Навигация по сайту

Популярные статьи

Seo курси в Одесі і Києві: навчання seo 2016. Курси з розкручування і просування сайтів

 1. Навчання SEO-просуванню сайтів. Курси Seo і розкрутки сайтів (Одеса, Київ).
 2. Для кого вигідно наше індивідуальне SEO-навчання?
 3. З чого складаються SEO-курси в Одесі, Києві?
 4. Як проводиться наш SEO-курс?
 5. Seo-програми.
 6. Курс SEO-STANDART.
 7. 1. Програма курсу SEO-STANDART.
 8. Бонус!
 9. 2. Програма курсу SEO-PRO.
 10. Бонус!
 11. 3. Програма курсу SEO-WISE.
 12. Бонус!

SEO-курси (навчання seo 2017)

Група компаній Ранок та Seo-Dom успішно працює в сфері інтернет-маркетингу з 2008 року місті Одеса та Київ Група компаній Ранок та Seo-Dom успішно працює в сфері інтернет-маркетингу з 2008 року місті Одеса та Київ.
Ми не тільки просуваємо сайти, але і створюємо продають проекти і знаємо, якими вони повинні бути. Розкрутка проекту в наших компаніях включає в себе не просто seo-просування сайту, а грамотно підібраний комплекс заходів по просуванню Вашого бізнесу в цілому.

Мета seo-курсу: навчання професійному просуванню сайтів в пошукових системах усіма працюючими методами. Курси seo включають теоретичну і практичну підготовку. Ми пропонуємо унікальне на ринку навчання: повністю індивідуальні заняття, націлені саме на вашу сферу - персональний SEO-Коучинг (індивідуальне навчання)!
На нашу багаторічному досвіду, тільки в такому форматі, можна реально навчити людину справжньому практичного SEO!

Навчання SEO-просуванню сайтів. Курси Seo і розкрутки сайтів (Одеса, Київ).

Так як наша компанія спеціалізується саме на інтернет-маркетингу, Seo-навчання, яке ми проводимо надасть вам знання про найбільш нові методи розкрутки з урахуванням мінливих пошукових алгоритмів і нововведень в SEO 2016 року.
Ми не просто навчаємо розкрутці - наше просування вивело на ринок безліч компаній, таких як: Фітнес-система Вища ліга, Доставка суші СушіЕшка, Банкетний будинок Ренесанс, міжнародний центр розвитку Шлях до Себе, компанія Vissmann і інші. Це відрізняє нас від тих, хто проводить seo-навчання будучи простим фрілансером, не мають потрібного багаторічного досвіду аналізу змін пошукових систем.

Наш курс дасть вам знання не тільки про seo-просуванні, а й про те, яким повинен бути ваш бренд і продає сайт Вашої тематики, щоб стати лідером ринку.

Для кого вигідно наше індивідуальне SEO-навчання?

Найчастіше наші клієнти по SEO-навчання складаються з 2 категорій: Найчастіше наші клієнти по SEO-навчання складаються з 2 категорій:

Перша категорія - це люди, які хочуть працювати в сфері SEO (або, як фрілансери, або, як працівники SEO-компаній). Для них важливі РЕАЛЬНІ знання без зайвої "води", тому що дані знання в результаті їх годуватимуть.

Друга категорія - це люди, власники бізнесів і власних стартапів, які вже вивчили ринок SEO-компаній в Україні і зрозуміли, що мінімальна щомісячна вартість розкрутки сайтів в Україні становить близько 300-500 у.о. в місяць, строком до напів-року і більше. І добре, якщо за ці суми і терміни клієнт отримає бажаний результат (адже після зміни алгоритмів далеко не кожна компанія може цим похвалитися).
Шляхом простих математичних підрахунків, клієнт розуміє, що вартість розкрутки у SEO компаній в рази перевищує вартість нашого навчання, а окупність середнього SEO-курсу буде вже на 2-3 місяці.

З чого складаються SEO-курси в Одесі, Києві?

Курс SEO включає в себе теоретичну і практичну підготовку по розкрутці сайтів в пошуковій системі Google Курс SEO включає в себе теоретичну і практичну підготовку по розкрутці сайтів в пошуковій системі Google. Унікальність нашого seo-навчання полягає в тому, що ви отримаєте не просто теоретичні знання про те, як розкрутити сайт, але і реально на практиці будете цим займатися під нашим керівництвом.

Теоретична частина дасть Вам важливі знання про те, що з себе представляє інтернет-сайт, яким має бути його наповнення та структура, щоб сайт продавав, з чого починається будь-яке seo-просування і яка його стратегія ... і багато, багато іншого.

Практична частина навчання допоможе вам просунути в ТОП ваш власний ресурс, або ресурс, який ми візьмемо за приклад (якщо у вас немає свого сайту).

Всі наші курси припускають тільки індивідуальне навчання для досягнення найкращих результатів (що вигідно відрізняє нас серед компаній-колег).

Як проводиться наш SEO-курс?

Курс з пошукової оптимізації сайтів проводиться дистанційно по Skype у зручний для студента час Курс з пошукової оптимізації сайтів проводиться дистанційно по Skype у зручний для студента час. На даний момент ми пропонуємо 1 вид seo-навчання: Індивідуальне навчання, тому що такий формат показав найвищу ефективність.
Кількість занять в середньому описані в seo-програмах, але вони можуть збільшитися в залежності від рівня базових знань студента. Для навчання обов'язковий хороший інтернет і мікрофон з навушниками. Бажана камера. Якщо ви в Одесі, то можна почати і з очних уроків в зручному для вас місці.

В результаті навчання seo, випускники отримають теоретичні та практично знання про те, як розкрутити ресурс будь-якої складності.
Пройшовши навчання за програмою seo курсу, Ви зможете самостійно здійснювати якісний аналіз сайтів-конкурентів і вартості ключових запитів, визначати фактори, що впливають на популярність сайту, грамотно працювати з вічними посиланнями та статтями, оптимізувати тексти, аналізувати пошукові запити і складати ключові фрази, здійснювати оцінку вартості і строків просування сайту, збільшувати показники тИЦ і PR і багато іншого.

Пройшовши навчання за програмою seo курсу, Ви зможете самостійно здійснювати якісний аналіз сайтів-конкурентів і вартості ключових запитів, визначати фактори, що впливають на популярність сайту, грамотно працювати з вічними посиланнями та статтями, оптимізувати тексти, аналізувати пошукові запити і складати ключові фрази, здійснювати оцінку вартості і строків просування сайту, збільшувати показники тИЦ і PR і багато іншого

Seo-програми.

Залежно від ваших знань і бюджету ми пропонуємо 3 основних пакети SEO-навчання + додаткові тематичні програми: Залежно від ваших знань і бюджету ми пропонуємо 3 основних пакети SEO-навчання + додаткові тематичні програми:

1. Курс SEO-STANDART: для власників сайтів з невеликою конкуренцією. Ви навчитеся самостійно виводити свій сайт в топ пошукових систем за вибраними ключовими словами, зможете прорахувати потрібний бюджет на розкрутку ваших ключових запитів, а також терміни їх виведення в топ.

2. Курс SEO-PRO: для власників сайтів з великою конкуренцією або людей прагнуть стати професіоналами в SЕО. Даний курс навчить вас всім секретам і технікам в SEO, а також на практиці допоможе вивести ваш сайт в топ. Якщо ви власник проекту, то з даними знаннями ви зможете виводити в топ будь-які свої ресурси. Якщо ви прагнете працювати в seo, то ви успішно зможете застосувати отримані знання на практиці (переконавшись в результатах просування під час нашого навчання).

3. Курс SEO-WISE: для власників бізнесу, які бояться зіткнутися або вже зіткнулися з обманом веб-студій і виконавців. Це курс про те, як замовити розкрутку сайту у веб-студії / фрілансера, не попасти на гроші і отримати результат. Навчання включає в себе 5 індивідуальних занять, мета яких дати власникам бізнесу / керівникам, всі необхідні знання для контролю робіт виконують сео-фахівців по вашому проекту. Ви самі навчитеся приблизно оцінювати вартість, терміни і обсяги робіт необхідних для вашого проекту, а так само професіоналізм підрядників, і тим самим, збережете ваші гроші і нерви. Цей курс життєво необхідний власникам бізнесу та керівникам, які зіткнулися з обманом, затягуванням термінів і непрофесіоналізмом виконавців.

1. Курс «SEO-STANDART» включає в себе в середньому 5-7 занять (зазвичай 2 рази на тиждень) по 1,5 години. Все навчання проходить до результату. Вартість програми - 400 у.о.

2. Курс «SEO-PRO» включає в себе в середньому 10-12 занять по 1,5 години, але при необхідності ми продовжуємо навчання до результату: тобто до тих пір, поки ви повністю не засвоїте наш курс. Вартість програми - 800 у.о.

2. Курс «SEO-WISE» включає в себе в середньому 5 занять, але важливо розуміти, що ми працюємо до результату. А результат для нас це Ваше повне розуміння матеріалу і здатність застосовувати свої знання на практиці. Вартість програми - 250 у.о.

Курс SEO-STANDART.

Даний курс дасть вам можливість отримати необхідні знання для розкрутки власного сайту Даний курс дасть вам можливість отримати необхідні знання для розкрутки власного сайту.
Після закінчення курсу ви отримаєте достатні знання для того, щоб в подальшому самостійно визначати стратегію і проводити самостійну роботу з просування свого сайту до досягнення потрібного результату.
Цей пакет підходить для низько і середньо-конкурентної тематики. Якщо ви власник інтернет-магазину, або порталу - вам варто звернути увагу на курс SEO-PRO.

В курсі немає "зайвої води" і вся інформація, що надається націлена на якнайшвидше досягнення потрібного результату. При проходженні даного курсу ви заощадите річний бюджет на розкрутку сайту в 4000-4800 у.о.

1. Програма курсу SEO-STANDART.

1 1. Що з себе являє web-сайт (введення в web-сферу).
1.1. З чого складається web-сайт.
1.2. CMS-система і робота сайту.
1.3. Чому один сайт вивести легше, а інший важче?
1.4. Показники якості сайту (PR, ТІЦ).
1.5. Детально про давність сайту і вплив віку домену на seo.

2. Введення в SEO-просування.
2.1. Що таке SEO і навіщо воно потрібне.
2.2. Термінологія в SEO-просуванні.
2.3. Мета теги і контент.
2.4. Основи внутрішньої оптимізації.
2.5. Обсяг необхідних робіт перед початком розкрутки сайту.

3. Внутрішня оптимізація сайту.
3.1. Підбір ключових слів і їх розподіл.
3.2. Про Мета-тегах докладно (як правильно прописувати основні мета теги сайту: Title, H1, H2, Description, Keywords). На що вони впливають.
3.3. Семантичне ядро ​​сайту.
3.4. Як правильно підібрати ключові слова сайту (сервіси для підбору і оцінки ключових запитів)
3.5. Оптимізація текстів і контенту сайту.
3.6. Унікальність текстів і ключові слова.
3.7. Анкор і правильне оформлення посилань.

4. Аналіз сайтів-конкурентів
4.1. Навіщо проводиться аналіз сайтів конкурентів.
4.2. Що таке посилальна маса і як її вимірювати.
4.3. Поняття конкурентності ключових запитів.
4.4. Види пошукових запитів.

5. Розкрутка сайту (зовнішня оптимізація).
5.1. Безкоштовні методи розкрутки.
5.2. Фактори, що впливають на вартість просування.
5.3. Платні методи нарощування посилальної маси.
5.4. Чого не можна робити в 2014-2015 році.
5.5. Як прискорити індексацію сайту (реєстрація сайту).
5.6. Частота оновлення контенту.
5.7. Які повинні бути SEO тексти в 2015 році?
5.8. Що таке конверсія і як її зробити максимальною?

6. Про непоісковой просуванні.
6.1. SMM просування (як розкручувати свій сайт за допомогою соціальних мереж).
6.2. Якою має бути група, щоб продавати?
6.3 Тематичні сайти, як метод ефективного просування.
6.4. Види реклами в соц. мережах.

Бонус!

7. Інструменти аналітики
7.1. Інструменти веб-майстра Google.
7.2. Google аналітика.
7.3. Як відстежувати відвідуваність ресурсу і його роботу.

2. Програма курсу SEO-PRO.

1 1. Що з себе являє web-сайт (введення в web-сферу).
1.1. З чого складається web-сайт.
1.2. CMS-система і робота сайту.
1.3. Чому один сайт вивести легше, а інший важче?
1.4. Показники якості сайту (PR, ТІЦ).
1.5. Детально про давність сайту і вплив віку домену на seo.

2. Введення в SEO-просування.
2.1. Що таке SEO і навіщо воно потрібне.
2.2. Термінологія в SEO-просуванні.
2.3. Основні закони SEO.

2.4. Принципи SEO-фахівця.
2.3. Мета теги і контент.
2.4. Основи внутрішньої оптимізації.
2.5. Обсяг необхідних робіт перед початком розкрутки сайту.
2.6. Різниця оптимізації для 1) Сайтів візиток 2) Інтернет-магазинів 3) порталів.

3. Внутрішня оптимізація сайту.
3.1. Підбір ключових слів і їх розподіл.
3.2. Про Мета-тегах докладно (як правильно прописувати основні мета теги сайту: Title, H1, H2, Description, Keywords). На що вони впливають.
3.3. Семантичне ядро ​​сайту.
3.4. Як правильно підібрати ключові слова сайту (сервіси для підбору і оцінки ключових запитів).
3.5. Оптимізація текстів і контенту сайту.
3.6. Специфіка оптимізації контенту для магазину.
3.7. Унікальність текстів і ключові слова.
3.8. Анкор і правильне оформлення посилань. Перелінковка на сайті.
3.9. Про robots.txt і sitemap (як правильно складати robots.txt і sitemap для різних cms систем і типів сайтів).

4. Аналіз сайтів-конкурентів
4.1. Навіщо проводиться аналіз сайтів конкурентів.
4.2. Що таке посилальна маса і як її вимірювати.
4.3. Поняття конкурентності ключових запитів.
4.4. Види пошукових запитів.

5. Розкрутка сайту (зовнішня оптимізація).
5.1. Безкоштовні методи розкрутки.
5.2. Фактори, що впливають на вартість просування.
5.3 Посилальне ранжування і що потрібно про це знати.
5.4. Чорні методи просування, що про них потрібно знати.
5.5. Технічне сео. Що треба знати про помилки на вашому сайті.
5.6. Платні методи нарощування посилальної маси.
5.7. Вічні посилання (про ресурсах).
5.8. Стаємо улюбленцями гугла, маленькі секрети SEO
5.9. Програми які допомагають в SEO
5.10. Чого не можна робити в 2014-2015 році.
5.11. Відмінності в пошукових системах Google і Яндекс
5.12. Як прискорити індексацію сайту (реєстрація сайту).
5.13. Частота оновлення контенту.
5.14. Які повинні бути SEO тексти в 2015 році?
5.15. Що таке конверсія і як її зробити максимальною?

6. Про непоісковой просуванні.
6.1. Як діяти, якщо ваш сайт прогнали спеціалізованими програмами, щоб опустити у видачі.
6.2. Що таке "Заходи пошукових систем щодо вашого сайту".

Бонус!

7 7. Висновок сайту з під бана і фільтрів google.
7.1. За що гугл накладає фільтри.
7.2. Аналіз причин потрапляння в фільтр.
7.3. Куди писати.
7.4. Дії при виведенні сайту з під фільтра.

8. Інструменти аналітики.
8.1. Інструменти веб-майстра Google.
8.2. Google аналітика.
8.3. Як відстежувати відвідуваність ресурсу і його роботу.

3. Програма курсу SEO-WISE.

1 1. Що з себе являє web-сайт і його розкрутка (введення в web-сферу).
1. Введення. Страшні терміни.
2. Етап вибору виконавця. Як зрозуміти що це того варто? Портфоліо і договір.
3. З чого складається сайт. CMS-система і робота сайту. Вік домену.
4. Чому одні сайти і ключові слова легше вивести, ніж інші. Види пошукових запитів.
5. Обсяг необхідних робіт перед початком розкрутки сайту.
6. Мета теги і контент. Основи внутрішньої оптимізації. Підбір ключових слів і їх розподіл.
7. Що таке посилальна маса і як її вимірювати. Вивчаємо конкурентів.
8. Фактори, що впливають на вартість просування. Визначаємо середню вартість запитів.
9. Платні методи нарощування посилальної маси. Безкоштовні методи розкрутки.

Бонус!

10 10. SMM просування + тематичні ресурси.
10.1. Види реклами в соціальних мережах.
10.2. Продає група.
10.3. Тематичні сайти. Прихований маркетинг.
10.4. Дошки оголошень.

11. Інструменти аналітики.
11.1. Інструменти веб-майстра Google.
11.2. Google аналітика.
11.3. Як відстежувати відвідуваність ресурсу і його роботу.

З усіх питань seo-навчання, а також для запису на seo-курс, телефонуйте:
+38 (063) 160-95-43.

Читайте також:
Найчастіші помилки в налаштуванні контекстної реклами .
Ключові слова в новому інтерфейсі Google Analytics .
Seo-просування і розкрутка сайтів в Одесі і Києві .

Для кого вигідно наше індивідуальне SEO-навчання?
З чого складаються SEO-курси в Одесі, Києві?
Як проводиться наш SEO-курс?
Для кого вигідно наше індивідуальне SEO-навчання?
З чого складаються SEO-курси в Одесі, Києві?
Як проводиться наш SEO-курс?
1.3. Чому один сайт вивести легше, а інший важче?
5.7. Які повинні бути SEO тексти в 2015 році?
5.8. Що таке конверсія і як її зробити максимальною?
6.2. Якою має бути група, щоб продавати?