Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO-оптимізація та просування сайтів

  1. Головна проблема в розкручуванні сайту - пошук фахівця
  2. Роботи по розкрутці сайту краще доручити грамотного фахівця

Якщо Ви зайшли на цю сторінку, значить, Вас цікавить тема розкручування Вашого сайту Якщо Ви зайшли на цю сторінку, значить, Вас цікавить тема розкручування Вашого сайту. Це так само означає, що Ви розумієте, що популярність Вашого сайту, відвідуваність, місце в пошуковій видачі безпосередньо впливає на кількість продаваних товарів і послуг, на кількість нових клієнтів.

Розкрутка і, відповідно, збільшення відвідуваності, потрібні не тільки новим і зовсім молодим, але і більш старих сайтів, якими раніше не займалися належним чином.

SEO-оптимізація (Search Engine Optimization - пошукова оптимізація або оптимізація під пошукові машини) - це досить складна для непідготовленої людини завдання. Заходи з пошукової оптимізації - це цілий комплекс (бажано не разових, а регулярних) робіт, які виконуються кваліфікованим фахівцем і спрямованих на популяризацію та збільшення лояльності пошукових машин і роботів до Вашого сайту. Ці заходи спрямовані на підняття позицій сайту в результатах видачі пошукових машин.

SEO-спеціаліст - фахівець, який здійснює внутрішню і зовнішню оптимізацію сайту. Мета даної оптимізації - підвищення позицій сайту в пошуковій видачі (у списку видаються пошуковими системами посилань на сайти) по конкретних запитів.

Довідка: Сайт в мережі Інтернет завжди є обличчям Вашої компанії . Саме з цієї причини потрібно утримувати сайт в актуальному стані.

Зрозуміло кожному власнику сайту, що, чим вище позиція сайту в результатах пошуку, тим більше відвідувачів прийде з пошукових систем на сайт. Є, звичайно, відвідувачі, які прийшли по посиланню з іншого ресурсу. Але кількість таких відвідувачів значно нижче, ніж тих, хто прийшов на Ваш сайт з пошукових систем.

Головна проблема в розкручуванні сайту - пошук фахівця

Головна проблема полягає в тому, що далеко не кожна невелика організація може собі дозволити утримувати в своєму штаті seo-фахівців, контент-менеджерів, дизайнерів, web-програмістів для повноцінного і якісного виконання робіт над своїм сайтом. Проблема особливо гостро стоїть в малих і середніх організаціях, які не можуть собі дозволити утримувати в штаті навіть зайвого інженера-програміста. Якщо ж населений пункт, де знаходиться організація або фірма, зовсім невеликий, то відсутність кваліфікованого фахівця вже є не просто проблемою, а справжньою бідою.

Роботи по розкрутці сайту краще доручити грамотного фахівця

Найпростіший (і часто обираний, до слова) метод вирішення виниклої проблеми - це вдатися до допомоги фрілансерів або ж звернутися до стороннього фахівця (або команді фахівців), готових виконати необхідний комплекс послуг.

Плюси і мінуси роботи з фрілансером або підготовленим фахівцем детально розглядалися в статті про супроводі Web-сайтів . Повторюватися немає сенсу. Додатково хочеться додати, що звернення в компанію, рекомендовану кимось не зовсім некомпетентним в питаннях web-розробки і просування (як це часто буває в державних організаціях і на підприємствах, де часто заздалегідь відомий якийсь виконавець робіт), зовсім не означає, що всі буде зроблено якісно.

Висока вартість робіт, низька якість, часто відсутність гарантій і подальшого супроводу - повсюдне явище для подібних компаній-виконавців. Зі зрозумілих причин, подібні «контори» ще довго будуть існувати і постійно отримувати клієнтів по черговий «рознарядкою». З цієї ж причини питання зниження ціни або збільшення якості послуг в їхньому випадку просто не має сенсу. Тому, грамотному і зацікавленому керівнику не повинно бути все одно, куди, в якому розмірі і для чого витрачаються кошти його фірми або підприємства.

Тому, ще раз хочеться підкреслити, що звертатися в питаннях просування Вашого сайту до новачків або некомпетентних фахівців - великий ризик! Ви готові довірити свій бізнес не фахівцям ?!

Дізнатися докладніше, про те, що таке чорна, сіра і біла SEO-оптимізація, дізнатися, з яких етапів складається грамотна розкрутка сайту, засвоїти основні принципи СЕО можна в статті « Магія SEO - чорна, сіра і біла ».

Телефонуйте ІТ-фахівця по телефону +375 25 7406777 або +375 33 6979970, залишайте заявку на оптимізацію і просування сайту прямо зараз і вам обов'язково буде надана допомога!