Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO - професійні рішення для цифрового дизайну

Щоб досягти більш високого рейтингу на сторінках результатів пошуку (SERPs), необхідно вкласти більше коштів у пошукову оптимізацію

Щоб досягти більш високого рейтингу на сторінках результатів пошуку (SERPs), необхідно вкласти більше коштів у пошукову оптимізацію. Це вимагає багато роботи. Ви повинні розробити зміст, який є SEO-готовий, дотримуйтесь всіх рекомендацій пошукової системи, а також йти в ногу з тенденціями. Крім того, вам потрібно буде витрачати більше часу на створення посилань і управління репутацією. Часто це переважає і може призвести до того, що ви нехтуєте іншими фундаментальними аспектами вашого бізнесу. Доброю новиною є те, що ви можете передавати роботу на третю сторону.

Найкраще про аутсорсинг полягає в тому, що вам сподобається душевний спокій, знаючи, що ваші потреби в SEO є в найкращих руках і що у вас є весь час, коли вам потрібно зосередитися на основних операціях вашого бізнесу. Однак, перш ніж найняти будь-кого, важливо відзначити, що не кожна людина, що приходить на ваш шлях, допоможе вам досягти ваших цілей. Є кілька речей, які вам доведеться зробити перед наймом постачальника послуг .

Дізнайтеся деякі SEO

Наймання потрібного кандидата на роботу починається з того, що ви самі розумієте роботу. Номер один, що вам потрібно зробити, це провести деякий час, намагаючись дізнатися якомога більше про пошукову оптимізацію. Ви повинні знати, що потрібно зробити для досягнення певних цілей і того, що тягне за собою весь процес. Коли ви зрозумієте це, ви зможете звернутися до постачальника послуг з правильними запитаннями і дізнатися, які відповіді можна очікувати.

Дізнавшись про SEO, почніть з керівництва початківців по SEO. Ви також повинні розуміти посилання та чому вони мають значення. Ви також повинні розуміти важливість змісту. Це ніколи не зашкодить для зарахування в онлайн аварійних курсів, таких як DistilledU. Після розуміння основ пошукової оптимізації, ви будете більш компетентні, щоб обговорити ваш проект з потрібними людьми.

Зрозумійте свої цілі

Важливо відзначити, що підприємства мають різні потреби. Ось чому ви повинні встановити свої цілі, перш ніж звертатися до служби. Вам потрібно більше трафіку на ваш сайт? Ви намагаєтеся виправити погану репутацію? Ви зацікавлені в більшій кількості реєстрацій? Ваші цілі допоможуть вам найняти потрібну людину для роботи. Маючи на увазі Ваші цілі, Ви повинні запитати свого постачальника послуг, як він допоможе вам досягти ваших цілей. Правова особа повинна мати досвід, допомагаючи підприємствам досягти цілей, на які ви орієнтуєтесь.

Знайдіть досвідчених фахівців

Прагнучи заманити більше клієнтів, новачки, як правило, стягують дуже низькі ціни на свої послуги. Деякі з них навіть матимуть неймовірні пропозиції. Перше, що потрібно зрозуміти про SEO, це те, що він не є одним розміром. Ваш бізнес та промисловість визначитимуть, наскільки ефективною буде конкретна стратегія, наскільки конкурентоспроможними є SERP, і скільки часу знадобиться, щоб почати бачити результати.

З урахуванням вищевикладеного, добре працювати лише з SEO експерт що має досвід роботи у вашому бізнесі та галузі. Це тому, що такий професіонал буде впевнений, що працюватиме на потреби вашого бізнесу. Чим більше досвід постачальника послуг, тим краще. Не беріть їхнє слово. Попросіть довідки та подивіться на їх загальний успіх при роботі з підприємствами, які знаходяться у вашій галузі. Крім того, ви хочете знайти когось із досвідом роботи з підприємствами, які мають веб-сайти такого ж розміру, як і ваш.

Зрозумійте різницю між консультантом і агентством

Це дуже легко для підприємств, щоб найняти неправильний тип постачальника послуг. Це відбувається тому, що більшість людей не розуміють різниці між консультантом і агентством. Ви повинні знати тип послуг, які вам потрібні, перш ніж наймати одного.

  • SEO консультант - консультант SEO часто називають фрілансером. Він працює самостійно і в основному зосереджує свою увагу на стратегії та рекомендаціях, які допомагають підприємствам збільшити органічний трафік. Найчастіше консультант не буде реалізовувати стратегії, які він рекомендує, або виправити виявлені ними проблеми. Ви можете знайти фахівця, який буде реалізовувати стратегії.
  • Агентство - агентство SEO має декількох співробітників, включаючи менеджерів рахунків, стратегів, письменників тощо. Агентство матиме фахівців каналів, як оплата за клік і команди SEO, які допоможуть виконати декілька стратегій. Також в агентстві будуть молодші працівники.

Експерт, якого ви закінчуєте, буде залежати від того, що вам дійсно потрібно для вашого бізнесу. Наприклад, якщо вам потрібні повні послуги в пошуковій оптимізації, ви повинні найняти агентство. У них все під одним дахом. Якщо вам просто потрібна порада для вашої внутрішньої команди SEO, то ви можете піти на консультанта SEO.

Задайте правильні запитання

Наступне, що вам потрібно зробити, це навчитися задайте правильні запитання . Це єдиний спосіб, за допомогою якого ви зможете звузити список і потрапити до потрібної особи. Деякі речі, про які слід запитати, включають:

  • Частота і тип зв'язку, які використовує компанія
  • Звітність та частота отримання оновлень
  • Необхідний мінімальний контракт
  • Чи здійснюють вони роботу самі або працюють з третіми особами
  • Їх ставки, як їх оплата і як довго після виставлення рахунків вони чекають оплати

Запитайте посилання

І останнє, але не менш важливе, перш ніж наймати експерта, необхідно, щоб ви попросили їх про посилання або клієнтські реферали. Мета полягає в тому, щоб поговорити з людьми, які працювали з постачальником послуг, і зрозуміти, що вони відчувають щодо наданих послуг. Занадто багато негативних відгуків свідчать про погані послуги. Завжди контактуйте принаймні з трьома посиланнями, які ви отримуєте.

Наймання постачальника послуг, коли мова йде про SEO, ніколи не є легкою справою. Є дуже багато речей, на які треба дивитися. Ви також повинні бути обережними до шахраїв. Однак, вищезазначені пункти допоможуть вам знайти потрібну людину для роботи.

Автор Біо

Шон Пітерс - спеціаліст з SEO, що пропонує послуги компаніям у Ванкувері. Він любить виховувати людей на SEO та грати в гольф, коли він не зайнятий на роботі. Ви можете зв'язатися з ним на LinkedIn.

Вам потрібно більше трафіку на ваш сайт?
Ви намагаєтеся виправити погану репутацію?
Ви зацікавлені в більшій кількості реєстрацій?