Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO оцінювач

  1. SEO - це можливість перевірки Хоча багато підприємців визнають економічний потенціал хороших рейтингів...
  2. Довіра хороша ...
  3. Захистіть себе
  4. У разі виникнення судового спору
  5. нейтральність

SEO - це можливість перевірки

Хоча багато підприємців визнають економічний потенціал хороших рейтингів в пошукових системах, таких як Google або Bing, але легко потрапляють в лапи сумнівних і / або некомпетентних провайдерів SEO послуг. В принципі, пошукова оптимізація є легітимною і, у багатьох сферах бізнесу, перспективними маркетинговими методами. Однак навряд чи будь-яка юридична галузь має таку погану репутацію, як пошукова оптимізація.

Однак навряд чи будь-яка юридична галузь має таку погану репутацію, як пошукова оптимізація

Крістіан Буркарт

в 2008 році пройшла експертизу як експерт з ПРП (DESAG) і з того часу працювала експертом для судів, юристів та компаній. Завдяки спеціалізації своєї компанії в інтернет-маркетингу, у центрі уваги експертної діяльності є пошукова оптимізація.


Навіть якщо є авторитетні та професійно працюючі провайдери SEO послуг, ця репутація не зовсім невиправдана, оскільки відносно багато чорних овець не надають своїм клієнтам очевидну додану вартість. Часто це відбувається через порушення керівних принципів Google навіть штрафних санкцій у рейтингах. У найгіршому випадку веб-сайт може бути навіть повністю заборонений у пошуковому індексі Google.

Довіра хороша ...

але якщо у вас є розумні сумніви, що вкладені вами гроші не були узгоджені, контроль краще. Якщо підхід постачальника послуг SEO не є прозорим і зрозумілим для вас, і, перш за все, ви більше не бачите відвідувачів вашого веб-сайту, ви повинні переконатися, що ви нейтральні з фактичними фактами.

Захистіть себе

Багато постачальників послуг SEO захищають себе, не обіцяючи позитивних результатів у своїх контрактах. Насправді, гарантії SEO важко, тому що жоден SEO не може знати, який вплив наступне оновлення Google матиме на рейтинг вашого сайту. Проте, не є рідкістю, якщо жодна послуга взагалі не виконується - або принаймні жодна, яка пропорційна вартості. У такому випадку, можливо, варто, якщо ви захиститеся. Часто позасудовий протокол спільно з компетентним адвокатом переконується, що постачальник послуг SEO утримується від своїх вимог, якщо ви можете довести йому, що ніякого адекватного розгляду не було надано.

Часто позасудовий протокол спільно з компетентним адвокатом переконується, що постачальник послуг SEO утримується від своїх вимог, якщо ви можете довести йому, що ніякого адекватного розгляду не було надано

У разі виникнення судового спору

У суді важливим є професійно підготовлений звіт як основа для аргументації. Ми маємо інструменти аналізу, які дозволяють нам аналізувати як діяльність на самому веб-сайті (Onpage), так і знання про заходи щодо побудови посилання (Offpage). Судді є процедурами та інструментами онлайн-маркетингу, часто незнайомими, тому ми приділяємо величезне значення підготовці знань, не світимо технічними китайцями, а представляємо факти митцям яскравими і зрозумілими.

нейтральність

Так що ви можете бути впевнені, що наш звіт є нейтральним і що ми не спекулюємо над тим, щоб взяти на себе пошукову оптимізацію для Вас, ми не приймаємо подальших замовлень для SEO заходів після підготовки звіту.
Якщо вам потрібна думка SEO від комп'ютерного експерта, будь ласка, візьміть контакт з нами.