Навигация по сайту

Популярные статьи

Seo курси дистанційно | онлайн-тренінг з нуля

 1. Seo курси дистанційно: принципи виведення сайту в топ
 2. Seo курси дистанційно: алгоритми роботи пошукових систем
 3. Seo курси дистанційно: сайт і його структура
 4. Seo курси дистанційно: як швидко сайт завантажується
 5. Seo курси дистанційно: наповнення сайту
 6. Seo курс дистанційно: створюємо посилання

Seo курси дистанційно допоможуть зрозуміти основні механізми пошукової оптимізації по просуванню сайтів в топові позиції пошукових систем Google, Yandex та інших систем, а також створити трафік відвідувачів без будь-яких вкладень.

 • Seo курси дистанційно: виведення сайту в топ
 • Seo курси дистанційно: алгоритми роботи пошукових систем
 • Seo курси дистанційно: сайт і його структура
 • Seo курси дистанційно: як швидко завантажується сайт
 • Seo курси дистанційно: наповнення сайту
 • Seo курси дистанційно: вплив зовнішніх посилань
 • Seo курси дистанційно: система навчання

Seo курси дистанційно: принципи виведення сайту в топ

Для початку зрозумійте, що на дистанційних seo курсах вас не навчать різним фокусів, які виведуть в топ сайт, а клієнти блискавично почнуть купувати товар або замовляти послуги. Seo - це стратегічна робота з просування сайту наверх. Потрібно виконати багато роботи і почекати, поки з'явиться результат. Це точно відбудеться, причому без будь-яких додаткових грошових вкладень. Це пов'язано з тим, що пошукові системи намагаються показати користувачам максимально релевантні запити. Якщо точно вирішили вийти в топ, тоді набирайтеся витримки, проходите наші дистанційні курси seo і планомірно дотримуйтесь чек-листу.

У просуванні важливо зосередитися на важливих аспектах:

• Технічна основа роботи сайтів;
• Юзабіліті або по-іншому зручність використання сторінки для відвідувачів;
• Важливість контенту;
• Наскільки добре захищений сайт.

Ці складові впливають на ранг сайту в пошукових системах, виявиться сайт відповідним для користувачів і відповідають на їхні запитання чи ні. До того ж корисність - запорука зменшення відмов і залучення користувачів з соцмереж. Якщо в соціальних мережах немає посилань на сайт, Гугл і Яндекс не будуть йому довіряти. Якісні веб-сторінки забезпечують конверсію та продажу.

Seo курси дистанційно: алгоритми роботи пошукових систем

Seo курси дистанційно: алгоритми роботи пошукових систем

Для відображення веб-сторінки в пошуку, потрібно дотримуватися алгоритмів Google і Yandex. Хоча вони і засекречені, але за 5 років роботи ми зробили детальний чек-лист і керівництво, в якому розкриємо основні механізми, що впливають на позиції сайту.

Механізми можна розділити на 2 види, що визначають положення сайтів: онлайн-фактори і зовнішні. На онлайн-фактори можна вплинути, на зовнішні - немає.

Seo курси дистанційно: сайт і його структура

Структура - то, що важливо користувачам і пошуковим системам. Архітектура сайту дозволяє визначити, як швидко користувачі можуть знайти відповідь на питання, направити користувача в потрібному напрямку і найголовніше допомогти йому. Так що для початку потрібно придумати просту навігацію по сайту, прописати теги, зробити «хлібні крихти». Так само якісна структура - це семантичне ядро ​​(підібрані ключові слова). Наші дистанційні курси по seo вчать цьому.

Seo курси дистанційно: як швидко сайт завантажується

Вплив швидкості завантаження і роботи сайту не варто недооцінювати. Сайт «гальмує» - це втрата грошей: відвідувач не буде довго чекати. Саме тому наші курси з пошукової оптимізації приділяють увагу цього розділу.

Seo курси дистанційно: наповнення сайту

Seo курси дистанційно: наповнення сайту

Важлива складова seo просування - кількість і якість контенту. Є ряд правил за змістом, що впливають на підняття сайту в пошукових системах. Дистанційні курси seo дозволяють в них детально розібратися. А поки кілька рекомендацій.

1. Перед тим як писати, подумайте! Вирішіть спочатку, про що збираєтеся розповісти відвідувачеві? У чому сенс тексту? І найголовніше, подумайте, що читач повинен зробити, прочитавши статтю?

2. Вирішіть, яка текстова структура необхідна. Для цього дотримуйтеся декількох складових:

 • введення (коротко про що текст);
 • тіло (основна частина тексту);
 • висновок (резюмуємо текст).

Вирішіть, що хочете написати в кожному з пунктів, і починайте працювати.

3. Не нехтуйте абзацами. Делите текст на абзаци за змістом. Не варто починати кожне речення з нового рядка. Для всього повинна бути причина і ідея, для абзаців тим більше.

4. Не забувайте про заголовках. Вони зроблять текст структурованим. Вони необхідні читачам і seo. Заголовки - це допомога пошукачам в розумінні основних тем в довгому повідомленні. Це впливає на ранжування. Також для орієнтації в статті використовуйте підзаголовки. Не забувайте вказувати ключові слова в них.

5. Сила сигнальних слів. Сигнальні слова - це допомога читачеві в розумінні головної ідеї. Наведемо приклад, існує 3 причини для покупки вашого продукту. Використовуйте такі слова: «по-перше», «далі» і «в результаті». Також пишіть «отже», «природно» і «дійсно». Після цих слів читач розуміє, що далі буде висновок.

6. Перевірте свою публікацію. Перед публікацією поста, попросіть прочитати його кого-небудь. Дізнайтеся, зрозуміла чи ні головна думка. Виправте всі помилки і незрозумілі вирази.

7. Оптимізація розміру статті. Стаття повинна бути не менше трьохсот слів. Пошукові системи вважають за краще довгі статті, при цьому занадто великі лонгріди відлякують читачів. Оптимальний розмір статті - 700 слів. Запам'ятайте, публікація з 300 слів повинна містити від 3 до 6 згадок ключового слова.

8. Посилайтеся на попередній контент. Якщо ви вже писали щось, перехресний з новою темою, це чудово, сміливо ставте посилання. Відсилання на минулий контент піднімає рейтинг сайту і допомагає користувачам знайти більш повну відповідь на питання, що цікавить.

9. Обновляйте контент. Регулярно пишіть нові статті. Це допомагає зрозуміти пошуковим системам, що сайт працює, і відвідувачам є що почитати і дізнатися.

Зовнішні чинники впливу піддаються складно. Одним з таких них є посилальна маса. Чим більше і якісніше посилання, тим вище сайт в Google і Yandex.

Seo курс дистанційно: створюємо посилання

Для початку розберемося, як зовнішні посилання впливають на seo. Є 4 напрямки, на які впливає наявність посилань:

• підвищується важливість сторінки,
• збільшується важливість всього домену, за рахунок чого кожна сторінка домену покращує рейтинг,
• текст посилання вказує пошуковикам тематику сайту,
• при натисканні на гіперпосилання користувач створює прямий трафік.

Чим релевантні тематика контенту зі сторінки посилання на сайт, тим краще для рейтингу. На жаль, розміщення посилань за останні роки отримало негативну репутацію, тому що розміщення стало відбуватися на абсолютно не підходять по тематиках сайтах. Також почалася масова закупівля посилань з інших сайтів. Як результат, Google став штрафувати сайти, які купують не підходять посилання або не так ними користуються. При отримання штрафу від Гугл сайт зникає з пошуку. Але це не означає, що використовувати посилання не потрібно.

Гарна оптимізація передбачає, що робиться все для покращення сайту: тому використовуйте кращий контент, зручний інтерфейс, швидку швидкість і інше. Якщо слідувати цим правилам, то користувачі мережі інтернет самі будуть посилатися на сайт.

Ще одним зовнішнім чинником є ​​- конкуренція. У деяких сферах діяльності легко підняти сайт в першу десятку, а в інших - ні. Дистанційні курси seo по оптимізації дозволяють розібратися, як потрібно діяти в роботі з такими сайтами.

Ми описали малу частину seo-просування, записуйтеся на курси і дізнайтеся, як підняти сайт в ТОП.

Вирішіть спочатку, про що збираєтеся розповісти відвідувачеві?
У чому сенс тексту?
І найголовніше, подумайте, що читач повинен зробити, прочитавши статтю?