Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO - професійна реклама в Інтернет, розкрутка сайтів

  1. Послуги управління рекламою, розкрутка сайтів
  2. Реклама в Інтернет
  3. Чому замовити рекламу варто «Ангелам SEO»?

Комплексне управління Інтернет-сайтами для досягнення максимального і необхідного результату - це головне завдання першого керуючого агентства Інтернет-реклами SEO-Angels

Комплексне управління Інтернет-сайтами для досягнення максимального і необхідного результату - це головне завдання першого керуючого агентства Інтернет-реклами SEO-Angels. Ми піднімаємо продажу наших Клієнтів на необхідну висоту - професійно, надійно, з фінансовими гарантіями.

Послуги управління рекламою, розкрутка сайтів

Монетизація проекту, управління репутацій в Інтернет (SERM), реклама для сайту (контекстна реклама Google, Yandex та інших систем), просування або розкручування сайта: корпоративного веб-сайту, Інтернет-магазину, форуму, соціальної мережі, оптимізація сайту під пошукові системи ( SEO ) І соціальні мережі (SMO), пошуковий маркетинговий аудит (SMA) і аудит сайту, просування торгових марок в Інтернет, а також просування товарів, послуг, брендів в соціальних мережах (SMM) - все це послуги нашої компанії. Яка комплексна програма реклами в Інтернет потрібно саме для Вашої компанії, визначити допоможуть професійні Інтернет-маркетологи SEO-Angels.

На початку кожного проекту просування сайту, товарів, послуг, торгової марки ми проводимо безкоштовний аудит існуючих ресурсів і порівняльний аналіз інструментів просування за ключовими словами для наших Клієнтів. В результаті аудиту кожен наш Клієнт розуміє, що потрібно зробити в сфері web, навіщо це потрібно, скільки коштують необхідні роботи по оптимізації сайту , Просуванню, розкручуванню, і який на виході вийде результат. Дані отримані в ході професійного аудиту та проведення Інтернет-маркетингу, як правило, лягають в основу програми розкрутки сайту і просування товарів, послуг, бренду в Інтернет.

Реклама в Інтернет

Уявіть собі охоплення аудиторії потенційних споживачів Ваших товарів і послуг: лише в Україні більше 20 мільйонів чоловік щодня користуються Інтернет, в світі ж он-лайн щодня перебуває від 3 до 4,5 мільярдів людей. І достукатися до кожного цілком можливо: частина споживачів прийде на Ваш сайт, частина зацікавиться створюваними групами, блогами в соціальних мережах, частина людей побачить розсилку на своїй пошті, частина дізнається про Вашу торгову марку на форумах від наших «адвокатів бренду» і так далі. Всіма можливими способами наші фахівці щодня працюють над збільшенням продажів Клієнтів компанії SEO-Angels.

При досить широкому охопленні аудиторії реклама в Інтернет істотно дешевше і ефективніше, ніж реклама на телебаченні, радіо або білбордах. У глобальній мережі на відміну від інших каналів просування показники ефективності реклами можна виміряти з досить високою точністю, залучити виключно потрібні цільові групи, витративши мінімум коштів і часу.

Чому замовити рекламу варто «Ангелам SEO»?

  1. Замовивши в компанії SEO-Angels управління Вашою рекламою в Інтернет, Ви чи зможете самостійно контролювати і коригувати витрачання коштів.
  2. При цьому фахівці нашої компанії щомісяця надають фінансові звіти, звіти про виконані роботи і досягнутих результатах.
  3. У нашому портфоліо десятки успішних завершених проектів, а ряд проектів ми просуваємо і в даний час.
  4. Компанія є платником ПДВ.
  5. Ми обслуговуємо понад 50 клієнтів одноразово, будучи підрозділом IT-групи Genesis, що забезпечує розробку web-сайтів, CRM, ERP-систем. Це дає нам можливість обслуговувати проекти будь-якої складності, виконуючи в тому числі доопрацювання і розробку Інтернет-магазинів, соціальних мереж, web-додатків, проектів під 1С і інших програмних продуктів.

Таким чином, на 100% забезпечений комплексний підхід до управління Вашої рекламною кампанією і вирішені всі необхідні питання по спільній роботі. Але найголовніше, Ви отримаєте саме той результат, якого очікуєте!

Рекламний бюджет в руках професійних управляючих контекстною рекламою, оптимізаторів сайтів, лінк-менеджерів, SMM-оптимізаторів, Інтернет-маркетологів та інших фахівців SEO-Angels неодмінно буде спрямований на високоефективні інструменти розкрутки Вашого сайту, просування торгової марки, товарів, послуг, що принесе необхідні бажані дивіденди. ціни СЕО , Вартість інших наших послуг дуже доступна.

Працюючи на українському ринку з 2008 року ми стабільно виконуємо всі гарантійні зобов'язання за договорами з нашими Клієнтами, адже кожен наш фахівець несе особисту фінансову відповідальність за досягнення результату. Телефонуйте нам прямо зараз, призначайте час і місце зустрічі: (044) 379-10-10, (067) 511-53-33. Наші «Ангели» готові вирішити задачу збільшення продажів і розвитку Вашого бізнесу, піднявши його на якісно новий рівень!

Чому замовити рекламу варто «Ангелам SEO»?