Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO поради для Front End

  1. 2 - Тег заголовка та опису
  2. 3 - Friendly URL
  3. 4 - Зображення
  4. 6 - Використовуйте справи CSS
  5. 7 - Реагуючі веб-сайти

Інструменти для веб-майстрів є інструментом, доступним Google і через нього можна виміряти продуктивність вашого сайту, мати повну інформацію про помилки і поліпшення і багато іншого для вас, хто хоче інвестувати в оптимізацію.

  • Але як мені почати використовувати цей інструмент?

Просто! Вам потрібно лише надати дозволу Webmaster Tools на ваш сайт, надіславши файл FTP на FTP (найбільш рекомендований метод), або скориставшись мета-тегом або іншими типами перевірки.

Добре, ви це зробили? Тепер ви можете побачити, які помилки Google вказує на ваш сайт, це покаже вам все, що потрібно для виправлення або поліпшення, і тепер це залежить від вас.

А в Інструментах для веб-майстрів ви маєте доступ до Google Page Speed, який є інструментом показу м'ячів, який надасть вам повний звіт про ваш сайт.

Ідіть туди і подивіться на все це.

2 - Тег заголовка та опису

Тег <title> є однією з речей, які Google найбільш відповідає оптимізації вашого сайту, завжди планує добре, що ви покладете в назву вашої сторінки, так що ваш клієнт знає, що він знайде, ввівши його.

Тег <description> також є одним з найважливіших кроків у оптимізації вашого сайту, і саме він приведе вашого клієнта до короткого опису того, що він знайде, що надходить на вашу сторінку.

О, ви пам'ятаєте наш інструмент там, Інструменти для веб-майстрів? Це також допомагає нам багато з нашими тегами з заголовком та описом, перейшовши на Інструменти для веб-майстрів, перейшовши в розділ пошуку> Покращення HTML , там ви знайдете деякі повідомлення про помилки, такі як:

На яких сторінках є <title> і <description> мета-теги, які є дублюючими, занадто довгими, занадто короткими, або навіть сторінками, які не мають заголовка, просто введіть його та налаштуйте.

3 - Friendly URL

Дуже важливим правилом у SEO є використання дружніх URL-адрес на вашій сторінці. Як:

https://www.myusite.com/productname і не використовувати https://www.mysite.com/prod001

Оскільки Google читає вашу URL-адресу, щоб дізнатися, про що йде сторінка, перш ніж ви навіть прочитаєте документ.

Так що давайте звернемо на це увагу.

4 - Зображення

Чи є зображення на вашому сайті доброзичливими чи ні? Коли ви збираєтеся додати зображення на свій сайт, ви дбаєте про її ім'я?

Google не знає, що таке зображення додано, це зрозуміє тільки з того моменту, коли ви поговорили з ним, який образ це.

Використовуйте докладні та інформативні імена, такі як:

product- name.jpg і не prod001.jpg

Використовуйте атрибут ALT на ваших зображеннях, щоб повідомити Google, що означає це зображення, щоб він міг краще його зрозуміти. Як:

Там! Ви тільки що заробили ще кілька точок з нашим другом Google.

Користувачі хочуть отримати доступ до більш швидких сайтів, і Google також любить більш швидкі сайти, тому почніть турбуватися про те, чи ваш сайт має хороший час завантаження.

  • Як уповільнити час завантаження сайту?

Два поради:

  • Зменшіть файли CSS і JS, видаляючи коментарі та пробіли.
  • Стисніть розмір зображень

І ми можемо зробити це за допомогою автоматизатора завдань, моїм улюбленим є Залпа

Також можна скористатися функцією "Швидкість сторінки", оскільки ви отримаєте більш точну інформацію про неї.

6 - Використовуйте справи CSS

CSS Sprites є методикою, де ми можемо об'єднати декілька зображень в одну, намагаючись зменшити кількість запитів до сервера.

Один із прикладів, який мені дуже подобається:

  • Припускаючи, що ви повинні піти в пекарню, щоб купити 10 хлібів, але ви повинні принести 1 для 1. Чи буде це занадто стомлюючим і трудомістким, щоб погодитися? Але ми можемо принести всі ці хліби відразу. Те ж саме стосується і запитів на сервері, набагато втомлюючий і трудомісткий для сервера, щоб привести зображення за допомогою зображення, оскільки ми можемо принести все відразу.

Google сам використовує CSS Sprites.

7 - Реагуючі веб-сайти

Ми не можемо створювати наші сайти, думаючи, що вони працюватимуть тільки на робочому столі або тільки в одному екрані, дуже важливо мати веб-сайт, доступний на всіх платформах, оскільки доступ до мобільних пристроїв зростає, і це не зупиниться.

Так що турбуйтеся, якщо ваш веб-сайт доступний для всіх екранів, будь то настільний або мобільний, це один з факторів, що достатньо для того, щоб Google індексував ваш сайт.

Це лише кілька порад, які зроблять вас більш охоче застосовувати більше методів SEO до ваших веб-сайтів.

Але як мені почати використовувати цей інструмент?
Добре, ви це зробили?
О, ви пам'ятаєте наш інструмент там, Інструменти для веб-майстрів?
Коли ви збираєтеся додати зображення на свій сайт, ви дбаєте про її ім'я?
Як уповільнити час завантаження сайту?
1. Чи буде це занадто стомлюючим і трудомістким, щоб погодитися?