Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO | Контент-маркетинг | Посібник для письменників

 1. SEO, ЗМІСТ МАРКЕТИНГУ & ОПТИМІЗАЦІЯ
 2. МАРКЕТИНГ - ЩО ТАКЕ?
 3. SEO - ОПТИМІЗАЦІЯ ПОШУКУ
 4. МАРКЕТИНГ ЗМІСТУ - ЩО ТАКЕ?
 5. ОПТИМІЗАЦІЯ ЗМІСТУ
 6. ЗМІСТ
 7. Ключові слова
 8. TAGS & METAS
 9. ЗМІСТ QUICKTIPS

O

Після SEO і контент-маркетингу були дві окремі речі. Тепер вони обидва діляться траншами та аспектами один одного і перекриваються настільки, що це так само важливо, як і інше.

Час читання: 4 хвилини

SEO, ЗМІСТ МАРКЕТИНГУ & ОПТИМІЗАЦІЯ

Добре продумана частина, будь то блог або текст, не тільки надає цікавий і інформативний читання, але й розміщує відповідні ключові слова та фразові домовленості протягом всієї роботи. Ці прийоми допоможуть отримати деталі, що добре перераховані, коли їх органічно розглядають пошукові системи з їхнім флотом ботів і сканерів.

Пройшли ті часи, коли 500 слів були обгорнуті навколо кількох ключових слів чисто для SEO і де шматок не обов'язково повинен мати багато сенсу. Для написання деталей було написано окремий фрагмент, кожен з яких був пов'язаний з іншим.

Сучасний контент-провайдер повинен поєднувати потреби SEO без відвертого та недооціненого повторення ключових слів з ясністю добре написаного та привабливого маркетингового матеріалу. Разом вони є частиною оптимізації вмісту сайту.

МАРКЕТИНГ - ЩО ТАКЕ?

Маркетинг , на відміну від продажів або реклами, має менше спільного з тим, щоб клієнти платили за продукт, як це робиться з розробкою попиту на цей продукт і задоволення потреб клієнта в розважальний і захоплюючий спосіб.

Реклама та продаж стосуються трюків, які використовуються для забезпечення обміну товарами або послугами за гроші. Маркетинг - це розвиток відносин із клієнтом щодо цінностей.

Маркетинг - це розвиток відносин із клієнтом щодо цінностей

SEO - ОПТИМІЗАЦІЯ ПОШУКУ

Є три аспекти SEO : технічна, позасторінка і на сторінці. Постачальникам контенту слід займатися лише технічними аспектами та аспектами на сторінці.

Технічні SEO це все про те, як добре павуки пошукових систем можуть сканувати сайт і індексувати його зміст. Ця інформація розглядається за винятком самого змісту. Дев'яносто відсотків технічного SEO робиться за лаштунками з управлінням сайтом.

Решта десять відсотків робляться постачальниками вмісту як тактичні ключові слова та ключові фрази, які впливають на те, як боти оцінюють цей предмет. Тактичні розташування можуть включати заголовки, підзаголовки та щільність ключових слів.

SEO на сторінці в основному стосується вмісту та його оптимізації для відповідних ключових слів, одночасно займаючись та забезпечуючи хороший досвід користувача. Алгоритми в Google тепер можуть ідентифікувати хороший вміст з поганого вмісту. Шматки, які важко передаються з ключовими словами, класифікуються нижче, ніж творчі фрагменти з добре розміщеними ключовими словами.

МАРКЕТИНГ ЗМІСТУ - ЩО ТАКЕ?

Це те, де справи перетворюються на індиго. Це синій? Це фіалка? Чи є це поєднання обох одночасно?

Контент-маркетинг і аспект SEO на сторінці можна вважати одним і тим же. Це вітрина культури компанії. Таким чином, замість того, щоб виробляти тут заплутаний жаргон, просто перечитайте вищезгаданий параграф щодо аспекту SEO на сторінці.

ОПТИМІЗАЦІЯ ЗМІСТУ

Багато оптимізації контенту виконується за лаштунками в світі одиниць та нулів, аналітичної статистики пошукових систем та перенаправлення соціальних медіа. Як постачальник вмісту, ви можете помістити цей страшний матеріал зі свого розуму. Це все ще про творчість, але творчість з поворотом.

ЗМІСТ

Хороший вміст цікавий і добре читається. Деякі боти близькі до проходження Тест Тьюринга Отже, написання для людини має першорядне значення. Написання читачам у розмовному тоні також є кращим, як і спілкування з другом про тему, що становить взаємний інтерес.

Боти розгортають тексти подібно до людей і можуть розрізняти оригінальний, запрошуючий контент і погано структуровані ключові слова. Ви не хочете звучати як HAL 9000. Творчі та оригінальні тексти або блоги з прямими заголовками та стратегічно розміщеними ключовими словами ставляться вище, ніж м'які тексти, де ключові слова повторюються.

Ігнорування фактора «особи» кінцевого продукту може призвести до великої кількості кліків, але люди часто не залишаються і не читають. Те ж саме стосується ботів і павуків. Якщо клієнт знайде відповіді на свої проблеми в привабливому способі, вони збираються залишитися і вивчити сайт далі.

Ключові слова

Ключові слова можуть створити міцну основу, на якій можна створити високоцінний творчий вміст. Написання суто креативного вмісту та вставлення ключових слів пізніше може викликати незручні результати. Релевантні ключові слова та фрази є потужною базою для створення і повинні становити принаймні один відсоток основного тексту.

Включення ключових слів у заголовки та субтитри є ідеальним. Коли це можливо, вкажіть ключове слово на початку заголовка; боти читають лише перші два слова. Наприклад, "SEO & CONTENT MARKETING - MASTERING THE ART" є кращим, ніж "MASTERING THE ART AND THE MARKETING".

Два великих місця для пошуку ключових слів включають LongTailPro та Ubersuggest:

https://longtailpro.com
https://ubersuggest.io

TAGS & METAS

Теги повинні починатися з найсильнішого слова, за яким слідують другий і третій, і т.д. у порядку спадання зліва направо, закінчуючись назвою компанії. Використовуйте амперсанди і розділяйте їх з трубами, а не комами, дефісами або косою рискою.

SEO та контент-маркетинг | Як | Керівництво для письменників | Назва компанії буде оцінюватися краще, ніж Назва компанії показує вам, як добре писати для SEO і контент-маркетингу SEO та контент-маркетинг | Як | Керівництво для письменників | "Назва компанії" буде оцінюватися краще, ніж "Назва компанії" показує вам, як добре писати для SEO і контент-маркетингу

Аналогічно, мета-описи повинні бути сильно сформульовані, але запрошувати речення. Пам'ятайте, ви спілкуєтеся з другом. Дружнє речення призведе до підвищення рейтингу кліків (CTR) від 10 до 15%, ніж рядок ключових слів.

ЗМІСТ QUICKTIPS

 • Завжди уникайте мови типу спаму, повторюваного зловживання ключовими словами, поганого написання та поганої граматики. Коректувати, редагувати і перевіряти орфографію пишно, тому що пошукові системи дадуть опустошені пункти і ранжують сторінки нижче або взагалі відмовляться від сторінки, якщо ви цього не зробите. Що ще важливіше, читачі просто подумають, що сайт непрофесійний і натисніть на.
 • Багато тематики багаторічні, оскільки деталі з часом не зміняться. Це називається Evergreen зміст, тобто вміст залишатиметься актуальним протягом кількох місяців або років після того, як він був спочатку розміщений. Існує відповідальність за надання особливо гарного вмісту для блоґів і текстів Evergreen. Вони повинні бути легкими для читання та інтерпретації, відповідними, чіткими та лаконічними. Evergreen повідомлення отримують додаткову вигоду від негайного збільшення трафіку, а потім стійкий довгостроковий трафік з пошукових систем.
 • Спробуйте обмежити абзаци до чотирьох рядків.
 • Включіть багато посилань. Зовнішні посилання нададуть довіру, тоді як внутрішні посилання відображають впевненість, знання та надійність.
 • Використовуйте амперсанди у заголовках та заголовках.
 • Завжди уникайте плагіату.

МАРКЕТИНГ - ЩО ТАКЕ?
МАРКЕТИНГ ЗМІСТУ - ЩО ТАКЕ?
Це синій?
Це фіалка?
Чи є це поєднання обох одночасно?