Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO-конференція щодо оптимізації сайту. Visibility_14 в Чикаго

Не так давно 16-18 липня в Чикаго пройшла конференція по оптимізації сайту Не так давно 16-18 липня в Чикаго пройшла конференція по оптимізації сайту. Visibility_14 зібрала маркетингових і SEO-фахівців. Конференція проходила в готелі Lakeshore. Відвідувачі мали можливість не тільки набратися досвіду, а й поспілкуватися з професіоналами цієї області.

На конференції були присутні багато відомих брендів, наприклад, EBay. Adlift. Hostgator, які поділилися своїми успішними стратегіями. На Visibility_14 більшість відвідувачів пройшли навчання у експертів, щоб підвищити знання про SEO. В майбутньому SEO вийде за все наявні межі, щоб підвищити видимість оптимізованого контенту. На конференції були присутні багато відомих брендів, наприклад, EBay

На конференції були відкриті нові експерти, такі як Searchmetrics CTO Marcus Tober. Також пройшли лекції та обговорення між групами відвідувачів і експертами. Переваги цієї конференції в тому, що відвідувачі змогли отримати реальну кваліфіковану інформацію про SEO. За допомогою цього можна економити не тільки час, а й гроші.

Виділиться на ринку праці SEO дуже важко, тому роботодавці хочуть довести, що вони переважають в цій галузі. Кожен роботодавець повинен знати методи SEO і як їх використовувати, щоб допомогти компанії процвітати в своєму бізнесі.

джерело: www.searchenginejournal.com