Навигация по сайту

Популярные статьи

Seo-оптимізація сайтів на конструкторі Ucoz

Початківці сайтобудівники часто використовують для створення свого сайту конструктор UCOZ.

Він має низку переваг, надаючи безкоштовний хостинг, безліч цікавих шаблонів і модулів, а також можливість паркувати власний домен.

До недоліків сервісу можна віднести неможливість використовувати сторонні скрипти і складнощі, що виникають в процесі оптимізації сайту під пошукові системи.

У даній статті ми розглянемо SEO і Ucoz, опишемо найпоширеніші проблеми просування і постараємося відшукати ефективні шляхи їх вирішення.

Ucoz, SEO та метатеги

У більш сучасних системах управління контентом створені абсолютно всі умови для якісної оптимізації майбутнього сайту. В тому числі, є можливість заповнення основних для пошукових систем метатегов, таких, як title або description. Конструктор Юкоз таких можливостей не надає. Мало того, наприклад тег title буде на вашому сайті єдиним для всіх сторінок, що негативно вплине на оптимізацію.

Виправити це нескладно, але вам буде потрібно знання html і особливостей спеціальних тегів конструктора. Досить у відповідному розділі замінити рядок <title> $ TITLE $ на <title> $ TITLE_BAR $ і прописати потрібний текст в коді, що відповідає за виведення заголовка, і потрібний результат буде досягнутий. Інші метатеги - description, keywords і інші, - слід вписувати в код самостійно, враховуючи особливості створення сайтів на даному движку. Якщо ви все зробите правильно, перша проблема невідповідності SEO і Ucoz буде вирішена.

Інші особливості оптимізації сайтів на Ucoz

У деяких випадках у вас можуть виникнути складнощі з використанням тегів H1 або H2. Проблема полягає в тому, що заголовки першого і другого рівня будуть відображатися недостатньо коректно. Щоб це виправити, вам не доведеться знову розбиратися з html-кодом, зате знадобиться злегка підкоригувати CSS-шаблони, які визначають стиль відображення сторінки.

Щоб полегшити переміщення пошукового робота по вашому сайту, обов'язково складіть його докладну карту в адміністративній панелі і розмістіть посилання на неї на головній сторінці. Також, важливо створити розділ «Категорії ресурсу», в якому будуть описані всі розділи.

І остання порада. Вам просто необхідно зареєструвати власний домен другого рівня і прикріпити його до сайту, створеного на Юкоз'е. Пов'язано це з тим, що пошуковик набагато швидше проиндексирует адреса виду site.ru, ніж site.ucoz.ru.

Підводячи підсумки, можна дійти такого висновку: при наявності певних знань в html і css, а також маючи навички пошукової оптимізації, ви зможете в досить короткі терміни примирити між собою SEO і Ucoz і підняти сайт на високі позиції в рейтингах усіх пошукових систем.

Ігор Кисельов Ігор Кисельов

Керівник B2B Лабораторії
Дата публікації: 12 cічня 2012