Навигация по сайту

Популярные статьи

СЕО - Комп'ютерна школа

Курс СЕО для новачків, складається з двох частин: внутрішня і зовнішня оптимізація сайту. Веде курс начальник відділу СЕО, по закінченню курсу кращі випускники можуть бути працевлаштовані в веб-студіях міста.

Веде курс начальник відділу СЕО, по закінченню курсу кращі випускники можуть бути працевлаштовані в веб-студіях міста

Курс про просування сайту в пошукових системах за рахунок посилань. Вічні і орендовані посилання, біржі посилань, посилання в соціальних мережах і контекстна реклама. Аналітика сайту і визначення джерел "хороших" і "поганих" відвідувачів. SMM реклама.

SMM реклама

На курсі вивчаються ті аспекти SEO-просування сайту, які мають відношення до внутрішньої структурі сайту, контенту, внутрішнім посиланнях і все, пов'язане з цими поняттями, починаючи з семантичного ядра сайту до систем управління контентом.

На курсі вивчаються ті аспекти SEO-просування сайту, які мають відношення до внутрішньої структурі сайту, контенту, внутрішнім посиланнях і все, пов'язане з цими поняттями, починаючи з семантичного ядра сайту до систем управління контентом

Копірайтинг це правила написання текстів для просування сайтів в пошукових системах. На курсі також вивчаються правила складання продають текстів, слоганів, нейминга. Унікальний курс, по закінченню якого можна відразу ж починати заробляти гроші в інтернет.