Навигация по сайту

Популярные статьи

Сео Оптимізація Сайту / SEO оптимізація

  1. Що таке SEO оптимізація сайту?
  2. Seo оптимізація сайту : покрокова інструкція

Для початківців сайтовладельцев просування - процес загадково-незрозумілий.

Відкрию вам секрет - фахівці з просування просувають будь вебресурси за допомогою покупки посилань.
Звичайно, тут не все так просто - потрібно знати, які посилання купувати в кожному конкретному випадку, а також на яких ресурсах це робити.

Існує, також інший спосіб просування - за допомогою природних посилань, про нього я вам розповім в цій серії постів.

У разі будь-якого просування (платного або безкоштовного), його основою є внутрішня оптимізація. Далі, я розповім про Seo оптимізації сайту і дам покрокову інструкцію, а поки:

Що таке SEO оптимізація сайту?

SEO є абревіатурою від SearchEngineOptimization, що означає оптимізація під пошукові системи або просто пошукова оптимізація (ПО).

Seo оптимізація полягає в попередньому аналізі статистики ключових слів в пошук. системах (ПС), створення вибірки відповідних слів (Семантичного Ядра (СЯ)) і розміщенні їх на сторінках.

Причому, використання самих запитуваних користувачами словосполучень не гарантує висновок вашого підопічного в топ пошук. видачі, так як існує величезна кількість інших вебресурсів, що використовують ці ж словосполучення.

Щоб вийти в топ, потрібно знайти розумний компроміс між кількістю запитів певного ключового слова і конкуренцією на цей запит.

Анекдот: Заходить якось SEO-оптимізатор бар, ресторан, купити алкогольні напої, клуби, кращі бари Москви, замовити банкет ресторані.

Такий анекдот дуже точно висміював суть занять сеошника ще років 3-4 тому. Нині ж ПО стала набагато складніше а, по суті, більш коректної, бо більше орієнтована на користувача.

Пошук. роботи оцінюють вебресурси з точки зору корисності їх для користувачів, а не з точки зору відповідності штучним факторів ранжирування, як це було ще кілька років тому.

Зараз у ПС є близько тисячі основних факторів, що впливають на ранжування в результатах пошуку і завдання власника будь-якого вебресурса максимально їх використовувати, щоб збільшити шанс потрапляння сторінок свого дітища в ТОП пошук. видачі.

Але, не буду відразу лякати вас складністю стоїть перед вами завдання - розглянемо її по пунктах.

Seo оптимізація сайту : покрокова інструкція

2. ПО контенту:

  • Складання семантичного ядра - читайте нижче,
  • Оптимізація контенту під пошукові запити.

Джерело: prodengiblog.ru

Що таке SEO оптимізація сайту?