Навигация по сайту

Популярные статьи

Seo-oптімізація сайту: wordpress, joomla, opencart за доступною ціною

  1. Seo-оптимізація сайту на wordpress
  2. Seo-оптимізація сайту на opencart
  3. Seo-оптимізація сайту на joomla

Добрий день, шановні читачі сайту. Я вирішив більш детально описати вам процес seo-оптимізації таких cms як: wordpress, opencart і joomla. Згідно з даними за травень 2016 року зі itrack.ru/research/cmsrate найбільш популярними є саме ці вищевказані движки. Але як говоритися про все по порядку.

Актуально для всіх cms:

  1. аналіз шаблону на юзабіліті (адаптивність, структура);
  2. швидкість завантаження;
  3. аналіз robots.txt, sitemap, ЧПУ;
  4. перевірка на наявність дублів;
  5. перевірка на наявність віддалених сторінок (код відповіді 404);
  6. формуємо семантичне ядро;
  7. пишемо статті. Приклад, « Як писати статті для сайту «.

Seo-оптимізація сайту на wordpress

Адаптивність для мобільних телефонів і зручна структура

Якщо ви використовуєте для свого блогу або інтернет-магазину - шаблонний варіант, то вибирайте такий шаблон, щоб був приємний фон і адаптивність під телефони, планшети і різні екрани ПК. Google надав спеціальний сервіс, який дозволяє дізнатися - адаптивний шаблон чи ні «google.com/webmasters/tools/mobile-friendly».

швидкість завантаження

Наш шаблон повинен ще володіти швидким завантаженням. і у цьому нам допоможе спеціального сервіс. Для цього достатньо перейти до цього сервісу - gtmetrix.com, вставляємо в рядок відповідну сторінку і дивимося результати. Ось як виглядає тест попередньої моєї статті

Ось як виглядає тест   попередньої   моєї статті

Аналіз robots.txt, sitemap, ЧПУ

У рішенні нам допоможе плагін - Yoast SEO. Основне завдання цього плагіна, допомогти в оптимізації robots.txt, sitemap, формуванні урл-адрес на wordpress. Крім нього, я ще використовую такі плагіни:

  1. Dagon Design Sitemap Generator - карта сайту;
  2. WordPress Related Posts- блок «схожі статті»;
  3. RusToLat-транслит ЧПУ.

Ось, за допомогою цього списку, ви зможете вирішити основні завдання. Якщо у вас ресурс тільки стартував, то поки рано говорити про появу дублів, але в майбутньому вони можуть виникнуть. Тому закрийте в файлі robots.txt - «/ page /» або можете використовувати для аналізу мій варіант - singatullin.in.ua/robots.txt.

Перевірка на наявність дублів

Для перевірки дублів, я використовую спеціальний софт-ComparseR. Ця програма дозволить проаналізувати всі ваші сторінки на: заголовки, опис, H1, порахувати зовнішні і внутрішні посилання на сторінці.

Перевірка на наявність віддалених сторінок (код відповіді 404)

У статті " Як додати свій сайт в пошуковики Яндекс і Google «, Я рекомендував додати ваш ресурс в Яндекс.Вебмайстер і Google Webmasters. А так як пошукова система Google швидше індексує нові сторінки, то в розділі «Помилки сторінки» покаже всі сторінки, які віддають 404 помилку + паралельно ви можете використовувати софт - Xenu.

Семантичне ядро

Формуємо семантичне ядро , З урахуванням регіону просування, аналізу конкурентів . Це дозволить сформувати уявлення про потреби аудиторії. А в цьому нам зможе допомогти стаття: « C чого почати просування нового сайту «.

Після того, як у нас підготовлені запити для написання статей, потрібно проаналізувати топ-10 Яндекса і Google. У цьому нам зможе зарадити - tools.pixelplus.ru/tools/top-10, де ви повинні будете проаналізувати інформацію конкурентів і вже надати своїм відвідувачам точнішу інформацію з урахуванням специфіки напряму проекту.

Також, зверніть увагу на контрольний профіль майбутніх конкурентів і їх анкорний лист. У цьому зможете допомогти стаття - « Аналіз зворотних посилань на сайт «. Завжди перевіряйте, щоб ваш ресурс був доступний тільки з www або без. Решта налаштує - Yoast SEO.

Seo-оптимізація сайту на opencart

У статті " Як створити інтернет-магазин з нуля «, Я показав як витративши всього кілька днів, можна зробити свій інтернет-магазин. За інформацією itrack.ru/research/cmsrate, в Рунеті для створення інтернет-магазину з безкоштовних cms використовують активно - Opencart.

Тому, мною було прийнято рішення допомогти всім власникам цієї cms. Сьогодні на ринку використовують як старі версії 1.5, так і нові. Я рекомендую звернути вашу увагу на порівняльний аналіз Moguta і Opencart - « Moguta-найкраща cms для створення інтернет-магазину «.

  1. Адаптивний шаблон, швидкість завантаження, дублі, семантичне ядро ​​- інформація вище або спеціалізована стаття - « Seo-оптимізація інтернет-магазину «.
  2. За ЧПУ відповідає - seo pro. Якщо у вас буде стояти octore 2.0, то там вбудований цей модуль.
  3. Аналогічна ситуація з sitemap. Ви можете використовувати модуль, який йшов разом із збіркою.
  4. Обов'язково перевіряйте, щоб товар, який знаходитися одночасно в декількох категоріях був би з унікальною адресою.

Seo-оптимізація сайту на joomla

Cms joomla 3.0 і всі наступні серії оновлюючи показують, що розробники продовжують модернізувати саму cms. Але як ви могли помітити, що тенденція показує, що користувачі охочіше використовують wordpress, ніж joomla. Але не варто засмучуватися, якщо вам подобатися працювати з цією cms. Для цього достатньо замовити у мене перенесення вашого сайту на wordpress.

І не забувайте, що сама cms - це тільки лише інструмент, де найголовніше для користувачів, щоб ви давали цікаву і корисну інформацію. Вимоги - аналогічні. Єдине, що багато модулі тепер вбудовані.

Наприклад, тепер не потрібно встановлювати додаткові розширення для формування ЧПУ. Це тепер є всі в адмінці. А якщо не виходить створити через плагін sitemap.xml, те тут ви можете використовувати інформацію цієї статті " Як створити файл sitemap.xml автоматично «. Я буду вдячний, якщо ви поділитеся цією інформацією. Дякуємо за увагу.

Якщо вам складно самостійно провести оптимізацію вашого сайту, завжди зможете звернутися до мене за допомогою