Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO мертвий, довго живе VSEO! - Журнал «Становлення людини: штучний інтелект»

 1. Що таке голосовий пошук?
 2. Найпопулярніші статті зі штучного інтелекту:
 3. Чи дійсно люди користуються голосовим пошуком? чому?
 4. Хто є головними гравцями в ринку голосового пошуку?
 5. Чому я повинен дбати про це?
 6. Чому ключ для голосового пошуку для туристичних брендів?

Голосовий пошук, розмовний обмін повідомленнями та штучний інтелект зараз змінюють спосіб спілкування мандрівників з брендами.
Багато споживачів вже використовують голосові пристрої, такі як Amazon Echo, щоб робити широкий спектр речей, від перевірки їх щоденного календаря до замовлення Uber або пошуку підприємств поблизу. Це збільшення голосового пошуку скоро ввійде в сферу туристичної індустрії - так що це означає для туристичних брендів?

У цьому вичерпному керівництві по голосовому пошуку і SEO, я буду заглиблюватися в наступні питання:

 • Що саме є голосовим пошуком?
 • Як це працює?
 • Чи дійсно люди користуються нею?
 • Хто є головними гравцями в ринку голосового пошуку?
 • Чому я повинен дбати про це?
 • Чому голосовий пошук є життєво важливим для туристичних брендів

Що таке голосовий пошук?

Голосовий пошук - це, в основному, використання голосу для пошуку речей через сумісний пристрій, схожий на смартфон або смарт-домашній пристрій. Шукач розмовляє з пристроєм, і тому пристрій виконує команду або відповідає на запитання.

Для цілей цього посібника, я збираюся зосередитися на пошуку на основі запитань, оскільки це буде найбільш цікавим і цінним для бізнесу.

Голос пошуків увійшов в мейнстрім в 2011 році з запуску Apple Siri, на iPhone чотири. У 2015 році Amazon Echo став першим основним розумним домашнім пристроєм. Звідти на ринок голосового пошуку потрапили різноманітні конкуренти (і багато іншого на них дуже мало).

Хронологія голосового асистента: коротка історія голосової революції ( voicebot.ai )

Найпопулярніші статті зі штучного інтелекту:

Не заглиблюючись у технічні деталі голосового пошуку, цифрові голосові помічники виконують наступне:

 • Процес і транскрибування людської мови в текст
 • Проаналізуйте текст для виявлення запитів і команд
 • Підключайтеся до зовнішніх джерел даних, які можна порівняти з пошуковими системами, щоб отримати відповідну інформацію
 • Переведіть дані в легкозасвоюваний формат і виконайте намір користувачів
5 порад, які допоможуть вам освоїти свій дизайн голосового інтерфейсу користувача ( Liveblogpost )

Чи дійсно люди користуються голосовим пошуком? чому?

Якщо ви подібні до мене, ви були твердими проти голосового пошуку. Звичайно, у нього були свої вживання, однак, це було часто неприємно використовувати і якість відповідей було жахливо бідним. Це вже не так.

A вивчення Зроблений Net Elixir виявив, що 64% ​​користувачів голосового асистента зверталися до послуг через мобільні телефони. Другою найбільш поширеною точкою доступу до голосових помічників були смарт-динаміки (тобто виділений домашній помічник) на рівні 35%. Споживачі могли вказати кілька точок доступу, тому були також повідомлення про використання через планшети, ПК та смарт-годинники.

Джерело: Пошук без екранів NetElixir Звіт за квітень 2018 року

Це явно величезна кількість, і ви можете подумати про себе: «Мені потрібно розпочати оптимізацію для голосового пошуку прямо зараз!», Однак, це не дає нам достатньо даних для створення обгрунтованого маркетингового вибору для себе та / або наших клієнтів.

Приймемо, наприклад, погоду. Термін пошуку "погода" і всі його варіації припадає на десятки, якщо не сотні пошуків щомісяця, і, тим не менше, більшість підприємств не зацікавлені в тому, щоб намагатися класифікувати це ключове слово.

Тим не менш, пошук погоди та подібних типів ключових слів може становити значну частку цих двох сотих. Якщо це правда, можливо, є менше шансів, ніж ми очікуємо.

Інша проблема, що означає, що там є ціле покоління, яке має і росте з цифровими помічниками в їхньому житті. Оскільки технологія покращується, і люди стають легшими за технологією, просто розумно, що голосовий пошук може продовжувати зростати. Зрештою, широка громадськість буде говорити більш ніж в 3 рази швидше, ніж вони будуть сортувати.

Джерело: Акцент

Інша річ, яку слід зазначити, це те, що там є ціле покоління, яке має і росте з цифровими помічниками в їхньому житті. Оскільки технологія покращується, і люди отримують більш комфортну технологію, це просто має сенс, що голосовий пошук продовжуватиме зростати. Зрештою, більшість людей може говорити більш ніж в 3 рази швидше, ніж вони можуть вводити.

Отже, як ми почнемо отримувати ноги мокрими? Перший крок полягає в тому, щоб визначити, хто є основними гравцями в голосовому пошуку, і що більш важливо, що є потужністю їх результатів.

Хто є головними гравцями в ринку голосового пошуку?

Основними гравцями ринку цифрових голосових асистентів у США є:

Джерело: Canalys

Асистент Google знаходить результати за допомогою Пошуку Google, як ви можете очікувати. Як правило, результати будуть вимушені з найвищого органічного переліку, незалежно від того, чи це буде швидкий відповідь, результат рідної упаковки або звичайний веб-сайт. Домашня сторінка Google, як правило, може вербалізувати відповіді, однак може надіслати посилання на додаток Google Home Companion на вашому смартфоні або пристрої.

Як тільки цей експеримент демонструє, Siri залежить від Карт Apple, як тільки він передбачає нативні результати. До недавнього часу відповіді на різні запити були отримані за допомогою даних Bing, однак у григоріанському календарному місяці 2017 року Siri перейшла на Google. Найбільший винос тут полягає в тому, що для вітчизняного бізнесу важливо, щоб ви просто розмістили свій бізнес у Картах Apple.

Компанії Bixby від Samsung не вистачає можливості шукати дані, як це роблять конкуренти. Коли це практичність є іншим, ми повинні бути змушені встановити, що таке її інформаційне забезпечення.

Амазонка хороші пристрої динаміків (як Alexa і Ехо) одиниці площі прогнозується володіти щодо сімдесяти хороший ринок динаміків в 2017 році, що може бути важливим лідером. Однак, як результат Alexa обмежується цими пристроями, їхня присутність в загальному ринку голосового пошуку є набагато нижчою. Окрім того, Alexa працює набагато гірше, ніж Google Home, як тільки вона передбачає реагування на багато складних запитів. Alexa приваблює з власної інформації дані, однак додатково залежить від Bing для реагування запитів.

Нарешті, дані Кортани працюють на базі власної програми Microsoft, Bing. у той час як кілька обласних одиниць швидко звільняють Бінга (і, таким чином, Кортану), це постійно гідний план для вивчення на Бінг часто. дивлячись на ваш сайт і / або нішу, чесна кількість трафіку може бути повернута з Bing, і так, Кортана.

Таким чином, більшість цифрових асистентів використовують Google як постачальника знань, однак, Bing також не слід ігнорувати. як удача була б для Америки SEO, у нас є тенденція до вже оптимізації веб-сайтів для цих пошукових систем, тому ми області одиниці на знайомі території.

Тим не менш, хоча, я не повністю відповів на питання, чому маркетологи повинні піклуватися про голосовий пошук SEO в 2018 році.

Чому я повинен дбати про це?

Ми вже говорили про те, як прогнозується зростання цифрових помічників у найближчому майбутньому, різко розширюючи розмір ринку там. Ми говорили про те, як вдосконалюється технологія і як люди стають більш комфортними з технологією, використання зростатиме.

Але хоча всі ці причини є значними, головна причина, чому ви повинні піклуватися про голосовий пошук, полягає в тому, що голосовий пошук є переможцем, що займає всю гру.

Подумай над цим; коли ви запитаєте у свого цифрового помічника питання, чи надає він вам список з 10 веб-сайтів на вибір, пару оголошень і локальний пакет 3?

Ви отримуєте один результат, одну відповідь з одного джерела даних. На відміну від традиційного SEO, зайнявши позицію 2 або 3, не буде трафіку.
Тепер деякі запити на деяких пристроях надають кілька результатів.

Наприклад, якщо я запитаю Сірі про рецепт яблучного пирога, вона надасть мені кілька варіантів. Однак це не так, хоча для пристроїв, таких як Домашня сторінка Google, або для запитань з однією відповіддю, то ця точка все ще стоїть.
Голосовий пошук зробить SEO набагато більш конкурентоспроможним, оскільки підприємства намагаються забезпечити, щоб вони з'явилися першими. Це особливо важливо для місцевого бізнесу.

Чому ключ для голосового пошуку для туристичних брендів?

Нижче наведено пару ключових статистичних даних щодо голосового пошуку та його застосування до локального пошуку (джерела):

Ось чому бренди особливо потребують підготовки та оптимізації для голосового пошуку. Питання: Яким є голос вашого бренду?

До AR і VR і AI, я переконаний, що аудіо буде наступним важливим зрушенням платформи для уваги споживачів. Сьогодні тут! Що ви збираєтеся?

У наступній публікації я відповім на наступне запитання: Як оптимізувати мій сайт для голосового пошуку?

Я перекриваю розрив між маркетингом і технологією. Те, що я поділяю в соціальних мережах і пишуть про це в моєму блозі, допомагає краще зрозуміти маркетинг і технології. Я кращий кодер, ніж більшість маркетологів і кращий продавець, ніж більшість кодерів. Блоги @ naullynicolas.ch і йди за мною @naullyn

Щоб підписатися на мій безкоштовний інформаційний бюлетень на тему «Цифровий туризм» (хороші практики, стратегії, онлайн-інструменти…). Натисніть тут !

Що таке голосовий пошук?
? чому?
Хто є головними гравцями в ринку голосового пошуку?
Чому я повинен дбати про це?
Чому ключ для голосового пошуку для туристичних брендів?
Це збільшення голосового пошуку скоро ввійде в сферу туристичної індустрії - так що це означає для туристичних брендів?
Як це працює?
Чи дійсно люди користуються нею?
Хто є головними гравцями в ринку голосового пошуку?
Чому я повинен дбати про це?