Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO-копірайтинг: м'ясорубка пошукових слів. СЕО-копірайтинг: Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Харків, Запоріжжя, Луганськ, Кривий Ріг

87% компаній використовують SEO-оптимізацію.
13% компаній не використовують SEO-тексти.

Ваше ставлення до 13%? Вітаємо! Вам, напевно, належать такі бренди, як Coca-Cola, Apple¸ IBM, Google, Chanel? Адже, правда?

Ваше ставлення до 87%? Тоді вам просто НЕОБХІДНО просувати свій бізнес за допомогою професійних SEO-текстів!

Вам про щось говорить визначення SEO-копірайтинг Вам про щось говорить визначення SEO-копірайтинг? Можливо, ці два слова ви чули окремо і в різних контекстах. Зараз це модне слівце можна прикупити «недорого» і «оптом» практично у будь-якої компанії, що спеціалізується на рекламні послуги, копірайтингу або просуванні веб-сайтів. Дійсно всі ці області до SEO-копірайтингу мають саме пряме відношення. Отже, з трактування сучасної енциклопедії по рекламі: «SEO - це комплекс заходів щодо оптимізації інтернет-ресурсу, з метою підвищення позиції сайту в рейтингу пошукових систем з яких-небудь запитам користувачів». Трохи важкувато, правда?

Якщо виражатися більш простими словами, SEO і похідне від нього поняття SEO-копірайтинг - це продумані хитрості, використання яких в інтернеті обов'язково.

Досьє на послугу:
SEO-копірайтинг - написання текстів, адаптованих для просування в інтернеті.Створення текстів для пошукових машин, введення в тексти пошукових слів в залежності від бізнес-необхідності і спрямованості діяльності компанії.
Жанри: стаття для сайту, рекламне оголошення, рекламна стаття, презентація
Досвід: більше 4 років
Гарантія: цікавий читабельний текст, адаптовані для просування

На початковому етапі створення абсолютно будь-якого ресурсу в інтернеті - офіційного сайт великої компанії, сайту салону краси, порносайту або інтернет-магазину, крім організаційних моментів, необхідно вирішувати не менш важливі концептуальні питання. Перш, ніж створити ресурс, на який будуть ходити живі люди, спробуйте знайти відповіді на питання:

 • Хто Ваш потенційний клієнт?
 • Скільки йому років?
 • Яка в нього освіта?
 • Які інтереси?
 • Що він буде шукати на вашому сайті?
 • Як він висловлює свої думки?

Це необхідно для того, щоб створити повноцінний портрет цільової аудиторії вашого ресурсу. І тільки знаючи відповіді на ці питання, можна починати писати будь-який текст для сайту. Контент, інтернет стаття або просто рекламний текст - це двигун вашого сайту. Завдання рекламного тексту на сайті - спочатку привести, а потім і завоювати споживача, зробити його клієнтом. Саме тому, для створення такого унікального тексту необхідно суворе дотримання законів SEO-копірайтингу, серйозний досвід і талант автора.

SEO-копірайтинг, як один з найбільш важливих інструментів інтернет-маркетингу, має свої правила і особливості. Інтернет-тексти не читають - їх переглядають. Є, звичайно, випадки, коли текст цінується набагато більше, ніж все інше, але це скоріше виключення з правил. Тому, одна з основних задач SEO-копірайтингу - подача тексту в читабельному інтернет-форматі. Текст може бути візуально привабливим і зможе привернути увагу завдяки:

 • заголовку;
 • Тез, які виділяються автором в тексті;
 • Виділеними словами або словосполученнями.

Ці моменти, швидше за стосуються зовнішнього оформлення, ніж семантичного і емоційного змісту. Який же текст не просто переглядають, а який читають із задоволенням і по кілька разів? Це текст, в якому присутній епатаж, індивідуальна авторська подача і, безумовно, - факти, які роблять текст інформаційно самодостатнім і, тому цікавим читачеві. Завдання SEO-копірайтингу - НЕ штампувати бездарні одноманітні статті, до відмови напхані пошуковими словами, а створювати повноцінні рекламні матеріали.

SEO-копірайтинг вирішує питання ефективності інтернет-ресурсу не менше, ніж на 50-60%. Замовнику важливо знати, що його сайт буде ефективно працювати і активно просуватися в тому випадку, якщо:

 • Зміст текстів на сайті повністю відповідає тематиці сайту, а значить, відповідає на ключові запити споживача і може його переконати;
 • Був проведений аналіз пошукових слів і конкурентів;
 • Копірайтеру була правильно поставлена ​​задача щодо стилю тексту, жанру, кількості пошукових слів і їх насиченості в тексті;
 • Копірайтер впорався зі своїм завданням і в текстах були правильно розставлені пошукові запити, слова для проставлення посилань.

Всі ці правила здаються складними, але якщо ви зумієте їх успішно проігнорувати - є велика ймовірність, що ваш ресурс виявиться, або, таки не знайдений клієнтом, або, же незрозумілим для нього. Пам'ятайте - в інтернеті виживають і процвітають саме ті, хто не лінується пропустити свій сайт через м'ясорубку SEO-копірайтингу.

Підвищити ефективність текстів на Вашому сайті

Тетяна Шрамко, редактор сайту "Майстер Текстів"

У цій темі: Вас цікавить, що таке seo оптимізація сайту і seo копірайтінг? SEO форум і seo блог допоможуть почерпнути інформацію на цю тему. SEO тексти виконують важливу роль: пошукове просування сайту в Інтернеті, а також розкрутка сайту в Києві і інших містах країни. Якщо Ви мрієте про зростання рівня продажів товарів, пропонованих Вашим сайтом, тоді важливо подбати про оптимізацію просування сайту в пошукових системах. СЕО копірайтинг і пошукова СЕО оптимізація через написання seo текстів і сео просування створять основу для пошукового просування сайту. Грамотне написання статті та наповнення сайтів, seo просування і seo розкрутка сайту - це фундамент ефективного просування сайту. У нашому агентстві працюють професійні seo копірайтери. Перед досвідченим seo фахівцем стоїть завдання: створити унікальний контент для сайту і забезпечити сео просування сайту. SEO копірайтінг - це робота, що вимагає розуміння специфіки пошукового просування і оптимізації сайту. У нас Ви зможете замовити seo копірайт, просування сайту та інші seo послуги. SEO оптимізатор проведе seo аналіз сайту, напише грамотні продають тексти і замовні рекламні статті. Ціни на SEO копірайтинг складаються з вартості послуг копірайтера і залежать від обсягу статті та складності тематики. Єнакієве Київ SEO копірайтинг Дніпропетровськ Євпаторія, Алчевськ Запоріжжя SEO копірайтинг Донецьк Сєвєродонецьк, Слов'янськ Харків SEO копірайтинг Одеса Бердянськ, Лисичанськ Полтава SEO копірайтинг Кіровоград Мелітополь, Керч Миколаїв SEO копірайтинг Житомир Краматорськ, Горлівка Вінниця SEO копірайтинг Черкаси Нікополь, Біла Церква Суми SEO копірайтинг Луганськ Кременчук, Севастополь Сімферополь SEO копірайтинг Херсон Маріуполь, Чернігів Кривий Ріг SEO копірайтинг Макіївка Дніпродзержинськ Павлоград

Ваше ставлення до 13%?
Вам, напевно, належать такі бренди, як Coca-Cola, Apple¸ IBM, Google, Chanel?
Адже, правда?
Ваше ставлення до 87%?
Вам про щось говорить визначення SEO-копірайтинг?
Трохи важкувато, правда?
Скільки йому років?
Яка в нього освіта?
Які інтереси?
Що він буде шукати на вашому сайті?