Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO ПРОДВИЖЕНИЕ САЙТУ самостійно покрокова інструкція

 1. SEO просування сайту Крок 1
 2. SEO просування сайту Крок 2
 3. приклад:
 4. Принцип роботи програми Мутаген
 5. SEO просування сайту Крок 3

Добрий день, Дорогий читач. Якщо Ви зайшли на цю статтю, значить хочете навчитися самостійно виконувати SEO просування сайту і ця стаття допоможе Вам у цьому розібратися. Я постараюся докладно і зрозуміло «запалити тему» ​​про те, як самостійно і, найголовніше безкоштовно просунути свій ресурс в пошукових системах Яндекс і Google. Отже, приступимо:

Отже, приступимо:

Якщо ви думаєте, що після створення сайту і оплати 50 000 рублів «Seo-шникам» на його просування, у вас все попре, то ви дуже сильно помиляєтеся. Раніше недобросовісні продвіженцев з 50 000 рублів сорок клали собі в кишеню, а на десять залишилися купували посилання через спеціальні біржі, типу Sape або GoGetLinks, причому часу на це вони витрачали не більше 30 хвилин. Результат від цього, звичайно, був по-началу, а бізнес процвітав. Потім, Яндекс і Гоглі придумали сервіси, що визначають покупні посилання, і почали жорстко банити сайти, на які ці покупні посилання вели. Таким чином, одна третина Рунета залетіла під бан-фільтр від Яндекса, який називається Минусинськ .

Дуже багато моїх знайомих, які щомісяця витрачали по 40-50 тис. Руб. на покупку посилань і раділи, в один день втратили своїх IT - залежних бізнесів і вилетіли з індексу Яндекса навічно. Ставлячи питання своїм продвіженцев: «ЧОМУ ???», відповідь вони чули один: «Не знаємо, в усьому винен Яндекс». А насправді Яндекс ні в чому не винен, а суть проблеми полягала в безграмотного SEO просуванні сайту. Щоб не нарватися на таких аферистів, рекомендую вам прочитати мою статтю, яка називається - як розводять своїх клієнтів SEO-оптимізатори . Не пошкодуєте! А ми продовжимо.

Якщо вже ви вирішили купувати посилання, то робити це треба з розумом і вручну, особисто перевіряючи сайти донори перед покупкою беклінків. Але посилання це не головне в SEO-просуванні, і про швидку розкрутку сайту, особливо в наші дні, ви можете просто забути. Хочеш просунути свій сайт самостійно і безкоштовно, приготуйся до важкого і рутинному праці. Саме так я розкрутив свій сайт до відвідуваності 1000 осіб на добу і якщо ви уважно прочитаєте статтю «SEO просування сайту самостійно покрокова інструкція», яку я написав у вільний час у відпустці (на фото) то теж зможете це зробити.

Саме так  я розкрутив свій сайт  до відвідуваності 1000 осіб на добу і якщо ви уважно прочитаєте статтю «SEO просування сайту самостійно покрокова інструкція», яку я написав у вільний час у відпустці (на фото) то теж зможете це зробити

SEO просування сайту Крок 1

Як просунути сайт швидко і якісно вам ніхто не скаже, тому що швидко виконати SEO-просування неможливо. Якщо вас будуть запевняти, що за 10 000 рублів на місяць, вашу відвідуваність збільшать в рази і це відбудеться протягом місяця, знайте, Вас обманюють! Зазвичай все швидкі методи просування закінчуються однаково - санкціями від пошукових систем і повним вильотом сайту з індексу. Основні заборонені методи розкрутки я описав тут .

У цій статті я поділюся своїм особистим досвідом «білого SEO» і постараюся Вас навчити виконувати SEO просування сайту самостійно і головне безкоштовно, а детальна покрокова інструкція допоможе вам засвоїти це краще.

Найголовніше в розкручуванні будь-якого сайту і його просуванні це контент. Але не думайте, що напишіть 100 статей, закине їх на сайт, і все попре як на дріжджах. Запевняю вас, не попре, навіть якщо 1000 статей напишіть. Без SEO просування і оптимізації статей, це буде просто слив бюджету в нікуди.

Професійні копірайтери знають, як написати SEO статтю , Щоб на неї заходили, і за перші два тижні вона з'явилася на перших сторінках Яндекса і Google. Наймати таких фахівців дуже дорого, тому я раджу вам навчитися це робити самостійно, для чого і написав цей мануал.

Важливіше виконувати SEO-просування сайту в Яндекс, ніж в Google, по-перше, тому що ми живемо в Росії і головним завданням стоїть просування сайту в Яндексі , А по-друге, якщо ви просунетеся в Яндексі, то в Google ви автоматично отримаєте хороші позиції. Це з практики! Ось приклад мого скриншота, з якого чітко видно, що трафік мій сайт отримує в рівній мірі з Яші і Гоші практично в рівних кількостях:

Цифри відвідуваності на цій таблиці говорять про те, що я виконую розкрутку свого WEB-проекту правильно! Є дуже велика кількість сайтів на які трафік йде або з Google, або з Яндекса. Для мене це сигнал, що SEO-просування виконується неправильно. В ідеалі мати відвідуваність з двох головних пошукових систем в рівній кількості.

Головне в будь-якому успішному SEO просуванні те, що все потрібно буде робити самостійно і просто забути про те, що за вас хтось ваш сайт розкрутить. Якщо ви продовжуєте сподіватися на допомогу з боку, то можете далі не читати.

SEO просування сайту Крок 2

Пропускаю таку важливу річ як настройка сайту. Припустимо, що вона у вас зроблена без серйозних помилок. Тобто валідність коду правильна, кросбраузерность хороша, юзабіліті сайту просто відмінний, плагінами сайт не перевантажений, швидкість відгуку сайту для роботів Яндекс і Google на рівні, адаптивна версія сайту є, ресурс переведений на безпечний протокол HTTPS ітд. Якщо все це на висоті, то у вас вже є всі шанси, щоб обігнати конкурентів, у яких всі ці нюанси не враховані.

Для настройки сайту потрібен талановитий верстальник, якщо такого у вас немає, звертайтеся-познайомлю. Верстку мого сайту робив саме він. В якості платній-онлайн консультації , Я готовий проаналізувати Ваш сайт і визначити помилки заважають його просуванню. Рухати сайт з помилками рівнозначно тому, як товкти воду в ступі.

Отже, власне, з місця в кар'єр. Просуватися будемо за допомогою контенту довго і клопітно, і, по-початку буде здаватися, що утопічно. Але з часом ви зрозумієте, що «біле» SEO просування сайту контентом найпотужніше і розвивається як сніжний ком. Подивіться на відвідуваність мого сайту (в лівому нижньому кутку) і зробіть висновки.

Головним аспектом в самостійному просуванні сайту статтями є їх грамотна SEO оптимізація. Без неї все ваші написані статті будуть лежати внизу на мільйонних сторінках Яндекса, і ніхто ніколи їх не прочитає, навіть якщо на вашу думку вони найкращі. Статті які не працюють, а просто висять на сайті, можна порівняти з співробітниками компанії, які нічого не роблять і даремно отримують зарплату. Їх або треба змусити працювати, або звільнити. Також і з текстами, або доопрацювати, або видалити.

Щоб потрапити в ТОП 10 видачі Яндекс, вам доведеться навчитися правильно підбирати заголовки статей (H1-ключове слово) і талановито прописувати метатеги. У цьому полягає головний успіх ефективної SEO розкрутки. Про це докладно нижче!

приклад:

Ви хочете просунути свій сайт по темі «Будівництво каркасних будинків». Це дуже високочастотний і висококонкурентний запит, по якому хочуть просунуться сотні дуже потужних сайтів, які вашому молодому сайту обігнати буде практично не реально. І якщо ви напишіть 100 статей з ключем «Будівництво каркасних будинків», то просто витратите час даремно, а якщо замовите їх написання, то і гроші викинете даремно. Що ж робити?

Головний секрет SEO просування сайту - це підбір низько конкурентних ключових слів. Багато їх плутають з низькочастотними від wordstat.yandex.ru . Це і є головною помилкою. Власники сайтів вважають, що низькочастотний ключ принесе їм клієнтів, але цього не відбувається, так як низькочастотний не означає низько конкурентний. Як же підібрати низько конкурентні ключові запити ?

Можна робити це вручну, але я віддаю перевагу це робити за допомогою двох програм. Перша називається Кейколлектор, вона платна і прив'язується виключно на залізо - ваш комп'ютер, а друга умовно безкоштовна (10 перевірок фраз в день безкоштовно), працює в онлайні і називається мутаген . Саме так мутаген чомусь мене влаштовує більше для підбору слів, хоча є і кейколлектор на комп'ютері. Кейколлектор більш професійний ресурс, що дозволяє аналізувати довільні мільйони фраз за короткий час і фільтрувати нізкоконкурентним ключі. З цією програмою працюють професійні копірайтери та SEO оптимізатори, які обслуговують сотні сайтів. Якщо у вас тільки один сайт або два як у мене, то досить буде і сервісу Мутаген.

Принцип роботи програми Мутаген

Принцип роботи мутаген простий, ви вставляєте ключове слово в рядок пошуку і натискаєте перевірити. Далі сервіс видає вам інформацію за кількістю запитів в місяць цього ключа і його конкуренцію від 1 до 25. Якщо ви хочете, щоб ваша стаття зайняла перші місця в Яндексі, то конкуренція в ідеалі повинна бути не більше 3.

У той же час, дуже важливо знайти такі фрази, за якими буде хоча б 300 запитів в місяць, що дасть вам трафік зі статті в 10 чоловік на добу. А ось це вже та сама середня і низька частотність, про яку я говорив на початку статті. Частотність - це те скільки разів шукану фразу запитують користувачі в Яндексі в місяць. Чим більше запитів, тим вище частотність. За кількістю запити діляться на:

 • високочастотні
 • середньочастотні
 • низькочастотні

Якщо ваш сайт молодий, то просуватися треба, по низькочастотних словами, а згодом переходити на середньо і високо частотні, низько і середньо конкурентні запити. Тоді успіх вам буде забезпечений.

Повернемося до нашої фразі «Будівництво каркасних будинків». Як з неї зробити низько конкурентний запит. Переходимо в сервіс мутаген і перевіряємо цю фразу:

Переходимо в сервіс мутаген і перевіряємо цю фразу:

Ми бачимо, що конкуренція більше 25, а кількість запитів в місяць 4858. Роблю висновок, що по цій фразі через високу конкуренцію безкоштовно просунутися точно не вийде.
Далі ми бачимо підказки, які програма Мутаген нам пропонує:

Далі ми бачимо підказки, які програма Мутаген нам пропонує:

Фраза «будівництво каркасних будинків під ключ проекти і ціни недорого» є низькочастотної, і ми перевіряємо її:

Фраза «будівництво каркасних будинків під ключ проекти і ціни недорого» є низькочастотної, і ми перевіряємо її:

Рівень конкуренції цієї фрази 6, а кількість запитів в місяць 631. Цей ключ нам ідеально підходить для SEO просування сайту в інтернеті.

SEO просування сайту Крок 3

Тепер, за обраним низько конкурентному ключу необхідно написати статтю. Для того, щоб вона добре ранжувати і потрапила на перші рядки видачі Яндекса, необхідно мати:

 • Довжину тексту мінімум 5000 символів
 • Унікальність тексту мінімум 98%
 • Кількість ключових слів на 2000 символів максимум 1 штука
 • Мінімальний% тошнотно і води в тексті
 • Правильне написання підзаголовків (тегів H2, H3, H4 ітд)
 • прописування Description і Title в кінці статті в момент розміщення на сайт
 • Прописування Alt картинок в статті
 • правильно облінкований написані статті між собою

Коли стаття написана з урахуванням всіх вищеописаних пунктів, то будьте впевнені, що через два - три тижні вона займе одне з верхніх місць в першій сторінці видачі Яндекс. І на ваш сайт, виходячи з 631 запиту на місяць в Яндексі, будуть на добу приходити 21 чоловік. А якщо таких статей з правильним підбором ключових SEO оптимізованих запитів ви напишіть 10 штук, то відвідуваність в добу виросте до 200 чоловік в день. Непогано чи не так?

Саме таким способом мій сайт розкрутився до відвідуваності понад 1000 осіб на добу. Сподіваюся тепер ви розумієте, що головне в SEO просуванні сайту і що взагалі таке SEO оптимізація. Це не банальна купівля ссилкок і не ті програмісти, які хочуть вас розвести на гроші, а завзятий самостійну працю. Якщо ваші статті будуть написані цікаво і для людей, то ними почнуть ділитися між собою люди. Тільки якісний і унікальний контент збільшує поведінкові фактори, які в наші дні є головним фактором ранжирування сайту.

Сайт почне обростати природної посилальної масою, причому безкоштовно. Поведінкові фактори почнуть рости і, як наслідок, ваш сайт займе перші місця по багатьом запитам в Яндексі. На сайті закипить життя і підвищитися відвідуваність, і у вас виникне наступне питання після SEO просування сайту, « Як сайт монетизувати ». Будь-яка праця повинна оплачуватися і цей не виняток. Я маю кілька сайтів і ютуб каналів, які дають мені непоганий пасивний дохід. Про це поговоримо вже в наступних статтях.

Якщо ви займаєтеся Ютуб, то я просто впевнений, що вам буде цікаво ознайомитися ще з однією моєю статтею, яка називається « Як розкрутити свій канал в ютубі з нуля «. Ну а нижче я хочу представити Вашій увазі мої інтернет проекти:

 1. Сайт SEO просування від Анатолія Кузнєцова. Ви зараз на ньому
 2. сайт про подорожах
 3. Канал на Ютубі про автомобілях
 4. Канал на Ютубі про подорожах
 5. Канал на Ютубі про будівництво: СМК
 6. Канал про навчанні просування сайтів SEO СПб (Недавно почав вести)

Заходьте в гості буду дуже радий, а якщо лайкніте і підпишіться, то подвійно! Всі дії які я описав в цій статті, це лише «вершина SEO айсберга», яка впливає на SEO просування сайту. Зараз в мережі інтернет величезна конкуренція і щоб бути першим у Яндексі і Google необхідно комплексне застосування всіх СЕО-тактик, про які я розповідаю детально на своїх онлайн-уроках .

Сподіваюся стаття SEO просування сайту самостійно покрокова інструкція, допомогла вам, якщо щось не зрозуміло, залишайте питання в коментарях, постараюся відповісти швидко.

Хто хоче навчитися просувати сайти в ТОП пошукових систем і стати професійним SEO фахівцем, приходьте до мене на навчання SEO оптимізації сайту. Я вивів всі свої інтернет проекти на відвідуваність понад 1000 осіб на добу і можу навчити цьому Вас. Кому цікаво звертайтеся!

Ну і наостанок, моє перше відео знайомство з вами, через відеохостинг Ютуб, де я розповідаю про ази в SEO просуванні сайтів:

На цьому все, удачі і до нових зустрічей на сторінках мого сайту!

Ставлячи питання своїм продвіженцев: «ЧОМУ ?
Що ж робити?
Непогано чи не так?