Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO Пошукова оптимізація послуги Мельбурн

  1. 14-річний досвід
  2. Немає аутсорсингу
  3. Немає контрактів
  4. Контактна точка SEO Консультаційні послуги
  5. SEO тактика
  6. Прозорі та глибокі звіти
  7. Отже, навіщо ви довіряєте нашій послузі SEO?
  8. Чи готові ви знайти в Google?

Пошукова оптимізація (SEO) - це поліпшення рейтингу веб-сайтів у результатах пошуку Google, які відповідають вашим продуктам / послугам і розташуванню.

Ваш веб-сайт, швидше за все, є вашим джерелом перших позицій. І якщо це не так, то ви, мабуть, намагаєтеся зрозуміти, як зробити це для вас!

У Contactpoint у нас є деякі з найбільш досвідчених консультантів SEO в Мельбурні, які працювали в усіх галузях, починаючи від професійних послуг, цехів і мінометних магазинів, магазинів електронної комерції, розваг і торгів.

Пошукова оптимізація (SEO) - це поліпшення рейтингу веб-сайтів у результатах пошуку Google, які відповідають вашим продуктам / послугам і розташуванню

14-річний досвід

Ми надаємо пошуковій оптимізації для корпоративних, франчайзингових і малих бізнес-сайтів більше 14 років, і робота наших засновників у SEO почалася в 1997 році.

Ми надаємо пошуковій оптимізації для корпоративних, франчайзингових і малих бізнес-сайтів більше 14 років, і робота наших засновників у SEO почалася в 1997 році

Немає аутсорсингу

Щоб підтримувати стандарти якості та конфіденційності, ми не аутсорсируємо роботу з SEO. Наші консультанти SEO Мельбурн, в нашому офісі St Kilda Road.

Наші консультанти SEO Мельбурн, в нашому офісі St Kilda Road

Немає контрактів

Вся робота виконується щомісяця - нам не потрібні контракти для збереження довготривалих відносин з клієнтами.

Контактна точка SEO Консультаційні послуги

Всі підприємства стикаються з різними проблемами на шляху поліпшення свого рейтингу пошукових систем. Ви можете працювати у високонасиченій промисловості. Ви можете мати широкий спектр продуктів або послуг, які вимагають оптимізації для пошукових систем. Можливо, ви намагаєтеся досягти такої чітко визначеної ніші, що вам потрібна допомога в досягненні цільової аудиторії.

З цих причин ми починаємо з аналізу конкурентів і пошукових термінів. Це дослідження формує план того, що буде виконано на вашому сайті для досягнення високого рейтингу пошукових систем і збільшення трафіку веб-сайту.

Ми постійно співпрацюємо з клієнтами, щоб реалізувати стратегію, описану в конкурентах, і аналізувати терміни пошуку і вносити будь-які зміни, які можуть виникнути внаслідок змін у ваших продуктах / послугах, бізнес-цілях, діяльності конкурентів або оновлення алгоритму Google.

Хоча досягнення позиції номер один у результатах пошуку Google є кінцевою метою, деякі продукти та послуги часто не шукаються. Ми надамо вам реальні очікування щодо того, скільки трафіку очікувати від пошукових систем, і якщо ваша стратегія цифрового маркетингу має включати додаткові канали, такі як соціальні медіа.

SEO тактика

Наші консультанти SEO нададуть покращення та рекомендації в наступних сферах:

Наші консультанти SEO нададуть покращення та рекомендації в наступних сферах:

SEO Аудит - SEO Аудит визначить будь-які технічні питання, які заважають Вашій здатності досягати високих рангів. Повільна швидкість завантаження, дублікат вмісту, прихований вміст, непрацюючі посилання, погана презентація на мобільних пристроях, розбиті або застарілі плагіни, а також код, який не відповідає веб-стандартам. На відміну від багатьох консультантів у Мельбурні, у нас є команда розробників для виправлення цих проблем.

На відміну від багатьох консультантів у Мельбурні, у нас є команда розробників для виправлення цих проблем

Зміст SEO - Google приділяє велику увагу наданню якісного вмісту на сторінках вашого будинку та продукту / послуги, що допомагає відвідувачам вирішувати свої запитання. Ми можемо написати вміст для вас або працювати з вами для редагування існуючого вмісту, який задовольняє ваших клієнтів, а також Google.

Ми можемо написати вміст для вас або працювати з вами для редагування існуючого вмісту, який задовольняє ваших клієнтів, а також Google

Створення посилань - коли ви наймаєте працівника, ви, ймовірно, виглядаєте більш сприятливо по відношенню до кандидатів, які надають дуже авторитетні посилання. Так само Google переглядає ваш сайт! Ми допомагаємо Вам встановити "зворотні посилання" (посилання з інших веб-сайтів, які вказують на Ваші). Вони повинні бути з веб-сайтів, які є достовірними та актуальними для вашої галузі.

Вони повинні бути з веб-сайтів, які є достовірними та актуальними для вашої галузі

Локальний пошук - 46% пошуків Google мають локальний намір (вони включають ім'я міста / передмістя або "біля мене"). Клієнти вважають за потрібне досягти високих місцевих рейтингів пошуку, оскільки ці відвідувачі знають, чого вони хочуть, і є більш готовими до покупки. Локальна стратегія пошукової оптимізації також дає змогу отримати трафік на веб-сайті та призвести через декілька сайтів.

Ми мали загальне уявлення про те, чого ми хотіли, і вони зробили це реальністю; знаючи точно, що нам потрібно. Ми в захваті від нашого нового веб-сайту та всієї роботи, яку втілює команда Контакт-точка. Вони надзвичайно обізнані та легко працювати.

Террі та Меган Байрон

Nortan

Прозорі та глибокі звіти

Ви будете отримувати щомісячні звіти, в яких викладаються всі SEO завдання, що виконуються за місяць, заплановані завдання SEO на наступний місяць, а також оновлення трафіку веб-сайту та рейтингу пошукових систем. Ми знаходимося на Сент-Кілда-роуд, Мельбурн, і легко доступні для обговорення прогресу вашого SEO і ваших бізнес-цілей в будь-який час.

Для забезпечення нашої стратегії SEO досягнення ваших цілей, ми здійснюємо відстеження переходів для ключових результатів відвідувачів (наприклад, завершення покупки або бронювання). Це відповідає тим, хто, що, коли, де і як задає питання, формуючи подальші SEO поліпшення.

Отже, навіщо ви довіряєте нашій послузі SEO?

Ми бачили методи оптимізації, які приходять і йдуть; в тому числі те, що тепер вважається «чорною капелюшкою», методи заповнення ключових слів, дверних сторінок, мереж приватних блогів і низькоякісних методів побудови посилань.

Ми уникаємо стратегій високого ризику і довготерміновим підходом до SEO. Це передбачає розробку провідного контенту, створення посилань з авторитетних джерел та забезпечення високого рівня залучення користувачів до вашого веб-сайту.

Ми не надаємо гарантій для рангів, тому що існує занадто багато факторів, які не піддаються контролю - пошукові системи та ваші конкуренти, наприклад, ми, однак, працюватимемо з вами на кожному кроці і будемо повністю інформовані щодо всіх наших діяльності. Ми також допоможемо вам покращити оптимізацію при оновленні вмісту та збільшенні посилань з інших веб-сайтів.

Ви не будете замикатися на будь-які контракти або просити платити за місяці роботи вперед. Однак, більшість підприємств не переходять на бажану позицію номер один за одну ніч! Більшість клієнтів бачать значні покращення в рейтингу після півроку.

Чи готові ви знайти в Google?

Зверніться до нас зараз, щоб обговорити без зобов'язань, як ми можемо покращити ваші ряди в пошукових системах.

Налагодити зв'язок

Чи готові ви знайти в Google?
Отже, навіщо ви довіряєте нашій послузі SEO?
Чи готові ви знайти в Google?