Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO оптимізація - Joomla Master | Шаблони Joomla 2.5 Компоненти Joomla 2.5 Модулі Joomla 2.5

SEO Generator v4

SEO Generator v4.6 - оновлена ​​версія кращого плагіна в своєму роді, призначеного для автоматичного формування мета-описів, ключових слів в матеріалах сайту, в також генерації текстів, анкоров і назв. даний плагін орієнтований в першу чергу на SEO оптимізаторів, тому що дозволяє заощадити багато часу в рутинних операціях, які є невід'ємною частиною роботи будь-якого оптимізатора. Всякий раз, коли ви створюєте або зберігаєте статтю на сайті, цей плагін в автоматичному режимі буде заповнює ключові слова і опис для матеріалів.

Читати далі...

Читати далі

Yandex Sitesearch Pinger - офіційна розробка компанії Яндекс, призначена для прискорення індексації нових матеріалів на сайті. Яндекс.Пошук для сайту - просте рішення для організації пошуку, яке дозволяє зробити на сайті якісний пошук з пошуковими підказками, уточненнями і іншими можливостями. Для роботи пошуку по сайту необхідно, щоб сайт був проіндексований Яндексом.
Роботи Яндекса самостійно індексують сайт. Однак, крім основного індексу, при пошуку по сайту використовується додатковий індекс, спеціально побудований для сайту.
Підвищити пріоритет індексування деяких сторінок вашого сайту можна за допомогою плагіна для Joomla, який може відсилати запити на індексацію автоматично. Плагін, встановлений в Joomla, відстежує зміни на сайті і генерує запити на індексацію при створенні або зміні документів, що дозволяє зробити результати пошуку повніше і свіже.

Читати далі...