Навигация по сайту

Популярные статьи

СЕО-оптимізація сайту за ключовими словами

2017-10-11

СЕО-оптимізація сайту за ключовими словами - це один з найбільш ефективних способів (про всі інструменти просування читайте на сайті ), Отримання бажаного результату від розкрутки сайту, а саме підвищення позицій в органічній видачі пошукових систем. В першу чергу треба зрозуміти, що таке ключові слова - це фрази, яке користувач вводить в пошуковій системі (Яндекс, Google, Rambler, Mail.ru), після чого пошуковий робот оцінює релевантність документів, на відповідність поставленого запитання і результат показує користувачеві. СЕО-оптимізація сайту за ключовими словами - це один з найбільш ефективних способів (про всі інструменти просування читайте на   сайті   ), Отримання бажаного результату від розкрутки сайту, а саме підвищення позицій в органічній видачі пошукових систем

Існує кілька видів ключових слів:

  • високочастотні запити (від 5000 показів) - це запити, які користуються найбільшою популярністю і містять як правило 1-2 слова, наприклад «seo».
  • середньочастотні запити (1000-5000 показів) - це запити містять усереднена кількість сполучень, наприклад «seo оптимізація сайту».
  • низькочастотні запити (від 1-1000 показів) - це запити які, навпаки, містять найбільшу кількість слів, відповідно користуються меншою популярністю, наприклад «seo оптимізація сайту за ключовими словами»

Всі ці запити так само класифікуються за регіональності: на геозалежні (купити велосипед) і геонезавісімие (купити велосипед в Самарі) запити, тобто на певний регіон країни, в яких їх потрібно показувати. Це дуже вигідно власникам бізнесу, які працюють за певними містах або областях, так як конкуренція з видачі там набагато менше, ніж по всій країні. СЕО-оптимізація, допомагає підібрати найбільш вигідне ключове слово, для просування сайту у видачі пошукових систем.

Для отримання результату з ключовими словами і оптимізацією потрібно великий вид робіт. В першу чергу ключові слова підбираються виходячи зі структури сайту і тематики, після чого конкретне ключове слово аналізується на предмет конкурентності, комерціалізації і частоту показів, що дозволяє виділити ключові слова, на яких необхідно зробити акцент при просуванні. Результатом такої роботи є список ключових слів, згрупованих за окремими сторінками сайту. Найкраще враховувати цей момент вже на етапі розробки сайту (дізнайтеся більше про те, як проиходит створення сайту: https://vzlet.media/sozdanie-saitov/ ).

При написанні тексту варто звернути увагу на зміст і читабельність, важливо, щоб він був зрозумілий користувачеві і надавав розгорнуту відповідь на його запит, а вдруге вже для пошукового робота. Ключове слово - це інструмент, який допомагає роботу пошукових ресурсів визначити тематику конкретного документа (про фільми або рецептах). При використанні сео оптимізації, всі статті індексується чітко за запитами, які релевантні ключові слова, використаним в тексті. При відсутності оптимізації, пошуковий робот просто не буде показувати ваш сайт з потрібних запитах. З цієї причини не варто нехтувати даним видом оптимізації.

Назад до розділу

Переглядів: 494