Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO - Пошукова оптимізація для збільшення рейтингу сайтів

 1. Мета-теги в новій CMS

Підвищення рейтингу вашого сайту в пошукових системах передбачає застосування методів і методів, відомих як пошукова оптимізація (SEO). Це дуже широка тема, і вся промисловість виникла, щоб допомогти бізнесу зробити це. Існує так багато до неї, що багато підприємств наймати професійну фірму SEO або експерт для виконання завдань з основного аналізу сайту, консультування з кращих практик, або навіть повністю оновити і керувати всіма аспектами своїх зусиль SEO сайту.

TeamUnify в даний час не пропонує послуги SEO, так ось кілька основ SEO, які допоможуть вам почати роботу.

 • Фантастичний сайт для виховання себе на всіх речах SEO bruceclay.com . Вони є одним з найбільш успішних і шанованих SEO фірм в країні. Їх SEO Підручник надає всі основи.
 • Брюс Клей є повною фірмою обслуговування з дуже високими клієнтами кінця, тому, хоча їх збори є недосяжними для більшості команд плавання, вони можуть рекомендувати дешевші SEO фірми, які сертифіковані ними.
 • Незалежно від фірми, книг або статей, які ви використовуєте, тримайтеся подалі від тих, хто пропонує "чорну капелюх" SEO методи. Замість того, щоб зосередитися на побудові якісного контенту для залучення користувачів, вони зосереджують увагу на техніці, щоб "обдурити" пошукові системи, щоб краще ранжувати їх сайти. Вони можуть запропонувати короткострокову вигоду, але завдадуть шкоди вашому сайту в довгостроковій перспективі і, можливо, отримають чорний сайт із певних пошукових систем взагалі. Дотримуйтеся тих, які пропонують "білу капелюх" техніки.
 • Соціальні медіа можуть бути невід'ємною частиною ваших зусиль у сфері SEO. Розгляньте можливість створення сторінки Facebook, каналу Twitter і блогу для своєї команди для плавання, але тільки якщо хтось буде їх підтримувати! Невдовзі люди ігноруватимуть будь-які з тих, які регулярно не мають свіжого вмісту. Статті баз знань, наведених нижче в розділі "Дивіться також", можуть допомогти вам розпочати роботу.

Існує багато роботи, яку ви можете зробити на своєму сайті, щоб допомогти підвищити рейтинг ваших пошукових систем, і багато чого пов'язано з ключовими словами. Знайдіть час, щоб створити список ключових слів і фраз, які люди використовують для пошуку. Тримайтеся подалі від дуже загальних термінів, таких як "плавати команда" і "басейн", тому що вони занадто широкі і загальні. Якщо ви перебуваєте на одній стороні країни, а хтось з іншої сторони шукає "команду" плавати ", і ваш сайт з'являється в результатах, вони, ймовірно, не будуть зацікавлені у вашому сайті, і ви не будете зацікавлені в їх пошуку сайт, оскільки він не має відношення до них. Які терміни ви використовуєте, якщо шукали свій сайт? Це хороша відправна точка.

Ви будете використовувати деякі ключові слова в "мета-тегах", які є назвами сторінок і мета-ключовими словами. Ця стаття на Коли використовувати мета-теги З сайту Брюса Клея, хоча і кілька років, все ще точний і дає хороший резюме. Ось як їх отримати.

Мета-теги в новій CMS

 1. У бічному меню натисніть Дизайн веб-сайту .
 2. Натисніть накладення навігації сайтом у верхньому меню.
 3. Наведіть курсор на назву вкладки та натисніть кнопку {}.
  Підвищення рейтингу вашого сайту в пошукових системах передбачає застосування методів і методів, відомих як пошукова оптимізація (SEO)
 4. Відредагуйте поля метатегів.
  • Meta Title - це посилання, яку ви бачите на сторінках результатів пошуку (SERP). Ми вказуємо назву вашої команди (у вікні « Інструменти для бізнесу» > « Профіль і налаштування команди», поле « Ім'я команди» ) на початку кожного заголовка сторінки, а потім назву сторінки. Ви можете модифікувати його для кращої продуктивності SEO.
  • Мета-опис - це опис, який ви бачите нижче посилання, яке можна натиснути в SERP. Це важливе місце для розміщення ключових слів. Пошукові системи створюють його з вмісту, знайденого на сторінці, коли ви залишаєте його порожнім.
 5. Ви побачите число, яке вказує, скільки символів має кожне поле. Це стане оранжевим, коли ви перевищили рекомендований кількість символів. Клацніть на питаннях, щоб побачити рекомендовані діапазони.
 6. Натисніть кнопку Зберегти .
 7. Натисніть кнопку Закрити .

Мета-теги в Chameleon

 • Meta Title: Це посилання, яке ви бачите на сторінках результатів пошуку (SERP). Ми вказуємо назву вашої команди на початку кожного заголовка сторінки. Вона знаходиться в полі Team Admin> Team Team> Team Name. Після назви команди ми помістимо двокрапку, а потім назву сторінки, яку можна знайти в Team Admin> Дизайн веб-сайту> натисніть назва сторінки> Поле Label Tab.
 • Опис: Ми не пропонуємо доступ до цього. Це опис, який ви бачите нижче посилання на посилання в видачах. Пошукові системи створюють його з вмісту, знайденого на сторінці, коли мета опису не існує.
 • Мета ключові слова: Знайдено в Team Admin > Дизайн веб-сайту > Конфігурація макета веб- сайту, полі ключових слів сайту сайту . Більшість пошукових систем або ігнорують, або надають їм дуже мало ваги, тому уникайте багато часу і зусиль. Будьте обережні, щоб уникнути "наповнення ключових слів" (введення в кожному варіанті, про який можна подумати знову і знову), інакше пошукові системи можуть насправді покарати ваш рейтинг.

Далі переконайтеся, що всі зображення, які ви додали на сторінках, мають вміст у тегах Alt. Перевірте цю статтю Брюса Клей SEO Поради-теги ALT .

 • Перш ніж завантажувати зображення на свій сайт, дайте йому гарне ім'я з ключовими словами. "shark-swim-summer-team.jpg" є набагато більш значущим, ніж "IMG2837.jpg". Використовуйте дефіси для розділення слів замість пробілів.
 • Коли ви завантажуєте або редагуєте зображення в редакторі вмісту, у діалоговому вікні "Властивості зображення" є поле "Альтернативний текст". Скористайтеся цим коротким описом зображення.

Розмістіть ключові слова у своїх гіперпосиланнях і зробіть їх описовими. Примушуючи "натискати сюди" текст посилання (відомий як прив'язок тексту) не тільки не допомагає користувачеві зрозуміти, що він буде робити, це не термін, на який ви хочете класифікувати. "Завантажити Shark Team 2012 літній графік плавання" набагато краще - він описує те, що буде зроблено натисканням на посилання, і в нього є умови, які люди можуть шукати. Зверніть увагу на те, як ми це робили в цій статті.

Коли ви пишете вміст для різних сторінок, ці 10 Основні поради щодо написання для Інтернету може допомогти. Якщо у вас довгий вміст, обов'язково використовуйте теги заголовків для організації розділів вмісту. Так само, як ви бачите напівжирні заголовки та підзаголовки в журналах і газетних статтях, введіть заголовки, а потім скористайтеся випадаючим меню "Формат" у редакторі контенту для форматування та сповіщення павуків пошукової системи про їх важливість.

Нарешті, ви можете подати свій сайт до пошукових систем. Павуки пошукової системи автоматично знайдуть ваш сайт на достатній час, але вручну подача вашого сайту може прискорити процес їх виявлення. Див. Цю статтю Подання пошукової системи .

Це лише вершина айсберга, тому ми рекомендуємо вам більше дізнатися про SEO і постійно працювати над ним на своєму веб-сайті SwimOffice.

__________
Дивіться також
Створіть сторінку Facebook для своєї команди
Додайте значки соціальних медіа - Pinterest, Instagram, Facebook, Twitter
Додати віджет Twitter на сайт
Додайте блог на свій веб-сайт