Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO оптимізація для початківців блогерів: як потрапити в ТОП 10

  1. За що накладають санкції пошукові системи
  2. Пошук ключових слів для сайту
  3. Наповнення сайту якісним контентом
  4. Курси SEO для початківців

Привіт друзі! Тема сьогоднішньої статті: «SEO оптимізація для початківців». Щорічно в області SEO-технологій стабільно розробляється величезна кількість хитромудрих стратегій, що сприяють збільшенню положення сайту в рейтингу пошукових систем. Разом з тим, будь-який початківець SEO оптимізатор перед тим, як вступити в цей професійне коло, повинен чітко визначитися для себе: чи достатньо у нього знань для виведення сайту в ТОП 10 пошукових систем .

виведення сайту в ТОП 10 пошукових систем

Перше, про що повинен думати початківець СЕО-шник, це про те, щоб не потрапити під фільтри пошукових систем. Більшість «молодих» продвіженцев поспішають і застосовують для розкрутки заборонені методи просування сайтів (дивись нижче). Це є головною помилкою. У таких справах поспіх не потрібен. Будете Ви поспішати чи ні, перші результати роботи над сайтом будуть не раніше, ніж через три місяці. Біле SEO не швидкий процес, але дуже стабільний. застосовуючи легальні методи SEO-просування , Сайт зайняв ТОП-ові позиції в пошукових системах, буде там триматися дуже довго!

У тому випадку, якщо користувач отримав в якості покарання негативні заходи у формі санкцій від таких систем як «Yandex» або «Google», то до зняття цих санкцій про просування сайту можна просто забути.

За що накладають санкції пошукові системи

  1. застосування чорних методів SEO розкрутки
  2. Купівля та продаж посилань
  3. переоптімізацію тексту ключовими словами

Незалежно від підстави накладення штрафу пускати все на самоплив не можна. У що б то не стало необхідно усунути причини банани і відредагувати контент сайту відповідно до вимог пошукових систем.

Неможливо дати загальної рекомендації щодо того, як це краще виконати, оскільки багато що залежить від характеру санкцій. Універсальна порада, яку можна дати в даній ситуації - уважно ознайомитися з відповідними рекомендаціями Google і Яндекс з приводу якості сайтів і в спеціальних сервісах (вебмайстрів) ознайомитися з причинами бана і усунути їх. Пошукові системи в разі накладення штрафу відправляють замовнику оповіщення в додатку «Webmaster Tools», де будуть вказані причини покарання.

Ознаками таких санкцій, є сильна просадка трафіку на сайті або його повне видалення з індексу пошукових систем.

Процедура власного технічного контролю інформаційного ресурсу в мережі Інтернет

Пошук ключових слів для сайту

Наступним важливим етапом SEO оптимізації для початківців є грамотний підбір семантичного ядра для сайту. Перш за все, слід мати на увазі, що поширеною програмою для цього служить «Планувальник ключових слів», створений компанією «Google» і Wordstat від Яндекса.

Потім необхідно провести детальний аналіз поведінкових показників сайту , Таких як тривалість відвідування, контингент гостей, спосіб знаходження і т.п. провести моніторинг сайтів конкурентів , як у відповідній сфері в цілому, так і в конкретній галузі, де буде розвиватися ваша компанія зокрема.

Далі залишиться максимально ефективно застосувати творчі таланти, мислення і уяву, створивши більш довгі, унікальні і продають тексти із застосуванням низькоконкурентних ключових слів.

Такі додатки як «SEM Rush» здатні надати допомогу у виявленні тих тегів, які дозволять успішно змагатися з іншими подібними компаніями в галузі бізнесу та підняти свій рейтинг в списку сайтів, виданих за запитом користувача.

Утиліта відобразить показники успішності в суперництві з сайтами конкуруючих фірм, вартість за одне натискання миші, число застосування і періоди максимальної активності тега. якщо SEO-оптимізатор перегорне сторінку вниз, то при бажанні він може візуально ознайомитися з основними підсумками комплексного пошуку по ньому, а в лівій частині екрана на окремій панелі побачити подібні ключові фрази. На підставі цих даних завдання по проведенню SEO аудиту значно спроститися.

Наповнення сайту якісним контентом

В даний час вимоги до якості вмісту сайту в «Google» або «Yandex» перетворилося в один з найважливіших критеріїв, що враховуються при ранжируванні . Таким чином, вибудовується чіткий причинно-наслідковий зв'язок. Початківець SEO оптимізатор повинен створити такий контент, яким гості сайту захочуть поділитися зі своїм оточенням. Іншими словами, seo-майстер повинен завоювати високий авторитет для свого імені в мережі Інтернет, як у користувачів сайту, так і у пошукових роботів .

Публікація статей на сайті для хорошого просування, повинна бути частою. Рекомендується щоденне оновлення контенту, по крайней мере, я роблю саме так, і відвідуваність мого сайту з кожним днем ​​збільшується (відкритий лічильник відвідуваності в лівому нижньому кутку).

Ще одним дуже важливим радою початківцям SEO оптимізаторів, буде грамотне прописування метатегов ( Title , Description , H1-H6 , Alt). Без їх правильного заповнення, про розкручування сайту можна просто забути!

Ну і остання порада. Підсильте внутрішню оптимізацію сайту. У наші дні вона стала набагато важливіше, ніж зовнішня. Я маю на увазі перелинковку внутрішніх сторінок на сайті . Ніхто крім господаря сайту не знає, куди передати найбільшу вагу зі сторінок і які сторінки є головними. Це дійсно творчий процес, але ефект від нього колосальний. Саме так я вивів свій сайт на перше місце в Росії за ключовим словом SEO-просування. Якщо у Вас є велике бажання стати SEO-оптимізатором і навчитися професійно просувати сайти, рекомендую відвідати мої онлайн-курси!

Курси SEO для початківців

Детально про те, як виводити сайти в ТОП 10 пошукових систем Яндекс і Google, я розповідаю на своїх онлайн-уроках по SEO-оптимізації (дивись відео нижче). Всі свої інтернет-проекти я вивів на відвідуваність більше 1000 осіб на добу і можу навчити цьому Вас. Кому цікаво звертайтеся !

На цьому сьогодні все, всім удачі і до нових зустрічей!