Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO основи: ключові слова з довгим хвостом

  1. Концепція і теорія довгохвостих ключових слів
  2. Ідентифікація ключових слів з довгим хвостом

На головну > Блог > SEO основи: ключові слова з довгим хвостом

Концепція і теорія довгохвостих ключових слів

Для отримання високого рейтингу в пошукових системах ви повинні вибирати стратегію найменшого опору. Хоча вам, напевно, здається логічним, що необхідно робити упор на високочастотні ключові слова, які будуть залучати більше трафіку. Але, швидше за все, така тактика приведе вас до розчарування і марної витрати ресурсів. Більш того, може статися так, що трафік, який ви привернете за допомогою високочастотних запитів загальної спрямованості, буде досить низької якості. Це були погані новини.

Хороші новини полягають в тому, що існує безліч інших ключових запитів, більш точних, специфічних і нішевих, ніж загальні. І якщо ви залучаєте трафік за допомогою висококонкурентних пошукових запитів, то його якість навряд чи коли-небудь наблизиться до трафіку зі специфічних, нішевих запитів. Під якістю трафіку слід розуміти зацікавленого в ваші товари або услушах відвідувача, який шукає саме те, що йому потрібно, і що він може отримати у вас. Ця концепція і називається "теорія довгого хвоста".

Підбір правильних ключових слів не завжди простий. Наприклад, якщо ви продаєте взуття, цілком ймовірно, що ви хочете бачити ваш сайт в ТОПі за запитом "магазин взуття" - тобто за основним запитом. Обнако, якщо ви оптимізуєте деякі сторінки вашого сайту під певну пару туфель або специфічний вид взуття, у вас буде набагато більше успіху в трафіку зі специфічних ключових слів.

Хороший приклад такого запиту може звучати так: "жіночі червоні тенісні туфлі на блискавки" - це і буде ключове слово з довгим хвостом. Звичайно, число людей, що шукають по довгохвостим ключовими словами буде значно нижче, ніж тих, хто шукає "магазин взуття". Однак, ви можете бути впевнені, що ці деякі люди вже на більш пізньому етапі вашої воронки продажів більш охоче куплять саме ваш продукт, ніж кожен, хто шукає просто магазин. Ось чому ключові слова з довгим хвостом ефективні. Вони націлені на людей, які шукають конкретну інформацію або конкретний продукт, керівництво або послугу, що зможе вирішити їх проблему. Якщо ви оптимізуєте сторінки вашого сайту під ключові слова з довгим хвостом, то це принесе вам безсумнівну вигоду. Вам буде легко досягти високого рейтингу в пошукових системах, отримати якісний трафік і конвертувати цей трафік в лояльних клієнтів.

Ідентифікація ключових слів з довгим хвостом

Як згадувалося вище в статті, фокусування на довгохвостих запитах, є ключем до успішної пошукової оптимізації. І хоча ці запити генерують менший обсяг трафіку, ніж загальні запити, але довгий хвіст призводить за собою цільових відвідувачів, які шукають саме те, що ви пропонуєте. Хороша новина в тому, що підбір правильних ключових слів з довгим хвостом - це надзвичайно простий процес. Актуальність - ось основна проблема при виборі. Майте на увазі, чим більше конкретизована ніша і ключові слова, тим краще. Припустимо, у вас є компанія, яка встановлює двері. Який правильний запит буде залучати цільовий трафік потенційних клієнтів? "Двері"? або "установка міжкімнатних дверей з дерева"?

Очевидно, що відвідувач, який шукає "установку ...", вже в режимі дослідження. Він намагається або дізнатися більше про встановлення або знайти кого-то, хто встановить йому двері, і це можете бути ви!

SEO оптимізація сторінки під запит "двері" теж має деяку цінність, але не викликає ніяких сумнівів, що дане ключове слово націлене на набагато ширшу аудиторію, яка може бути не зацікавлена ​​у ваших послугах.

Ще одним фактором, який слід відзначити, є оптимізація з точки зору локальних запитів . Користувачі, зазвичай, включають своє місце розташування при пошуку постачальників послуг і інших підрядників в їх районі. Тобто, запит "установка міжкімнатних дверей з дерева", перетворюється в "установка міжкімнатних дверей з дерева в Ірпені". Якщо ви працюєте тільки в одному місті чи районі, ви можете розглянути можливість розміщення ключових слів з місцем розташування на всьому вашому сайті. Однак, якщо філії вашого бізнесу знаходяться в різних містах, буде гарною ідеєю створити окрему сторінку під кожен з них, щоб ваш сайт показувався всюди, де б його не шукали.

Ось як би і всі секрети довгохвостих ключових запитів. Якщо ви хочете дізнатися більше, або отримати безкоштовну консультацію, заповніть форму зворотного зв'язку внизу сторінки, і ми обов'язково вам допоможемо!

Якщо вам сподобалася стаття, поділіться нею в соц-мережах, раптом вона сподобається комусь ще))

Який правильний запит буде залучати цільовий трафік потенційних клієнтів?
Quot;Двері"?
Або "установка міжкімнатних дверей з дерева"?