Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO-оптимізація статей в блогах Інтернет-маркетинг для бізнесу

Чи не плодити сутностей нам заповідали ще мудреці в давнину. Чи не плодити сутностей - це мудро, логічно і правильно. Але що це означає по відношенню до написання текстів в ваших блогах? Тільки те, що якщо ви взялися писати статтю і хочете, щоб вона потрапила в топ і не вилетіла звідти незабаром, ключову думку статті ви повинні розкрити якомога повніше в одній статті.

Читайте також: навчання SEO з нуля і роль SEO в інтернет-просуванні .

Не потрібно створювати в наступний раз нову, щоб написати продовження, краще постійно доповнювати стару у міру виникнення нових фактів, ідей і т.п. Таким чином, у вас вийде найповніший джерело з даної теми і пошуковикам буде за що цінувати вас.

Таким чином, у вас вийде найповніший джерело з даної теми і пошуковикам буде за що цінувати вас

У любові пошуковиків до такого типу статей я переконався на власному досвіді, коли написав перший десяток статей для цього блогу.
Ті статті, що я оновлював і де я викладав матеріал досить докладно (більше 4-5 тисяч знаків) потрапили в ТОП-5 по ключових запитах без проблем (по крайней мере, по регіону Нижній Новгород). При цьому ці статті я у разі не просував (хіба що розкидав посилання по своїх акаунтів в соц. Мережах і своїх блогах).

Візьмемо інший приклад, абстрактний: ви пишете статтю про користь і шкоду шоколаду. Ви написали про всі відомі на даний момент факти, але через кілька місяців було проведено нове дослідження, в якому було доведено, що споживання шоколаду призводить до потемніння шкіри і тому його краще не вживати тим, хто живе в Бутово і на Автозаводі (хто в темі , той розуміє). Ось цю інформацію і слід додати в старий пост, також присмачивши пост фотографією середньостатистичного жителя даних районів.

Таким чином, якщо ви хочете написати на тему, про яку вже писали, подумайте двічі - чи варто створювати новий пост? Гугл-павук прибіжить і в ваш старий пост і, побачивши поновлення тексту (непогано також змінити мета-тег , Що відповідає за вказівку пошуковику на оновлення статті), проиндексирует його, попутно помічаючи, що стаття не занедбана - вона росте і поповнюється корисною інформацією. За це Гугл цю сторінку наділить куди більшим PR, трастом і іншими печеньки в очах самого себе. Думаю, і Яндекс не відстане.

Таким чином, якщо ви розкриєте 100 тем - у вас в блозі або на сайті буде красуватися 100 статей. Це куди краще, ніж 400 маленьких статей (по кілька частин на кожну тему), кожен з яких може бути і цікавий, але недостатньо повно розкриває тему і тому пошуковики це не оцінять. І користувачів в першому випадку на сайт ви отримаєте куди більше, так як на кожну з 100 статей буде приходити 50-100-1000 людина в місяць, а не 1-5-10 (нехай і на 400 старих маленьких статей).

Чим повинна пояснюватися любов пошуковиків до довгих текстів? Я думаю тим, що Інтернет на даний момент переповнений інформацією, її дуже багато, а якщо її дробити, то вийде ще більше. Завдання ж пошукача - дати вичерпні, кращі результати по кожному запиту. Це зробити набагато легше, коли є великі, повні матеріали, а не шматки (та ще й переоптімізірованние тегом strong). Всі люблять лонгріди, хоча і не визнаються в цьому.

Зараз, в 2016 році, я вирішив взятися за оптимізацію старих статей. Це дуже важливо, оскільки мій блог був початий аж в 2012 році, а за чотири роки відбулося безліч змін в світі інтернет-маркетингу, проте ненастільки критичних, щоб правила гри повністю змінилися.

Саме тому я вирішив заходити в старі статті та змінювати їх відповідно до нових правил пошуковиків, з новими тенденціями в діджітале, та й взагалі, кому потрібні статті чотирирічної давності, коли інтернет змінюється буквально з кожним днем?
Так що не лякайтеся, дорогі передплатники, коли побачите статті, які ви начебто вже читали кілька років тому - це не ті ж статті, ніякої помилки не відбулося, просто я ретельно їх переробляю і зраджую, щоб вам було легше плавати в світі інтернету разом зі мною.

Нагадую про те, що я проводжу курси інтернет-маркетингу , В яких розповідаю про свій восьмирічному досвіді, скажу вам, тому, що реально працює, а не просто вичитаним з модних блогів. Загалом, даю напрямок і дружній наставницький рада. Звертайтеся.

Але що це означає по відношенню до написання текстів в ваших блогах?