Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO Підручник: Візуалізація ключових слів для пошукової оптимізації

 1. Крок 1. Визначте відповідні пошукові запити - контекст SEO
 2. Крок 2: Аналіз мережевого тексту результатів пошуку Google - SEO Візуалізація даних
 3. Крок 3: Поліпшення видимості та рейтинг Google у вашому веб-сайті - напишіть щось оригінальне
 4. Крок 4: InfraNodus як інструмент SEO - Програмне забезпечення для візуалізації текстової мережі
 5. Крок 5: Вийдіть з фільтруючого міхура - розширюйте онлайн-дискурс

Візуалізація текстової мережі результатів пошуку Google може бути дуже корисною для перевірок пошукової оптимізації (SEO). Фрагменти тексту, які пошукові системи показують у результатах пошуку, вважаються найбільш релевантними для пошукового запиту. Тому було б дуже корисно знати, які ще слова містять ці фрагменти, щоб ми могли створювати найбільш відповідний для Google і для аудиторії вміст.

Продемонструємо наш підхід на прикладі цієї статті з аналізу текстової мережі та візуалізації даних для пошукової оптимізації.

Крок 1. Визначте відповідні пошукові запити - контекст SEO

Ми хочемо, щоб ця стаття була прочитана тими, хто цікавиться як SEO, аналіз текстової мережі, так і візуалізацію даних. Отже, перший крок - краще зрозуміти, що люди насправді шукають, коли шукають ці терміни - контекст. Швидкий пошук за допомогою інструмента "Ключові слова Google" і функція автоматичного використання Google показує такі найпопулярніші пошукові фрази, які використовуються в цьому контексті:

у всіх випадках користувачі шукають
“Інструменти”, “методи”, “програмне забезпечення” та “підручник”

Тому ми бачимо, що існує великий інтерес до програмного забезпечення та навчальних посібників, пов'язаних з пошуковою оптимізацією , а також візуалізацією даних .

Це означає, що ця стаття буде спеціально написана для включення цих ключових слів як у її основну назву (теги), так і підкреслена в тексті.

Крок 2: Аналіз мережевого тексту результатів пошуку Google - SEO Візуалізація даних

Тепер, коли ми знаємо, що насправді шукають користувачі , нам потрібно побачити, які результати пошуку вони бачать. Це важливо з двох різних причин:

1) Фрагменти результатів пошуку містять текст, який пошукові системи вважають релевантними пошуковому запиту. Тому ми дізнаємося, які інші ключові слова має містити текст, щоб вони відображалися в результатах пошуку.

2) За допомогою візуалізації текстової мережі ми визначимо прогалини - або порожні ділянки між кластерами ключових слів, які мають тенденцію до спільного використання у фрагментах тексту. Ці прогалини покажуть нам, чого не вистачає в результатах пошуку, так що ми можемо включити ці відсутні частини в наш текст і переконатися, що він з'являється у верхній частині результатів пошуку Google.

Ми будемо використовувати Інструмент візуалізації текстової мережі InfraNodus візуалізувати фрагменти тексту різних результатів пошуку. Цей інструмент покаже нам графік слів, які мають тенденцію співіснувати поруч один з одним у тих самих фрагментах (з перших 5 сторінок результатів). Він також покаже нам найбільш релевантні ключові слова, які використовуються в пошуковому запиті, який ми вивчаємо.

За допомогою функції «Імпорт» InfraNodus ми створюємо візуалізацію текстової мережі з наступних пошукових термінів:

" SEO пошукова оптимізація "

 SEO пошукова оптимізація

Самі пошукові терміни самі виключені з графіка, тому ми бачимо фактичний контекст, який вони відображаються в результатах пошуку.

На цьому графіку є три відомі кластери, що означає, що ці слова часто зустрічаються частіше разом:

1. " поліпшити ", " видимість ", " веб-сайт ", " рейтинг "

 поліпшити , видимість , веб-сайт , рейтинг

2. " оптимізувати ", " google ", " rank "

 оптимізувати , google , rank

3. « послуга », « маркетинг », « агентство »

« послуга », « маркетинг », « агентство »

Це показує, що в результатах пошуку Google в основному є три основні теми: покращення видимості веб-сайту, оптимізація рейтингу веб-сайту Google, а також пропозиції від / для маркетингових агентств.

Це означає, що якщо ми добре впишемося в цю сузір'я з нашою статтею, нам потрібно зробити дві речі.

По-перше, ми повинні включити всі ці терміни до цієї статті (особливо,,, По-перше, ми повинні включити всі ці терміни до цієї статті (особливо,,,  та інші теги) та інші теги). Ми зробили це кілька автоматично, тому що ми писали про ці слова вище.

По-друге, графік показує, що користувачі насправді знаходять . Нам потрібно надати їм щось оригінальне , те, чого вони ще не знаходять. Це можна зробити шляхом подолання прогалин у графіку між кластерами пошукових термінів, які ми ідентифікували.

Ви можете грати з графіком самостійно, використовуючи інтерфейс нижче. Клацніть на верхньому правому куті піктограми графіка, щоб видалити фрагменти тексту, натисніть на вузлах на графіку, щоб побачити, в яких результатах пошуку вони відображаються, і як вони стосуються один одного.Крок 3: Поліпшення видимості та рейтинг Google у вашому веб-сайті - напишіть щось оригінальне

Тут важливо помітити, що Google досі враховує, скільки зовнішніх сторінок посилаються на вашу сторінку, і це вплине на рейтинг. Однак ключові слова, особливо для веб-сайтів, які вже мають високий рейтинг, дуже важливі.

Тепер ми покажемо, як можна поліпшити видимість і рейтинг цієї сторінки

1) подолання розривів між різними кластерами ключових слів, які з'являються на графіку, а також
2) запропонувати щось нове (про що наші конкуренти в результатах пошуку не пишуть).

Перший пункт є дещо завершеним, тому що ця стаття містить всі можливі кластери слів (контекстів), які вже з'являються в результатах пошуку. Ми не ризикуємо повторювати їх ще раз, щоб уникнути штрафних санкцій від Google.

Замість цього, може бути цікаво згадати ще кілька разів деякі терміни, які користувачі шукають разом з «seo» та «search engine optimization», але які не відображаються в результатах пошуку . Вони будуть згадані пізніше.

Другий момент також виконується тим, що ми пишемо про нову тему: візуалізацію текстової мережі результатів пошуку Google, які ви більше ніде не знайдете.

Важливо мати це на увазі при створенні SEO оптимізованих текстів: подолання розривів між різними темами та залучення нових збільшить рейтинг ваших пошукових систем.

Крок 4: InfraNodus як інструмент SEO - Програмне забезпечення для візуалізації текстової мережі

Ми показали вище, як Інструмент візуалізації текстової мережі InfraNodus можна використовувати для результатів пошуку Google.

Створити аккаунт ( отримати код запрошення від нас ), натисніть "Імпортувати", виберіть "Пошук Google", введіть пошуковий запит, виберіть назву для контексту (категорія / список, де зберігаються результати), виберіть кількість фрагментів результатів пошуку, які потрібно переглянути у графі (ми віддаємо перевагу 50), натисніть кнопку "Зберегти" та візуалізуйте графік.

Створити аккаунт (  отримати код запрошення від нас  ), натисніть Імпортувати, виберіть Пошук Google, введіть пошуковий запит, виберіть назву для контексту (категорія / список, де зберігаються результати), виберіть кількість фрагментів результатів пошуку, які потрібно переглянути у графі (ми віддаємо перевагу 50), натисніть кнопку Зберегти та візуалізуйте графік

Ви також можете використовувати аналіз текстової мережі для своїх текстів, щоб ви могли бачити, наскільки вони важливі для пошукових запитів і результатів пошуку у вашій темі. Для цього просто скопіюйте та вставте текст у InfraNodus (або скористайтеся функцією імпорту), і він буде візуалізуватися як мережа:

Для цього просто скопіюйте та вставте текст у InfraNodus (або скористайтеся функцією імпорту), і він буде візуалізуватися як мережа:

Якщо виключити такі терміни, як "пошук", "seo", "оптимізація", які повинні бути в цьому тексті, ми бачимо, що такі ключові слова, як "результат", "google" і "ключове слово", є найбільш помітними. Можливо, останні два є нормальними, але перший, «результат», не був помітним у пошукових запитах і в пошуках… помилок… відповідей. Так що має сенс пройти цю статтю і видалити це ключове слово, так що це не так видно.

Крок 5: Вийдіть з фільтруючого міхура - розширюйте онлайн-дискурс

Ми продемонстрували вище, як можна використовувати аналіз текстової мережі для оптимізації сторінок веб-сайту для пошуку. Підхід не є новим, проте ми сподіваємося, що запропоновані нами інструменти та методи будуть корисними для всіх, хто цікавиться SEO та візуалізацією даних.

Цікаво додати, що більшість сторінок в Інтернеті створено з урахуванням пошукових систем, а це означає, що найчастіше ми бачимо те, що ми вже очікуємо знайти. Тому, якщо ви зацікавлені в тому, щоб дати користувачам трохи додаткової вартості та допомогти їм вийти з міхура фільтра пошуку, спробуйте визначити теми, які будуть новими для вже існуючого дискурсу, доступного в Інтернеті. Графіки текстових мереж можуть бути дуже корисними для цього, і вони пропонують акуратну візуальну метафору для цифрової взаємодії.

Графіки текстових мереж можуть бути дуже корисними для цього, і вони пропонують акуратну візуальну метафору для цифрової взаємодії

PS
Через два дні ця стаття була в мережі: