей попит власним веб-сайтом.

Завдяки творчим підходам можна поглинути цей попит власним веб-сайтом

Лариса Дейфель представлені на "Внутрішній зв'язок deluxe на how-to-cars.com" . Показано, як оптимізується внутрішнє поєднання за допомогою автоматизації внутрішніх зв'язків з редакційними статтями. Внутрішні посилання встановлюються на тематичні світи, які додатково обладнані унікальним контентом. Після цих заходів різко зросла крива видимості.

Моя остання розмова про SEO Campixx для Recap в 2015 році була "SEO продаж відразу після успішного вхідного маркетингу" . Крістоф Шепанський надав цікаві відомості про те, як сервіс пошукової оптимізації може бути розміщений і проданий на ринку, особливо з підходами нейромаркетингу.

В цілому, SEO Campixx 2015 знову була великою подією, я з нетерпінням чекаю наступного року. Гарна подорож додому!