Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO оптимізація текстів. Ключі до просування

  1. SEO оптимізація текстів для сайту - покрокова інструкція.
  2. SEO оптимізація текстів на новому сайті. конкуренція ключів

Якщо вам здається, що SEO оптимізація текстів - робота не для копірайтера, ви помиляєтеся. Незважаючи на те, що просуванням ресурсу в інтернеті зазвичай займається веб-майстер, послуги автора статей, знає схему входження правильних ключових слів , Оцінюються в солідних цифрах.

Звичайно, відповідальність копірайтера-оптимізатора підвищується в рази. Адже наповнення сайту замовника релевантними (придатними) ключевиками має посилити приплив потенційних клієнтів. Виходить, що автор бізнес статей несе важливу місію - самим прямим чином впливає на інтерес до товару і підвищення прибутку компанії.

Щоб довго не мудрувати з роз'ясненнями, проведемо міні експеримент. Задумайтесь щось вас цікавить або актуальне на даний момент (наприклад, ви шукаєте хороший телефон), А тепер, не замислюючись, наберіть свій запит в пошуковому рядку будь-якої системи (Яндекс, Гугл ін.) Знайшли те, що шукали?

Та фраза, по якій ви знайшли потрібну інформацію і буде самим релевантним ключем для статті сайту (інтернет-магазину). Саме такі запити реальних споживачів, клієнтів, пацієнтів важливо відшукати копірайтер для ефективної SEO оптимізації текстів в пошукових системах.

Як знайти потрібні ключові слова для просування сайту статтями, вже не раз описано на сторінках нашого проекту. Як і в будь-якій техніці, в сео існує кілька спеціальних прийомів. Залишається тільки слідувати покрокової інструкції досвідчених майстрів.

Залишається тільки слідувати покрокової інструкції досвідчених майстрів

SEO оптимізація текстів для сайту - покрокова інструкція.

  1. Проводимо збір семантичного ядра - це список необхідних ключів. Ознайомлення з матеріалом замовника і виділення основної думки майбутніх текстів. Визначаємо цільове спрямування компанії. Наприклад: продаж кондиціонерів в Москві або курси аква-аеробіки для дітей.
  2. Перевіряємо запити на популярність в мережі і конкуренцію, щоб вибрати найбільш підходящі. Використовуємо сервіси Мутаген, Яндекс вордстат, Гугл Едвордс. Читайте подробиці про підбір ключів тут .
  3. Готові 1-2 основних ключа впроваджуємо в текст на Головній сторінці сайту. Наступні знайдені ключі підуть на інші (основні) сторінки. Ключові слова використовуються в заголовках, короткий зміст, в першому абзаці тексту і далі, через 500-1000 знаків. Висока щільність ключа зазвичай доводиться на першу частину статті Читайте про це тут.
  4. Оптимізуємо картинки, таблиці, відео, скріншоти і будь-які медіа файли, що входять в текст. Для цього кожному файлу присвоюємо назву (атрибут Alt), до якого входить основний ключ статті.

Чим частіше ключове слово фігурує на сайті, тим швидше його знайдуть потенційні покупці. Мистецтво SEO оптимізації текстів полягає в якісному підборі потрібних слів і словосполучень, які неминуче, як хлібні крихти з казки, приведуть клієнта на сайт компанії.

Ключові слова в статті - це свого роду маячки, за якими користувачі знаходять потрібну інформацію. Оптимізатор повинен вгадати бажання клієнта, які і є релевантними пошуковими запитами для комерційного або будь-якого іншого сайту.

SEO оптимізація текстів на новому сайті. конкуренція ключів

Дуже часто послуги копірайтера оптимізатора потрібні, коли новий сайт тільки що створений або намічається глобальне оновлення старого ресурсу. У цьому випадку важливо знати, що ключі з низькою конкуренцією НЧ швидше привернуть до себе увагу клієнтів і просунуть сайт в пошуковій видачі.

Чому? Міркуючи логічно, це легко зрозуміти.

НЧ - запит розрахований на більш вузьку аудиторію самих потенційних клієнтів. Як правило, ключ низькою конкуренції вміщує більше конкретики і складається з 3-7 і більше слів.

Приклади НЧ ключів: робота в інтернеті на дому без вложений або купити навушники бездротові недорого в Москві Phillips.

Приклади ВЧ ключів (з високою частотою запиту): робота в інтернеті, купити н

Чому?