Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO Коллайдер - книга про ефективне просування сайтів від Михайла Шакина

 1. Переваги книги:
 2. 7 причин, чому вам буде корисна ця книга:
 3. З "SEO Коллайдера" ви дізнаєтеся:
 4. Відгуки професіоналів про "SEO Колайдері":
 5. Додаткова інформація:
 6. Для покупців книги все її майбутні оновлення безкоштовні.
 7. вартість

Доброго дня Доброго дня! Мене звуть Михайло Шакін, я автор блогу shakin.ru. Я професійно займаюся просуванням сайтів з 2006 року в рунеті і англомовному інтернеті.

4 роки я прожив в США. Виступав з доповідями про SEO на конференціях Baltic Digital Days (Калінінград), Optimization (Сколково), Cybermarketing (Москва), Allintop (Москва), Nazapad (онлайн), SmartConf.pro (Самара), Страйк (Ульяновськ), РІФ Воронеж і саміті TravelPayouts (Москва).

По одному і тому ж питанню в SEO можуть бути прямо протилежні думки. Все потрібно перевіряти на практиці і проводити експерименти, тільки так можна дізнатися працездатність різних способів просування.

У багатьох оптимізаторів, веб-майстрів і власників сайтів немає часу на проведення експериментів, щоб з'ясувати, наскільки ефективний той чи інший метод. Вони відчувають труднощі в плані того, в якому напрямку рухатися і на які методи зробити максимальний акцент.

В результаті значна частина часу, зусиль і коштів при просуванні сайту можуть витрачатися даремно, і відвідуваність ресурсу буде набагато нижче бажаної.

Я радий представити вашій увазі рішення - свою нову книгу, яка називається "SEO Коллайдер":

Я радий представити вашій увазі рішення - свою нову книгу, яка називається SEO Коллайдер:

Переваги книги:

Вона присвячена детальному опису методів просування в рунеті, які я успішно застосовую для своїх і клієнтських сайтів. У книзі я поділився своїми корисними напрацюваннями, які дізнався в результаті проведених мною численних експериментів по виявленню ефективних методів просування сайтів.

Всі методи просування, описані в книзі, дають ефект для просування в Яндексі і Google. Я розподілив їх на три групи: висока, середня і низька ефективність, в залежності від того, наскільки добре працює той чи інший метод. Завдяки цьому, у вас буде чітка картина їх ефективності.

У книзі я описав методи просування, які застосовую сам. Перерахую деякі з них: залучення відвідувачів з тематичних обговорень, контент-маркетинг, просування за допомогою відео, створення відеоверсій просуваються сторінок, покупка посилань в підписах на форумах, просування за допомогою створення своєї мережі безкоштовних блогів, вічні посилання, аредни посилання, профілі, каталоги сайтів і безкоштовних статей, прес-релізи, e-mail розсилка, метод битих посилань.

В описі методів я навів приклади з практики з скріншот статистики. Так як це не тільки мої, а й сайти моїх клієнтів по просуванню і консультацій, а також сайти моїх знайомих, то адреси сайтів в прикладах я наводити не став - в інтернеті дуже багато недоброзичливців і заздрісників, які захочуть їм нашкодити.

Я описав як платні, так і безкоштовні методи просування і збільшення цільового трафіку, тому книга підійде для будь-якого бюджету. Навіть за допомогою одних безкоштовних способів можна домагатися хороших результатів. Я сам в перші роки своєї роботи в SEO використовував тільки безкоштовні методи, тому володію ними добре.


↓ Перейти до вартості і отримати знижку ↓

↓ Перейти до вартості і отримати знижку ↓

7 причин, чому вам буде корисна ця книга:

1. Всі методи в книзі працюють

- незалежно від того, чи стосується метод до групи з високим, середнім або низькою ефективністю, він дає ефект і його можна використовувати. Звичайно, основна увага потрібно приділяти групі методів з високою ефективністю. 2. Всі методи в книзі безпечні - я прихильник того, щоб просування сайту було безпечним, не порушувало рекомендацій Яндекса і Google для веб-майстрів і не приводило до потрапляння сайту під фільтр або бан. 3. Всі методи сучасні і актуальні і відповідають нинішнім реаліям пошукових алгоритмів Яндекса і Гугла. 4. По суті, книга являє собою концентровані знання, які засновані на моєму досвіді просування сайтів. Я сам люблю, коли інформація від інших професіоналів пропонується в стислому і систематизованому вигляді. 5. Вона заощадить вам час, зусилля і кошти - з книги ви дізнаєтеся, які методи найкраще працюють, тому зможете основний час, зусилля і кошти спрямовувати саме на них, щоб отримувати максимальний результат. Вам не потрібно буде проводити десятки експериментів і вивчати сотні сайтів в різних тематиках, щоб дізнатися, що працює, а що ні. 6. У кожного методу я описав важливі деталі - як відомо, методів просування не так вже й багато, і всі використовують практично одні і ті ж методи. Відмінності полягають в деталях. Часто саме деталі методів просування відрізняють сайт з першого місця і сайт, якого немає в топ 50. Саме деталей, які і роблять той чи інший метод ефективним, я присвятив особливу увагу в книзі. 7. Книга написана просто і зрозуміло - не скажу, що просувати сайт дуже просто, але при бажанні освоїти цю діяльність може будь-хто. Та й розбиратися в сучасних технологіях залучення цільових відвідувачів на свій ресурс корисно для будь-якого власника сайту. - незалежно від того, чи стосується метод до групи з високим, середнім або низькою ефективністю, він дає ефект і його можна використовувати

З "SEO Коллайдера" ви дізнаєтеся:

Мою систему відбору якісних сайтів для розміщення посилань, яка дає хороший ефект для просування в Яндексі і Google Мою систему відбору якісних сайтів для розміщення посилань, яка дає хороший ефект для просування в Яндексі і Google. До цієї системи я прийшов методом проб і помилок.

Мої критерії відбору сайтів для розміщення вічних посилань, постових з блогів, статей і орендних посилань Мої критерії відбору сайтів для розміщення вічних посилань, постових з блогів, статей і орендних посилань. Цю інформацію я ніде не публікував і не планую.

Як правильно і безпечно використовувати різні методи для збільшення відвідуваності, щоб сайт не постраждав від алгоритмів Яндекса і Google Як правильно і безпечно використовувати різні методи для збільшення відвідуваності, щоб сайт не постраждав від алгоритмів Яндекса і Google.

Скільки зараз можна безпечно розміщувати посилань на сайт, щоб просування було ефективним Скільки зараз можна безпечно розміщувати посилань на сайт, щоб просування було ефективним. Я прийшов до цього шляхом проведення багатьох експериментів.

Які з методів, які на думку більшості вже не працюють, насправді дають ефект і як їх правильно для цього використовувати Які з методів, які на думку більшості вже не працюють, насправді дають ефект і як їх правильно для цього використовувати.

Які з методів, які на думку більшості вже не працюють, насправді дають ефект і як їх правильно для цього використовувати

Якщо ви автор SEO блогу з відвідуваністю від 200 осіб на добу, то у мене є для вас цікава пропозиція. Перед покупкою напишіть мені на [email protected] лист з темою "Співпраця з SEO коллайдер".

Якщо ви коли-небудь замовляли у мене будь-які послуги, або ви є покупцем однієї з моїх попередніх книг "SEO розвідка" або "SEO Вінчестер", то я буду радий надати вам хорошу знижку на "SEO Коллайдер". Для отримання знижки напишіть мені на вказаний вище e-mail з темою "Знижка на книгу".

Відгуки професіоналів про "SEO Колайдері":

Олександр Алаев, в SEO з 2005 року, генеральний директор веб-студії «  Алаіч' і Ко  », Автор блогу  alaev Олександр Алаев, в SEO з 2005 року, генеральний директор веб-студії « Алаіч' і Ко », Автор блогу alaev.info :

"Я читав всі книги Михайла і вже за традицією пишу свою міні-рецензію. Мені здалося, що Коллайдер це логічне продовження Вінчестера.

У місті Вінчестер було вичерпне керівництво з підготовки фундаменту, по внутрішньої оптимізації сайту і підготовці його до активного просування.

А в даній книзі якраз таки починається той самий активне просування. Задіємо зовнішні чинники.

Найцінніше - нестандартний підхід. Втім, сьогодні спроба добути посилання не з бірж орендних або вічних посилань - це вже нестандартно :)

Швидше за все, це можна і потрібно використовувати для просування своїх власних улюблених сайтів, тому що підхід до описаних методів повинен бути з душею, конвеєр не вийде.

Таким чином, рекомендую книгу тим, хто займається просуванням свого бізнесу в мережі. Кожен метод супроводжується не тільки теорією, а й практично результатом застосування методу. Застосуйте всі методи, описані в книзі, і ваш коллайдер почне працювати на повну потужність і розщепить всіх ваших конкурентів :) Удачі!

PS Я впевнений, це не остання книга Михайла, і тому мені дуже цікаво дізнатися, а яке ж назву буде у чергового видання? Як побажання хотілося б попросити в кінці кожної книги розповісти читачам, чому було обрано саме таку назву. Особисто мені цікаво. "


Сергій Кокшаров, експерт-аналітик, консультант по оптимізації і просуванню сайтів, автор блогу  devaka Сергій Кокшаров, експерт-аналітик, консультант по оптимізації і просуванню сайтів, автор блогу devaka.ru :

"У даній книзі Михайло якраз відповідає на популярні останнім часом питання: де брати хороші посилання для просування сайту, чи можна їх купувати, за якими критеріями обирати і як фільтрувати непотрібне, які інструменти ще можна використовувати для залучення трафіку.

Тут зібрано близько 20 практичних прийомів просування сайту, згрупованих за паливною ефективністю використання кожного. Як і завжди, автор наводить багато прикладів і дає докладний посібник для початківців використання методу.

Матеріал мені дуже сподобався. Десь побачив нові ідеї, а де-то згадав про інших підходах, які давно хотів спробувати використовувати і в своїй практиці. Відчуття, ніби відвідав особистий семінар Михайла Шакина :)

Рекомендую "SEO Коллайдер" до прочитання і застосування. "


Ілля Русаков, інтернет-маркетолог, автор блогу  www Ілля Русаков, інтернет-маркетолог, автор блогу www.seoinsoul.ru :

"Методи описані в книзі Михайла Шакина" SEO Коллайдер "дуже актуальні в світлі останніх нововведень пошукових систем.

Дуже багато розділів присвячено природному отримання посилань, а це просто ідеальна схема просування.

Ще величезний плюс за те, що весь матеріал розжувати до не можна. Це фішка Михайла! Вам просто потрібно виконати описані дії і ви вже отримаєте результат.

Також в книзі купа кейсів та практичних прикладів, які додають їй особливу цінність. Для мене було дуже корисно! "


Денис Савельєв, генеральний директор контент-агентства  Texterra  : Денис Савельєв, генеральний директор контент-агентства Texterra :

"Кілька днів не міг підступити до нової електронної книзі Михайла Шакина« SEO Коллайдер », коли ж засів за неї, швидко зрозумів - це одне з кращих практичних посібників на поточний момент часу.

Останні роки ринок багато говорить про те, що необхідно від класичного SEO переходити до комплексного просування проектів, але мало хто це робить на практиці. Воно й зрозуміло. Під цим простим терміном - комплексне просування проектів - ховається зовсім непроста зміст. Занадто багато речей починають впливати на SEO, занадто багато додаткових компетенцій потрібно «сеошників» напрацьовувати.

Михайло Шакін своєю новою книгою «SEO Коллайдер» наочно показує, що не так вже все й складно в цій новій SEO-реальності. Для багатьох, упевнений, ця книга стане відкриттям. Тут немає якихось розлогих роздумів і не так помітна особистість автора (як у його власному блозі) - це саме що керівництво до дії: бери і роби - так, потім сяк, а потім ще раз ось так. Цим і цінна книга «SEO-коллайдер». "


Сергій Сосновський, блогер, оптимізатор, підприємець,  sosnovskij Сергій Сосновський, блогер, оптимізатор, підприємець, sosnovskij.ru :

"Яка книга може вийти від успішного SEO-практика? Звичайно ж, корисна, цікава, а найголовніше актуальна. Галузь просування сайтів змінюється швидкими темпами. Необхідно завжди« тримати руку на пульсі ». SEO-коллайдер якраз і розповідає про актуальні робочі методи просування інтернет-проектів.

На які способи зараз краще зробити акценти? Які методи можна застосовувати додатково? Які залишити на потім? На ці питання Михайло розповів у своїй книзі, розташувавши інформацію в зручному порядку, починаючи з самого ефективного.

Кожен пункт ілюстрований графіком відвідуваності, який підтверджує напрацювання автора. Причому, напрацювання не тільки в області чистого SEO, але і в області розвитку сайту в цілому. Конкретні схеми, посилання на програми / плагіни, приклади по реалізації.

SEO-коллайдер буде корисний тим, хто хоче комплексно розвивати свій проект, братися за нестандартні методи створення посилальної маси. Все це буде вигідно виділяти ваш проект серед інших як для пошукових систем, так і для відвідувачів або потенційних клієнтів. "


Додаткова інформація:

Книга "SEO Коллайдер" йде в електронному вигляді, ілюстрації з паперовою книгою я зробив для краси.

Книга присвячена методам просування сайтів і збільшення відвідуваності і не зачіпає такі області, як внутрішня оптимізація, юзабіліті і просування в соціальних мережах.

Обсяг книги - 86 сторінок. Книгу можна скачати в форматах docx і pdf, щоб ви могли читати її на будь-яких пристроях, від комп'ютера до смартфона.

Для покупців книги все її майбутні оновлення безкоштовні.

Книга "SEO Коллайдер" оновлена ​​і доповнена в грудні 2018 року з урахуванням останніх алгоритмів пошукових систем:

Андромеда (Яндекс) Андромеда (Яндекс)

Корольов (Яндекс) Корольов (Яндекс)

Баден-Баден (Яндекс) Баден-Баден (Яндекс)

Минусинськ (Яндекс) Минусинськ (Яндекс)

АГС (Яндекс) АГС (Яндекс)

Панда (Google) Панда (Google)

Пінгвін (Google) Пінгвін (Google)

Fred (Google) Fred (Google)

RankBrain (Google) RankBrain (Google)

Mobile-Friendly (Google) Mobile-Friendly (Google)

Phantom (Google) Phantom (Google)

вартість


Для покупки напишіть мені на [email protected] з темою "SEO Коллайдер". Якщо у вас є промокод, то обов'язково його надсилайте.

PS Я впевнений, це не остання книга Михайла, і тому мені дуже цікаво дізнатися, а яке ж назву буде у чергового видання?
На які способи зараз краще зробити акценти?
Які методи можна застосовувати додатково?
Які залишити на потім?