Навигация по сайту

Популярные статьи

SEO просування інтернет-магазину в Москві і регіонах, ціна від 49 500 руб.

В ході посторінковою seo-оптимізації інтернет-магазину ми слідуємо логіці: спочатку головна сторінка і самі конверсійні, після - сторінки категорій, підкатегорій, товарні картки, спеціальні сторінки: про компанію, про умови доставки та інші.

Оптимізація сторінок категорій, підкатегорій, товарів підвищує і трафік, і конверсію. Категорії інтернет-магазину в багатьох тематиках є основними сторінками входу для користувачів з пошуку. А з карток товарів людина отримує уявлення про продукт і приймає підсумкове рішення про покупку. Тому робота з ними вкрай важлива.

На сайті кожного сучасного інтернет-магазину є блок з фільтрацією, за допомогою якого користувачі можуть швидко знайти цікаву для них групу товарів. При правильній оптимізації фільтрів можна істотно розширити охоплення цільової аудиторії і привернути додатково багато трафіку з пошукових систем.

Особлива увага при просуванні сайту в Яндексі приділяється юзабіліті інтернет-магазину. Проводиться повний юзабіліті-аудит, в тому числі карток товару, кошики, процесу реєстрації, покупки і оплати. В оцінці зручності і ефективності важливу роль відіграють інструменти Яндекс.Метрики. Аналізується карта кліків, посилань, скролінгу і карта шляхів.

Використання семантичної розмітки Schema.org дозволяє поліпшити уявлення сниппета в результатах пошуку. По можливості ми впроваджуємо маркер Google і / або товари і ціни Яндекс.Вебмайстер.

Приклад сниппета інтернет-магазину нашого клієнта:

Прив'язка до регіону також здатна підвищити обсяги цільового трафіку. Географічна приналежність сайту може враховуватися при його ранжируванні по геозалежних запитам, коли перевагу у видачі віддається місцевим веб-ресурсів.

Важливою особливістю є просування зображень товарів. Відвідуваність сайту збільшується за рахунок трафіку з результатів пошуку по картинках, а також зі звичайної пошукової видачі, яка передбачає, що користувач шукав саме зображення. Для цього кожному зображенню товару прописується атрибут ALT.

Ми дбаємо про безпеку персональних даних відвідувачів сайтів наших клієнтів. Тому допомагаємо їм переїхати на безпечний протокол HTTPS без втрати трафіку, особливо важлива доступність сайту по HTTPS для просування сайту в Google . І впроваджуємо політику впроваджуємо політику конфіденційності в відповідність до закону «Про захист персональних даних».

Опціонально можливі:

  • інтеграція вашого веб-ресурсу з Бітрікс24.CRM,
  • збільшення швидкості завантаження сторінок для міжнародних веб-ресурсів за допомогою CDN.