Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO-оптимізація сайту: оформляємо мета-теги правильно

  1. Title
  2. Description
  3. Тема Н1
  4. Keywords

Правильне оформлення мета-тегів багато значить в   просуванні сайту

Правильне оформлення мета-тегів багато значить в просуванні сайту . Робота з ними починається відразу після підбору семантичного ядра, запуску інтернет-проекту, продовжуючись у міру його розвитку.

В ідеалі роботою з підбору, складання, розміщення мета-тегів повинен займатися SEO-фахівець, проте найчастіше її виконує сам власник сайту. Найбільш ходовими у користувачів є мета-теги title, description, keywords. Насправді їх набагато більше. До цієї групи також можна віднести наступні: generator (назва платформи), author (вказівка ​​автора), copyright, robots (правила для ПС по індексуванню сторінки), viewport (настройка області перегляду) і т.д.

Найбільше запитань викликає оформлення основних мета-тегів, про них поговоримо далі.

Title

Від того, наскільки коректно будуть прописані тут ключові слова, дана інформація, нерідко залежить позиція просуває сторінки на пошуку .

Важливо запам'ятати, що для кожної сторінки title повинен бути по можливості унікальним. При цьому він повинен коротко відображати зміст сторінки, бути лаконічним, зрозумілим. Для успішного просування серед конкуруючих заголовків в title необхідно згадати 1-3 ключових фрази, причому ставити їх необхідно ближче до початку рядка.

Зверніть увагу, що теги title і h1 повинні хоча б трохи відрізнятися. Крім того, при оформленні даного тега використовуються символи = / \ + _, розділові знаки пунктуації.

Ідеальна довжина тайтла - до 70 символів.

Description

До description вимоги не такі жорсткі, як до title. Він повинен відображати зміст сторінки, мати вигляд узгодженого тексту. Можлива розбивка на 2-3 пропозиції, тут доречно сказати пару слів про послугу, її достоїнства. Як і заголовок, опис має бути унікальним для кожної сторінки.

У тезі необхідно використовувати ключові запити. Вони повинні бути вписані по можливості максимально природно, без перерахувань. Найбільш важливі ключові фрази краще розміщувати на початку тексту. Оптимальна довжина description - від 160 до 200 символів.

Тема Н1

Його рекомендується вживати не більше 1 разу на сторінці. У складі необхідно використовувати найбільш вагоме ключове слово, бажано тег робити унікальним. Рекомендується тут же вказати основні характеристики товару. Оптимальний обсяг - 70 символів.

Keywords

Чи треба оформляти тег keywords, сьогодні адміністратори сайтів вирішують самі. Google оголосив, що не враховує його при ранжируванні сторінок. Яндекс говорить про можливість обліку, проте явні приклади взаємозв'язку положення сторінки у видачі з наявністю keywords ви навряд чи знайдете.

Як би там не було, вимоги до оформлення keywords наступні:

  • довжина не більше 5-6 слів;
  • не більше 3 повторів основного ключа;
  • прописуємо без прийменників, спілок і т.д.

Існує чимало інших мета-тегів, необхідних для коректного відображення контенту, швидкого індексування пошуковими системами. Їх оформленням займаються, як правило, професійні SEO-фахівці веб-студій.

Хочете, щоб ваш сайт як можна швидше пройшов індексацію, знайшов вигідні позиції? Наші веб-майстри завжди готові допомогти вирішити цю задачу.

Хочете, щоб ваш сайт як можна швидше пройшов індексацію, знайшов вигідні позиції?