Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO - оптимізація веб-сайтів

 1. Що це таке? SEO ?
 2. Історія SEO
 3. Принципи SEO та пошуку
 4. SEO цілі
 5. Відомі методи і методи SEO
 6. Оригінальність і інтерес
 7. Вміст, структура, заголовки, слова для пошуку
 8. Підпис, опис і ключові слова
 9. Зворотні посилання
 10. Практики та принципи SEO сайту
 11. Процедура впровадження
 12. Для кого це?
 13. Що це принесе вам
 14. Чому ви повинні дбати про вас?

SEO (Search Engine Optimization) - це веб-сайт пошукової оптимізації. Справа в тому, що ваш сайт "відповідає" вимогам і правилам пошукової системи, і, в свою чергу, ставить ваш сайт на лідируючі позиції за обраними ключовими словами.

Що це таке? SEO ?

SEO є абревіатурою пошукової оптимізації і означає пошукову оптимізацію (search engine). У Чеській Республіці ці пошукові системи в основному Google і List, які охоплюють більшу частину ринку. Ми зіткнемося з цією абревіатурою у зв'язку зі створенням веб-сайту. Ми часто виявляємо, що діяльність з цим методом називається SEO оптимізацією, що є нісенітницею (повторюється 2x оптимізація слова), правильне позначення буде SE Optimization.

Історія SEO

Використання SEO пов'язане з розвитком Інтернету і, перш за все, інтернет-браузерів. Багато кроків SE оптимізації засновані на основах створення самої мережі. Тому що головна причина для створення веб-сайту повинна бути видно користувачем, що може бути досягнуто простотою його пошуку. З розвитком пошукових систем у 1990-х роках почала розвиватися оптимізація сайту. Найбільший поштовх для розвитку SEO дав Google нову концепцію рейтингу і пошуку. До цього часу (зокрема, на рубежі 1998 і 1999 років) основна увага була зосереджена на змісті самих сторінок та їх індексації в каталоги. Google використовував інші параметри сайту, такі як зворотні посилання, для пошуку та рейтингу сайтів. Таким чином, починаючи з 1999 року, SEO методи працювали, як представлено в цій статті.

Принципи SEO та пошуку

Перш ніж зосередитися на самому SEO, бажано спочатку зрозуміти, як працює пошукова система і чому її використовують користувачі. Користувачі пошукових систем мають на меті отримати релевантну інформацію про свої конкретні запити. Мета пошукової системи полягає в тому, щоб надати відповідну інформацію своїм користувачам. В основному, процес отримання інформації можна охарактеризувати таким чином: пошукові системи досліджують окремі веб-сторінки і індексують ("запам'ятовують") їх зміст. Пошукова система має інформацію про те, яка інформація, слова та фрази з'являються на сайті, а не тільки в самому тексті. У момент, коли користувач вводить певне слово або фразу в пошукову систему, вхідна інформація миттєво порівнюється з існуючою базою даних, а пошукова система надає список веб-сайтів, які повинні надавати адекватну інформацію запиту.

Однак неможливо зосередитися виключно на пошуковій оптимізації. Вхідний (користувач) повинен знайти цікаву інформацію на цільових сторінках , залишитися і зробити певні кроки (називаються перетвореннями - наприклад, замовлення, заповнити вашу пошту тощо).

SEO цілі

Мета компаній, які спілкуються зі своїми цільовими аудиторіями через свій веб-сайт, - зробити зміст свого сайту відповідним для запитів користувачів у пошуковій системі та довести їх до свого сайту. Вона також повинна викликати певні дії відвідувачів. Всі ці кроки повинні принести компанії певні цінності, особливо прибуткові. Однак результат пошуку також повинен надавати посилання, яке мотивує користувачів відвідати певний сайт.

Таким чином, оптимізація SE допомагає створювати сторінки та вміст, які відповідають потребам та запитам користувачів пошукової системи. Точний механізм процесу пошуку не відомий, пошукові системи добре охороняються з логічних причин, але є процедури, які впливають на результати пошуку.

Відомі методи і методи SEO

Домен і адресація

Сьогодні часто говорять, що бренд - бренд є найціннішим елементом бізнесу. У цьому контексті важливо усвідомити, що хороший домен також важливий для хорошого бренду. Ідеальною умовою є домен, який відповідає самому бренду. Це не тільки важливо для пошукових систем, але й для безпосередніх відвідувань користувачів Інтернету. Простий, короткий і легкий для запам'ятовування домен - основа успіху. Аналогічно, структура адрес важлива, вона повинна мати єдину концепцію з чіткою структурою. Адреси повинні містити ключові слова та оголошувати певний вміст.

Оригінальність і інтерес

Не забувайте про найважливішу річ при створенні оптимізованої веб-презентації. Це оригінальність та інтерес вмісту веб-сайту. Копіювання текстів з інших сайтів або джерел не слід використовувати при підготовці окремих текстів. Як правило, пошукові системи індексують оригінал оригіналу і ігнорують його, якщо не покарані. З цієї причини необхідно писати тексти, які будуть оригінальними і особливо цікавими для відвідувачів сайту. Текст повинен бути таким, щоб читач зацікавився прочитати його і перейти до наступної наступної статті.

Вміст, структура, заголовки, слова для пошуку

Бажано розділити текст окремих сторінок на менші частини - абзаци. Пункти дають дуже гарне враження коротких заголовків. Важливо лише пам'ятати, що назва не створюється за допомогою великого та жирного шрифту. Для назв зарезервовані html теги (теги в html коді) H1 - H6, які визначають текст заголовка. В даний час, можливо, всі веб-системи управління контентом дають можливість форматувати текст за допомогою попередньо встановлених форматів, які використовують ці теги за замовчуванням. Крім того, читачеві Інтернету буде легше висвітлити найважливішу інформацію в тексті. Пошукові системи не відображають цього, але кожна дрібниця може зіграти свою роль. Важливо включити ключові слова до заголовків .

Бажано використовувати прості і стислі речення в самому тексті . Оскільки ми намагаємося оптимізувати сторінки для пошукових систем, ми не повинні забувати використовувати слова та фрази, що шукаються користувачами в тексті. Більше не потрібно вперто вживати конкретні слова, тому що сьогодні пошукові системи можуть працювати з синонімами. Важливо розуміти, що користувачі все ще використовують особливі та специфічні питання закупівель. Вони часто додають до слів різні атрибути, географічні позначення тощо.

Приклад: При пошуку інформації про послугу по ремонту взуття користувач Інтернету не використовує в пошуковому пункті тільки ремонтну майстерню, а розробляє свій запит, наприклад, таким чином: "швидка майстерня з ремонту взуття в Брно".

На веб-сайті ремонтної майстерні повинні міститися ці слова та синоніми.

Також пам'ятайте, що вміст вашого сайту має відповідати основним вимогам гіпертексту або посилатися на окрему інформацію. Тому хороша ідея пов'язувати інформацію в тексті і посилатися на інші відповідні компоненти сайту.

Підпис, опис і ключові слова

Важливими елементами веб-презентації є заголовок, опис та перегляд ключових слів. Їх важливість у оптимізації вже не настільки важлива, але вони обов'язково повинні бути в Інтернеті. Caption - це перша інформація, яка відображається в результатах пошуку та полегшує навігацію користувачам Інтернету. Звичайний користувач також бачить цей текст на вкладках кожної сторінки у веб-переглядачі. Опис, респ. Опис - це основна інформація про те, що містить веб-сайт. Це текст, який зазвичай не відображається на сторінці і вбудований у заголовок веб-сторінки. Те ж саме стосується ключових слів.

За замовчуванням ми записуємо всі ці компоненти через систему управління контентом (зазвичай поля, які безпосередньо викликаються).

Значні, хоча і менш помітні частини сайту також є мітками зображень, які можна повторно використовувати за допомогою ключових слів. Мені зручніше керувати сторінкою, якщо є проблеми з завантаженням зображень. В основному вони необхідні для пошуку зображень у пошукових системах. Незважаючи на те, що вже існують алгоритми, які можуть розпізнавати тексти на зображеннях або місцях, де є фотографії, мітка зображення є основним параметром для ідентифікації їх і відповідного відображення для певного пошукового запиту.

Зворотні посилання

В даний час немає сенсу вкладати кошти в купівлю зворотних посилань, і це не тільки не допоможе сайту, але також може бути, що пошукові системи покарають його. Як отримати зворотні посилання? Наприклад, якісний вміст, який користувачі обмінюватимуться. Добре реалізований PR (не прості платні статті). Позитивні результати можуть бути досягнуті також через ефективне спонсорство. Але є багато можливостей. Тим не менш, деякі каталоги можуть отримати вигоду. Існує лише декілька з них, а найважливішим у Чеській Республіці залишається компанія Portal.cz, яка також може приносити кращі позиції у списку у випадку оплачуваного запису. Посилання назад це не завжди може впливати на якість сайту для пошукової системи, але воно може принести користь через відвідування за допомогою цього посилання. Важливо, щоб посилання було актуальним і пов'язане із змістом сайту.

Є й інші параметри сайту, які є важливими, але ті, які є важливими для оптимізації SE, перераховані вище.

Практики та принципи SEO сайту

Поширеною помилкою для тих, хто відповідає за управління корпоративним сайтом, є те, що вони піддаються різним безкоштовним інструментам, доступним в Інтернеті, які розповідають їм, як сайт погано виконаний. Це звичайний трюк для різних агентств, щоб вказати, наскільки погано веб-сайт і як агентство буде це виправити. Можливо, не вдасться знайти сайт, який би пройшов такий аналізатор без проблем.

Важливо розуміти, що агентство ніколи не зможе отримати веб-сайт на перших позиціях у пошукових системах протягом короткого періоду часу. Це нереалістично з деякими винятками. Побудова оптимізованого веб-сайту є довгостроковим питанням і потребує належного вирішення, виходячи з чітко визначених правил пошуку, з оновленим веб-сайтом, який регулярно оновлюється новою та цікавою інформацією. Дотримуйтесь наведених вище принципів.

Не завжди необхідно створювати корпоративний сайт з професійними агентствами. Тоді логічне питання: "Для чого б бути маркетолог". Оптимізатор веб-сайтів недоступний для звичайних маркетологів або веб-майстрів. Все, що вам потрібно зробити - це отримати гарну пораду і отримати допомогу в досягненні значних знань і компетентності.

Процедура впровадження

Якщо компанія вирішує вирішувати саму SEO, важливо почати з основних цілей веб-презентації. Завжди необхідно починати з пізнання поведінки відвідувачів не тільки в самій мережі, але і в процесі пошуку. Ці знання дадуть змогу встановити основні принципи створення мережі та самих текстів. Викладіть окремі частини сайту (хороший спосіб мислення може бути хорошим методом для нас, подумайте, як відвідувач сайту). Підготуйте теми для кожного розділу сайту і почніть писати тексти. Ідеальним способом написання тексту є підготовка ключових слів і їх синонімів, які повинні містити текст. Потім почніть вводити текст. Після його написання прочитайте та скоротіть його, знову прочитайте і знову скоротіть. Замінити складні речення на прості речення. Переконайтеся, що текст правильно структурований і містить ключові слова. Після цих дій ми повинні мати стислий і цікавий текст, який добре структурований і містить відповідну інформацію та ключові слова.

Для кого це?

Методи SEO призначені для бізнесу та їх компетентних співробітників, які хочуть досягти високого трафіку на своєму сайті та досягнення конкретних цілей, для яких сайт був створений (наприклад, продаж товарів, надання інформації клієнтам, просування нових продуктів). По суті, можна констатувати, що кожна компанія зробила свій веб-сайт для певних цілей і цілей і тому повинна використовувати методи SEO для досягнення цієї мети. Зокрема, маркетинг або веб-майстри будуть займатися оптимізацією.

Що це принесе вам

Попередню інформацію можна підсумувати одним словом: задоволення. Це задоволення як клієнта, так і компанії. Якісні та оптимізовані сайти будуть більш помітними, надаватимуть адекватну інформацію та представлятимуть продукти та послуги, щоб клієнт зробив конкретні кроки та був задоволений. Задоволений клієнт приносить цінність (зазвичай гроші), а компанія сама буде задоволена.

Чому ви повинні дбати про вас?

Дайте відповідь на наступне запитання: У вас є веб-сайт або ви плануєте його запустити найближчим часом? Якщо ваша відповідь "так", то метод SEO є тільки для вас.

Мартін Сучек

Що це таке?
SEO ?
Що це таке?
SEO ?
Як отримати зворотні посилання?
Для кого це?
Чому ви повинні дбати про вас?
Дайте відповідь на наступне запитання: У вас є веб-сайт або ви плануєте його запустити найближчим часом?